Hriešne bohatý

Riscoff a Gablová nemôžu žiť spolu šťastne až do smrti. Nevraživosť našich rodín je legendárna. Len čo som pred desiatimi rokmi prvý raz zbadal Whitney Gablovú, uchvátila ma dlhými nohami a modrými očami. Vtedy som netušil, ako sa volá. Ani ma to nezaujímalo. Ako každý Riscoff hodný svojho mena som si šiel tvrdo za svojím. Horeli sme ako fakle, kým sa Whitney nevydala za iného. Teraz ma právom nenávidí. Počas jej svadobného obradu som vzniesol námietku. Nedávno sa vrátila domov, dlhonohá, s pohľadom nymfomanky, no bez prsteňa na ruke. Hovorí sa, že Riscoff a Gablová nemôžu žiť spolu šťastne až do smrti... S Whitney som však neskončil. Nikdy s ňou neskončím....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459185/hriesne-bohaty-ZBN-459185.jpg 4.323

Hriech 1.

Romány, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Ikar (SK)

Richer than Sin, 2018

Kniha Hriešne bohatý

Damienronnie

Nebolo to celkom zle , ale čakala som viac

Majuš333

Skvelý začiatok série :) Len dúfam, že na pokračovanie nebudeme čakať rok :(

Anna195

Najskôr musím pochváliť obálku knihy, ktorá sa mi veľmi páči. Autorka má skvelý štýl, kde ide hneď na vec. Žiadne zbytočné naťahovanie príbehu. Hneď, ako som čítala prológ, som chcela vedieť viac. Jednoducho autorka ma vedela ihneď vtiahnuť do deja.

Knihu by som označila za novodobé spracovanie Romea a Júlie. Len dúfam, že Lincoln a Whitney budú mať lepší koniec. Príbeh je rozprávaný z pohľadu hlavných postáv, a tiež sa tu strieda minulosť so súčasnosťou, čo ja v knihách milujem. A v tomto príbehu potrebujete spoznať minulosť postáv, aby ste poznali vzťahy medzi nimi. Síce kniha je tenká a jednotlivé kapitoly krátke, tak dej veľmi dobre napreduje. Ale pri 2 až 3 kapitolách som očakávala, že nám toho autorka viac odhalí.

Obe hlavné postavy Lincoln a Whitney ma hneď zaujali. Príbehu veľmi dobre zobrazuje vzťah medzi nimi, či v súčasnosti alebo v minulosti. Ani jeden z nich to nemal ľahké. Musím pochváliť aj vedľajšie postavy: kladné aj záporne, ktoré sú fakt skvelo vykreslené. Každá z jednotlivých postáv je v príbehu veľmi dôležitá. Tento príbeh o zakázanej láske zobrazuje vzťahy oboch rodín, intrigy a tajomstvá. Záver knihy, ako vždy pri takýchto sériách skončí v tom najlepšom a ja mám opäť veľa otázok, ale verím, že v ďalších častiach dostanem odpovede.

Skvelý začiatok série. A myslím si, že autorka nám toho viac odhalí pri ďalších dvoch častiach. Len aby, čím skôr vyšli.

Evka3814

Tak trochu Rome a Julie:) Každopádně pěkné počtení akorát bohužel další díl asi v nedohlednu:((( Docela smutný že to nedotáhnou do konce když už je přeložen 1d.:((((( To fakt nesnáším!!!

Vážně moc miluju příběhy který končí uprostřed věty!!!!.....
Konečně trochu jiný příběh s hodně dobrou zápletkou. No těším se na druhý díl :-)

ivusiacik

Za mňa super! Taký novodobý príbeh Rómea a Júlie :D Malo to všetko: príbeh, iskru, humor, nenávisť, lásku a na záver, keď už to vyzeralo, že je "ruka v rukáve", prišlo prekvapenie. A toto som teda nečakala :D Dúfam, že sa dočkáme aj ďalšej časti.

Majka1979

Nepriateľstvo dvoch rodín, ich večný boj a nenávisť. A láska dvoch mladých ľudí, ktorí sú práve z týchto rodín. Všetko sa zamotáva, prelínanie minulosti a prítomnosti. Nikto týmto dvom nepraje, no aj tak sa rozhodnú dať tomu šancu. V minulosti neúspešne a ona sa vydá za iného. Po čase sa vracia a opäť ho stretáva. Ona je zlomená, on nezabudlo. Ona je vdova a uteká pred tým, čo ju naháňa a on konečne nájde to, na čo čakal 10 rokov.... stačí jedna správa a môže to byť ich koniec? Alebo presa len nie?
Pre tých, čo nemajú radi otvorené konce, tak toto má otvorený koniec a teda musím čakať na pokračovanie, ten záver teda bol, no autorka si nechala záležať na tom, aby sme sa tešili na pokračovanie, ktoré netuším, kedy bude.
Zo začiatku mi vadilo prechádzanie z minulosti do prítomnosti, zdalo sa mi to také kostrbaté, ale potom keď sa príbeh rozbehol, bolo to fajn. V druhej časti sa veľa vecí objasní ( v tejto mi to chýbalo), ktoré zostávajú záhadou stále.

Kniha Hriešne bohatý je v

Právě čtených4x