Vicious: Divoká láska

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Emilia Říká se, že láska a nenávist jsou stejné pocity, jen zrozené za jiných okolností. Je to pravda. Muž, který ke mně přichází v mých snech, mě taky pronásleduje v mých nočních můrách. Je to vynikající právník. Prohnaný zločinec. Neodolatelný lhář. Před deseti lety mě donutil utéct z malého města, kde jsme žili. Teď si pro mě přišel do New Yorku a neodejde, dokud nepůjdu s ním. Vicious Je to hladovějící umělkyně. Krásná a pomíjivá jako třešňový květ. Před deseti lety vtrhla do mého života a všechno obrátila vzhůru nohama. Emilia LeBlancová je totálně mimo můj dosah. Je to totiž bývalá přítelkyně mého nejlepšího kamaráda. Žena, která zná moje nejtemnější tajemství. To by mělo stačit, abych se za ní přestal honit. Ale nestačí. Jenže ona mě nenávidí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413461/vicious-divoka-laska-VhQ-413461.png 4.3479
Série

Hříšníci 1.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Baronet
Orig. název

Vicious, 2016

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (102)

Kniha Vicious: Divoká láska

Přidat komentář
kristyna8047
18. září

Za mě nejlepší díl v sérii. Vica s Emilií jsem si hodně oblíbila, protože tenhle příběh se liší. Není to klasická kniha, kterou bychom mohli v tomto žánru najít a shrnout slovy chci tě, pojď se mnou na rande - ne díky - no dobře půjdu - pak nějaká drobná hádka a v závěru si hrdinové padnou do náruče a odjíždí do západu slunce....
Ale jak je psáno v komentářích níže, uznávám, že takhle kniha asi nebude pro každého. Za mě ale palec nahoru.

leník511
15. září

Tento styl a žánr knih mám fakt ráda a baví mě, ale musím říct, že první polovina téhle knihy pro mě byla takové utrpení, že jsem vážně přemýšlela, že už ji číst nebudu... Nakonec jsem to ale nějak přehodnotila a řekla si, že tomu zkusím dát ještě šanci. Za sebe musím říct, že druhá polovina byla o dost lepší, a i když to nebude jedna z mých oblíbených knih tohoto žánru, tak se mi to i ke konci líbilo a pustím se do dalších dílů. Ale teda to co předváděl hlavní hrdina... Ke konci už mi byl i sympatický a přestal se konečně chovat jak totální kretén, ale moje srdce si i přes to nezískal.


Kiuska
09. září

Tak já vám nějak nevím. Za mě začátek, prostředek byl dost hrozný, konec už mě nějakým zázrakem dokázal trochu obměkčit, ale i tak je to asi silné slovo. Nějak na ty „bad boye” nejsem a nejsem schopna toho, abych si je oblíbila. Viciouse prostě musím označit za psychopata, který se chová k holce naprosto hnusně, způsobí jí dost problémy a Emilia ho teda dlouho nenávidí, ovšem příšerně ji přitahuje. On si myslí prostě, že je borec světa a absolutně si nepřizná, že by to mohlo být víc než jen fyzické. Ona je trochu blbá, že neutíká na druhý konec světa. Co se týče sexuálních scén, tak bych je označila za trochu odbyté a nezajímavé. U Deana a Rosie ve druhém dílu to bylo o trochu lepší. Sice ráda čtu takové knížky pro vypnutí, ale tohle bylo na mě nějak moc, jednoduše až moc drsné. Štítek romantický bych k tomu rozhodně nedávala.

Nel-ly
04. září

OMG. NE!
Jako neříkám, že se to nečte rychle, nebo že jsem to nedočetla do konce a nepřečetla si další díly (chtěla jsem zjistit, jak daleko autorka zajde)... ale Ne, NE, NE!
Romance založená na tom, že bohatej kluk tyranizuje chudou holku, pak se dlouho nevidí, a pak bohatej chlap tyranizuje ještě chudší ženskou je... proč lidem přijde takový vztah romantický?
On je psychopat. Ale co si budeme... ona si to zaslouží, kráva, protože neukazuje nic z osobnosti, za co by ji člověk mohl litovat.

mac.martina
04. září

Zajímavá knížka, musela jsem jí trochu přijít na chuť. Nemůžu říct že by se mi líbila nebo nelíbila. Není to úplně to co jsem čekala podle anotace, ale to je můj názor. Každý má svůj, tak si ho udělejte taky a přečtěte si tuhle knížku sami. ;-)

Lenka.Vílka
01. záříodpad!

Z téhle knihy jsem trochu zmatená. A teď napíšu proč. Takže pokud se vám kniha líbila, přišla vám originální nebo romantická (tento názor jsem taky našla), načtěte dál. Protože mě se kniha nelíbila, nepřišla mi originální a už vůbec nebyla romantická. (Sakra! Má to tady i štítek romantika! :D Tak to je dost dobrej fór.)

Anotace zní dobře. Vlastně zní normálně, jako cokoliv jiného z vydavatelství Baronet. Tím nechci říct, že tam vydávají pouze špatné knihy, to ne. Jenže většina těch anotací knih je jako přes kopírák. Bohužel s tím rozdílem, že některé z těch knih jsou pohádky, ale tohle bylo prostě sprostý. A poslední dobou je tenhle trend šílený. Všechny tyhle americký autorky jedou na vlně. Píšou, co chtějí holky číst? A vzhledem k tomu si říkám: "Svět jde, k#$%a, do sr%@&k!"

Neměla jsem v plánu číst, ale zaujalo mě, že i jedna moje oblíbená se "specializací" na podobné nehodnotila nijak zvlášť dobře. Potom jsem ale viděla knihu v knihovně a věděla jsem, že tohle musím prozkoumat.

Kniha začne "před deseti lety". Aby čtenář pochopil, jak ON je tak zlej, krutej sobeckej parchant, kterýmu jde pouze o sebe. Vlastně ta úvodní kapitola ukázala s kým máme tu čest. No, a dál jde o to, zda ONA přinutí zebru změnit pruhy. (A co se všechno stalo v minulosti, bylo na palici. Původně jsem myslela, že ty kluci jsou kamarádi a každý díl bude jejich příběh. Asi mám špatnou definici slova kamarád.) Protože ona je ta zebra hnusnej, odpornej boháč, kterej si díky tomu myslí, že si může dělat co chce, protože ho v tom ostatní podporují. (V tenhle moment se vždycky nadechnu a doufám, že se na něj ta milá hodná vyprdne a na konci ho kopne do zadku.) Většinou jsou ty holky buď úplně blbý nebo až moc hodný. Emilia mi přišla nejdřív v pohodě. Abych byla potom v šoku, proč vzala v přítomnosti v práci, když vyplavalo na povrch, proč tehdy odešla...a v ten moment mi došlo, že jim to vlastně přeju. Aby skončili spolu. Alespoň nikdo z nich nebude mít šanci ničit další lidi...

Už by mi i přišlo mnohem důstojnější, kdyby to vyřešila jako "Calendar Girl" a všichni víme, že ona byla šlapka s lepším označením. Možná by to byla lepší varianta i tady.

Během těch vzpomínek před deseti lety mi bylo líto Deana. A chvilku jsem si říkala, že možná, ale jenom možná bych si i přečetla druhý díl. Ale z té sesterské výměny je mi trochu mdlo...

Není to odpad z principu, protože jsem knihu dočetla do konce. Je to odpad, protože si kniha a autorka nic jiného nezaslouží. Navíc, mě docela rozesmál důvod toho všeho v minulost. Autorka mohla být trochu originální. Přesně to samé jsem už četla v jiné knize...

Myslím, že v rámci délky komentáře jsem si odpad v hodnocení dostatečně obhájila a jelikož jsem dala odpad i knize Nádech (to je ta zmiňovaná stejná pointa), cítím se po dočtení nějak lépe, než během čtení. Kliknout na odpad a je dobře :)

Nečetla jsem Defy, takže jsem určité narážky nepochopila, a nehodlám to měnit, přestože je to online k přečtení.

Též jsem si prostudovala pár komentářů. Často v nich padá "Debil, kterého jsem si nakonec zamilovala." a to mě děsí. Není to realita, ale fikce, ale tohle už bylo moc. Vývoj postavy nula. Jistě, často si čtenářky stěžují, že od poloviny knihy je z bad guye měkouš. To mi taky vadí. Pokud se to stane z jedné kapitoly do druhé, ne postupně (čili autorka neumí pracovat s vývojem charakteru, stejně tady o charakter podle mě nejde). Tady jsem před sebou měla strašně dlouho právě toho debila, kterýmu musela autorka dát "před deseti lety" jako berličku, jako vysvětlení.

Navíc, pár let zpátky jsem četla, jak je ten týpek trapnej, protože své vyvolené říká holubičko. No, asi to bylo moc měkký a trapný, tak snad jsou dívky a ženy spokojeny, zde museli nad tou originalitou slintnout!

Tereza18
27. srpna

Jako pohádka dobré, v reálu by se s takovým psychopatem asi nedalo žít.

pipa36
27. srpna

Docela se mi to líbilo, ale nějak jsem si nemohla najít cestu k hlavnímu hrdinovi - myslím, že jsem vcelku tolerantní člověk, ale s čím opravdu neumím pracovat, je arogance. A hlavní hrdina byl teda arogantní psychouš jak vyšitej. Možná i proto jsem některá jednání hlavních postav nechápala a připadalo mi to "divné". Než skončí léto, ještě to zkusím s pokračováním.

kalimaskry
19. srpna

Vicious mně bral nervy, takže super kniha. Emilie by zasloužila metal, ale sami si přečtěte a udělejte názor. Kniha moc hezky napsána a oddych od těch vražd.

Majka1979
16. srpna

Príbeh nesklamal, čakala som, že Vicious bude poriadny blázon a všetko to okolo ako sa to javilo v prvej knihe Defy, no prekvapilo ma, že ten chlap bol oveľa horší ako som čakala. Spočiatku som ho nenávidela, no pri konci som si povedala, že všetko malo svoje dôvody a aj pod tou drsnou maskou je milujúce srdce, hoci sa o tom musel najskôr presvedčiť on sám :)

JitulHa
08. srpna

Na další knihu ze série, jsem byla opravdu zvědavá, vzhledem k tomu, že v ní jde o Viciouse se ani nebylo čemu divit. Právě on totiž z té jejich party oplývá nejtemnější aurou a celý vlastně působí naprosto záhadně. Kniha mi jeho osobu celkem osvětlila, ale možná by bylo lépe některé věci nevědět, protože pak se stále musíte ptát, není to už moc? Ale, tohle jsou přece Hříšníci, takže asi nic není zakázané... Už jen samotné Viciousovo vyjadřování k Emilii bylo někdy daleko za hranicí všeho! Utvrdilo mě to v přesvědčení, že při čtení příběhů téhle povedené čtyřky hezounů, je zkrátka nutné se připravit na možné i nemožné, jelikož za tím svým nablýskaným pozlátkem, skrývají víc než se zdá. Většinou to tedy není pěkný pohled. Je to zvrácené? Ano! Chcete to číst? Ano! Proč, potom nepřimhouřit oči a nevychutnat si ten příběh pěkně hříšný? Takový, jaký bezpochyby je.

Kubikuli
04. srpna

Čekala jsem víc, než jsem dostala :)
Ne, že by to byla úplně nuda... Začátek byl docela slibný, ale postupně to nějak nebylo ono... Jak už tu bylo řečeno, erotické scény nejsou autorčinou silnou stránkou, a zbytek "ušel". Za mne zatím Trentův příběh top :)

Aja39
28. července

No kdo má rád zlý hochy tak tomu se bude kniha líbit. Skvělý příběh žádná nuda doporučuji.

den_i
26. července

Musela jsem v kuse dočíst ;)

Lucky_one
25. července

Ja mam jiste vyhrady, ale i pres ne jsem knihu precetla na jeden zatah. :) Co mi prislo hodne spatne byly eroticke sceny, ktere ale mely do eroticna hodne daleko. Tento typ textu se musi umet psat, vtahnout do deje a pocitu, jinak je to jen nudny popis nudne situace (videla jsem nekde zarazeni teto knihy mezi eroticke romany, proto to zminuji). Co se mi ale hodne libilo, byly charaktery obou hlavnich postav. Ty jsem si dost uzila. :)

Annette.xR
21. července

Vic je jeden z mých oblíbených (Mute, toho taky žeru, ale o něm jinde). Nechci se nějak rozepisovat, ale... Vicious - opravdu to k němu sedí, druhé ale... strašně se mi na něm líbí, že v každé knize, to vždy vše zachrání, pomůže... líbí se mi jeho hlášky, jeho humor a i jeho agrese, je to zmetek na plné čáře a být Millie, tak se na něj vybodnu... když on má, ale svoje kouzlo, že? aneb jak se ze zmetka stane sympaťák, jak tady už někdo psal..

Kakatja
17. července

Autorka opět nezklamala. Miluju tyhle zlý hochy, co později zkrotnou. Líbila se mi ta jeho vášeň pro oheň.

Zuzana207
22. června

Tento príbeh mal takú trpkosladkú príchuť. Čítal sa dobre, dej ma zaujal od začiatku. Túžba odhaliť Viciousovu pravú tvár ma hnala stále vpred. Jeho postava bola zaujímavo vykreslená - najprv ste ho pol knihy nenávideli a potom ho ľutovali a obdivovali,ako to všetko dokázal prekonať. Knihu určite odporúčam.

PMIT
19. června

Baví mě knihy z pohledu ona, on, protože každá mince má 2 strany. Díky pohledu z obou stran se i Viciousovo, kreténské, chování dá pochopit.

Pingu
15. června

romantika jak se z parchanta stane sympaťák

Petra38
09. června

Uvazovala jsem jestli tri nebo ctyri hvezdy. Cekala jsem od pribehu vic. Bylo to takovy nejaky nemastny,neslaný a stred pribehu me az nudil. Po Defy jsem cekala vetsi narez. Konec to nastesti docela dotahl ale diru do myho knizniho sveta neudelal. Ani nevim, jestli mam chut na zbytek serie,asi mi zvedavost a vira v zlepseni neda a preci jen jdu na dalsi, tak uvidime....????

pavlikova9332
06. června

To bala divočina zajímavý příběh

domina
30. května

Tuhle autorku mám fakt ráda. Vicious byl takový parchant, že jsem mu prostě musela celou dobu fandit. Konečně kniha, kterou jsem nechtěla dát z ruky a přečetla na jeden zátah.

ElikaS
29. května

S Viciousem to sice nebylo vždy jednoduché, ale ani on sám to v životě jednoduché neměl. I když se na první pohled může zdát, že měl všechno, co by si mohl přát. V podstatě ho milujete a nenávidíte zároveň. V hlavě Emilie bych být nechtěla, protože ani ona to se svými vnitřními rozpory nemá jednoduché. Každopádně knížka mě vtáhla a než jsem se nadála už byl konec.

AKO
22. května

Perfektní oddechovka, u které jsem se nasmála.

2

Doporučujeme

Rychlá jízda
Rychlá jízda
Každá sedmá vlna
Každá sedmá vlna
Kráska a netvor
Kráska a netvor
To nejlepší v nás
To nejlepší v nás