Hříšné dopisy

Hříšné dopisy
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/451094/bmid_hrisne-dopisy-f9q-451094.jpg 4 819 819

Nikdy na něj nezapomenu – na muže, jehož jsem nikdy nepotkala. S Griffinem Quinnem jsem si v dětství psala. Během let jsme se přes stovky dopisů spřátelili, svěřovali si nejhlubší, nejtemnější tajemství a vytvořilo se mezi námi pouto, o němž jsem věřila, že se nikdy nezlomí. Přesně to se ale jednoho dne stalo. Pak zničehonic dorazil dopis. Dopis plný osm let potlačovaného vzteku. Neměla jsem na vybranou a musela mu konečně vysvětlit, proč jsem kdysi přestala odpovídat. Griffin mi odpustil a přátelství jsme obnovili. Teď jsme však dospělí a naše vzájemné pouto v nás zažehlo jiskru. Dopisy, které byly ze začátku plné flirtu, se postupně změnily na dopisy plné hříchu. A tak další logický krok je sejít se osobně. Griffin to však odmítl a prohlásil, že je to tak nejlepší. To mi však nestačilo, a tak jsem se ho vydala hledat. A tím, co jsem zjistila, se všechno změnilo…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Dirty Letters, 2019

Artep071
02.02.2022 4 z 5

Hříšné dopisy???? .... no čekala jsem víc hříšnosti :) ...
Zvláštní a docela náročné téma , bohužel i přes všechnu snahu autorek , jsem to Luce moc nebaštila , něco mi tam chybělo ...
škoda mohlo to být mnohem víc zajímavější ...
Postava Griffina byla , ale úžasná .. ten kluk v pětadvaceti věděl přesně co říct a mělo to jiskru a bavil mě ...juuuuu takovej mazel ...
poslechli jste si jeho topovou písničku??..... Luka.... Tak zde je odkaz ... :)

Každopádně to bylo fajn nenáročné počteníčko ...

Vendulik
12.01.2022 1 z 5

Pro mě je kniha velkým zklamáním. Luca byl nudná postava a moc komlikovaná. Griffin jako hlavní hrdina je vyobrazený v příběhu velice dobře.
Od těchto dvou autorek už jsem četla lepší knihy. Námět příběhu je super ale kdyby se více zapracovalo na jeho zpracování, byla by kniha o mnoho lepší. Taky to asi bude věc překladu.
Vadilo mi taky velké množství chyb ve skladbě vět. Potom samotný příběh působí trhaně.

bezzink
12.01.2022 2 z 5

Bohuzel zarazuju mezi “nedoctene”. Ze zacatku mi to prislo fajn. Zajimalo me, zda to tem dvoum absolutnim protikladum vyjde. No ted uz me to nezajima, Luca me totiz unudila k smrti tou svoji komplikovanosti, tim, ze nic nejde, nic nezvladne apod. Nezpochybnuju jeji diagnozu a sama mam obcas uzkosti, ale tohle bylo proste moc. Dostala jsem se k okamziku, kdy svolila, ze odjede s Griffinem do Chicaga a pak nekam dal. Nejak se mi ale nechtelo dal cist vsechny jeji paniky pri vsech prilezitostech, ktere by nastaly.

raty
30.12.2021 4 z 5

Na začátku musím přiznat, že nejsem cílová skupina pro tento žánr. Romantická, lechtivá pohádka pro dospělé. Tak málo pravděpodobný příběh jsem už dlouho nečetla. Nicméně musím autorkám přiznat velmi čtivý styl. Kniha mi posloužila jako oddechovka a vracet se k ní už nebudu.

Knihom_olka_
01.12.2021 4 z 5

Kdyby to šlo, dala bych 4,5 hvězdy.
Takže kde vůbec začít? Tak asi tím, že tohle (teda podle mě) NENÍ erotický román. Ano, jsou tam intimní scény, ale rozhodně jsem četla něco mnohem erotičtější. (Teď mě asi zavrhnete jako nějakého úchyla :). TO NEJSEM!
Každopádně... Když jsem četla, byla to opravdová jízda na horské dráze. Chvíli nahoře, chvíli dole, ALE byla tam i část knihy, kdy se jelo jenom po rovince, a to byla ta nejslabší část.
Ale to bych nebyla já, kdybych tomu nedodala ještě nějakou kritiku, TAKŽE celou knihu jsem vlastně čekala na nějaké velké odhalení. Lehce mě zamrzelo, když žádné nepřišlo.
Jinak byla celá nabitá emocemi. A Griffin? Jenom si na něj vzpomenu a už mi tečou sliny. Na jednu stranu byl pozorný a neskutečně milý, ale na druhou stranu vždycky věděl co říct, aby každá holka (možná i chlap) naprosto roztál.
No a jestli vás nedostaly postavy nebo PERFEKTNÍ konec, tak to muselo být to překvapení. Byl to pro mě okamžik, kdy jsem se do knihy úplně zamilovala.
Půl hvězdy strhávám za střed, kterému chyběla šťáva a Luca se pořád opakovala a za odhalení, které nikdy nepřišlo.

ZapisnikTerky
14.11.2021 3 z 5

Kdyby se zapracovalo trochu na formě - což bude asi trochu chyba překladu, tak by tahle knížka byla i na pět hvězdiček. Obsah je vážně pecka. Doporučuji.

Michelleee
13.11.2021 5 z 5

Krásná knížka plná romantiky.

Koudynka
31.10.2021 4 z 5

Já tyhle romantický pohádky miluji. Proto je čtu. S životem toho mají málo společného a člověk si u takových příběhů odpočine, pobaví a občas i utře nějakou tu slzu :-)

martina1797
29.10.2021 4 z 5

Příjemná odpočinkovka na dva večery, moc dobře se četla a bavila. Hlavní postavy byly sympatické, k tomu romantika a vtipné momenty... Super kombinace.

michaela5515
19.10.2021 5 z 5

Povedená kniha. Postavy dobře napsané. Fakt jsem se bavila. Hlavně u pasáží, kde doktor mluví o ptácích :D celkově moc hezké, kéž by to takhle fungovalo i v reálu.

Lee7
14.10.2021 4 z 5

Jejich příběhy mám ráda. Skvěle spolu pracují a i když konec knihy byl v některých ohledech zajímavě zakončený. Život je prostě takový. Asi přečtu další příběh nebo dáme prostor detektivnímu oddechu od sladkého :)

EasyReads
02.10.2021 2 z 5

Audiokniha v angličtině:
Příběhy, kde si hlavní hrdinové volají, píší dopisy nebo e-maily mám ráda. Tento je ale jiný, než jsem doufala i než by se dalo očekávat podle anotace. Ta slibuje „hříšné dopisy“, pravdou však je, že se párkrát zmíní postelové preference a zkušenosti a tím to hasne. „Hříšné“ si rozhodně představuji jinak.

Luca se mi zdála zpočátku sympatická, ale její opakující se problémy, které se za celou knihu nikam nevyvíjí, začnou po nějaké době trochu nudit. Navíc od půlky celý příběh ztěžkne pod tíhou všech jejích problémů a je najednou zbytečně vážný.

Griffin je téměř bez vady. Má svatou trpělivost a přestože to vypadá, že jsou s Lucou jejich životy absolutně nekompatibilní, neztrácí naději a snaží se vztah zachránit.

Největším problémem je délka knihy. Mám za to, že kdyby byla o třetinu kratší, prospělo by jí to. Prostřední část se neskutečně vlekla a obsahovala místa, kde se téměř nic nedělo. Trochu promarněný potenciál.

peta88
27.09.2021 2 z 5

Opravdu to byla slabá kniha. Hodně věcí mi tam přišlo až moc nereálných a prostě neuvěřitelných. Byla to velká pohádka.

Tereza.Fait
23.09.2021 2 z 5

Neni spatna, ale z tech x, co jsem od autorky cetla, me nadchla nejmin. Precteno za chvilku, ale vickrat ji cist nebudu, jako jine tituly.

evik2710
16.09.2021 4 z 5

Další sladký příběh

ardeas
13.09.2021 2 z 5

Rozprávkové...
Zastávam názor, že pokiaľ sa v knihách vyskytne nejaká choroba, mal by mať autor priamu skúsenosť. V tejto knihe mi príde pribeh ze choroba vystavala samotný dej, bez skúsenosti a robí tam tak efektné krovie, že to hraničí s naivitou.
Najsilnejší moment som mala v strede, keď doniesli to pečené prasa... Griffin bol až moc dokonalý a všetci boli az priveľmi rozumní (no nakoniec aj tak bolo jedno ako velmi mudrovali).
Ak by som toto čítala, keď mam depku, zožrala by som to aj s navijakom... žiaľ, príjemná rozprávka, ale nezradim tuto knihu medzi môj druh oddychovky. Je až príliš dokonalá a sladká... no veľakrát som nad dejom krútila hlavou a skakala keci od hlavnej hrdinky.
P. S.: Griffina som nepreskakovala.. len krútila nad ním hlavou :D kto by nechcel taleho dokonaleho chlapa, krasny, nežný, trpezlivý a ešte rockova hviezda... a totálne mimo realny svet

dooky
09.09.2021 3 z 5

Nereálná romantika, která ale splnila svůj účel. Pečteno za pár hodin. Ten konec byl dojemný a i slza mi ukápla. To se mi nestává moc často.

anna7852
05.08.2021 2 z 5

Nějak mě to nenadchlo:(

kh1989
20.07.2021 5 z 5

Velice dojemná knížka. Který chlap by byl tak trpělivý?
Moc se mi líbilo, jakým způsobem autorka pojala obsah. Dávám plný počet hvězd.

Jedno je jasné.... Tohle se v běžném životě nemůže stát, ale snít můžeme.

Janka90
13.07.2021 4 z 5

Tato kniha měla opravdu skvělý nástup. Pak byla trošku krize, kdy to zřejmě bylo úmyslné, a to, že veškerá krize nebo špatná nálada hlavní hrdinky byla svalovaná na její "nemoc".
Velký plus hlavnímu hrdinovi za trpělivost a oddanost :-)