Gabrielův Očistec

Gabrielův Očistec https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179977/gabrielovo-inferno-gabrieluv-ociste-179977.jpg 4 703 106

Po citovém pekle, kterým si museli projít, aby mohli být Gabriel Emerson a Julia Mitchellová spolu, si konečně užívají jeden druhého. Během romantické dovolené v Itálii Gabriel Julii zasvěcuje nejen do méně známých oblastí renesančního umění, ale i do tajů smyslového a tělesného potěšení. Po návratu do univerzitního prostředí se však štěstí změní v očistec a oba musí začít o svou lásku znovu bojovat – s žárlivým ex-partnerem, s univerzitními pravidly, s nepřejícími kolegy a studenty.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , XYZ (ČR)

Gabriel's Rapture , 2012

blueberrypink
21.04.2014 1 z 5

Po prvním dílu jsem se dala i do druhého, ale to byla chyba. Už v polovině jsem přemýšlela, že knihu nedočtu a odložím, ale nakonec jsem se překonala. Bylo to ale trápení, pak už jsem přeskakovala i stránky, protože mě to vůbec nebavilo...

luciiik123
19.04.2014 5 z 5

Kniha splnila mé očekávání:) těším se na další díl!

werusx
12.04.2014 5 z 5

To byly teda nervy, čekat jak se všechno vyvrbí! Na mě tu bylo moc odkazů a citování veršů. Ovšem obě knihy jsou báječné a čekám, co přinese třetí díl :)

kacaaba
08.04.2014 5 z 5

Zvláštní zvrat událostí, trochu smutné, nakonec to zase dobře dopadne. Jak už jsem psala moderní červená knihovna, která neurazí. Prostě romantika. Mě se to líbilo a těším se na další díl.

vaili
24.03.2014 4 z 5

Myslím, že lepší než jednička už jen kvůli tomu ději :) chvilkama mi to přijde vážně dobré, ale chvílema trapné třeba pořád ty brusinky :) to první zatím převažuje, takže dávám 4*.

1zita
18.03.2014 4 z 5

krásné, doporučuji romantikům :)

Věruš 84
17.03.2014 5 z 5

moc hezká knížka, krásně se mio četla a splnila očekávání, určitě doporučuji

machrus
14.03.2014 4 z 5

Tyto dvě knihy o Gabrielovi a Julii jsou dobře propracované.Jde poznat, že to píše chlap nebo vyzrálá žena (já vím,že se píše,že to psal chlap,ale pokud autor není pořádně uveřejněn nevěřím tomu),která nemá tendenci sáhodlouze se rozepisovat o sexuálních zážitcích,ale také to má i nějaký děj.Není to vůbec špatné.Doufám,že to autor posledním dílem už nechce zbytečně natahovat.

Vendidi
08.03.2014 1 z 5

Druhý díl mě poněkud zklamal. Z prvníhi jsem byla nadšená, ale tady mi přišly jejich hovory zlouhavé a většinou o ničem...

Brambram
08.03.2014 3 z 5

Slabší než první díl, přesto se mi líbila a těším se na poslední, třetí díl.

trynitrix
06.03.2014 4 z 5

Příjemné pokračování, kniha měla rychlý spád v některých situacích se s dějem či postavami nemazlily. Jsem zvědavá čím nás překvapí další díl :-)

JajaAP
02.03.2014 4 z 5

Velmi povedené pokračování hezkého příběhu. A hlavně oceňuji, že ikdyž je to série na pokračování tak každý díl má velmi uspokojivý konec takže vůbec nevadí, když už nečtete další díl. Ikdyž já si ho rozhodně přečtu. :-)

Ivy
25.02.2014 4 z 5

Opravdu vydařené, krásné pokračování. Nejvíc mě bavili rozhovory mezi Gabrielem a Julií a jejich úvahy. Nevím proč vždycky mi toho druhého nápadníka přijde líto. Tak hrozně moc bych si pro Paula přála nějakou druhou Julii. Jsem opravdu zvědavá, co se bude dít v dalším díle, když se svatba už odehrála.

galadrielin
24.02.2014 4 z 5

Důstojné a čtivé pokračování skvělého prvního dílu. Velmi se mi líbily Gabrielovy úvahy na téma manželství (zejména pak důvody, které by měly vést k jejich uzavírání). Jen škoda, že to tak ve skutečnosti nefunguje.

Efka.J
22.02.2014 5 z 5

Náhdera :) prostě knihy o Gabrielovi a Jullian patří mezi mé nejoblíbenější :) těším se na třetí díl v čj :)

LadyElisa
20.02.2014 5 z 5

Druhý díl této série mě nezklamal. Krásné pokračování Gabrielova Inferna. Těším se na další díl :)
Má recenze: http://knihyjakosen.blogspot.cz/2014/06/recenze-gabrieluv-ocistec-sylvain.html

Janacek
20.02.2014 3 z 5

Na můj vkus dost přeslazené...

marsel
19.02.2014 5 z 5

Není to knížka jen o sexu, ale o něčem víc také je tam víra a náboženství.Moc pěkné.Těším se na další díl.

Samira
15.02.2014 5 z 5

Z první poloviny knihy jsem byla vysloveně nadšená, pak přišla katarze, která na můj vkus trvala příliš dlouho a konec byl až příliš upovídaný a zbytečně protahovaný. První kniha byla lepší jako celek, druhá mě nezklamala, určitě si zaslouží pět hvězdiček. Jsem zvědavá na poslední díl.

JanaDor
15.02.2014 3 z 5

Na mě tu bylo až moc romantiky a vyznání...kdyby ty tři díly dali do jednoho, tak super román, ale takhle mě to moc nebavilo a přitom slaďáky mám ráda...