Hrdinské činy mladého donchuána

Hrdinské činy mladého donchuána https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43580/bmid_hrdinske-ciny-mladeho-donchuana-LYh-43580.jpg 3 43 8

V erotické novele připisované francouzskému básníku Guillaumu Apollinairovi Hrdinské činy mladého donchuána nutí dospívajícího mladíka jménem Roger jeho náhle probuzený a neutuchající chtíč postupně svádět všechny ženské obyvatelky zámeckého sídla svých rodičů, kde tráví letní dny, a zasvěcovat je do tajů tělesné lásky. Nezastaví se před ničím, ať to jsou dveře pokojíku služebných, požehnaný stav manželky správce, dívčí nevinnost jeho sester či odmítavost vlastní tety – neexistuje pro něj žádná překážka. V tomto díle, pokrývajícím širokou paletu erotické lásky a nevyhýbajícím se ani tabuizovanému incestu, si podle Alexandrianových Histoire de la littérature erotique (Dějin erotické literatury) Apollinaire vytvářel imaginární pohled na období svého dospívání.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Dybbuk

Les Exploits d'un jeune Don Juan , 1911

Maraiser
16.11.2022 3 z 5

Prostě takové lehké porno.

Afilada
05.10.2020 5 z 5

Rozverné porno, četbou tohoto svěžího dílka si současná mládež snad dokáže najít lepší cestu k poezii, pro básníka jsou "Hrdinské činy" přeci jen okrajovým dílem.

Romanka89
17.11.2017 4 z 5

Porno od velkého básníka, proč ne, pokud někoho zaujalo, dopouručuji od něj ještě 11 tisíc prutů aneb Rychtářovy lásky.

Kešu1981
23.02.2017 5 z 5

Upsííík...jen by mě zajímalo, li todle napsal po "požití" bo prostě hodil na papír "za střízliva" svoje zkušenosti? :o)

Helena Lacková
14.08.2015 1 z 5

kniha je spíše šešit o 63 stránách , ale plná prasáckého sexu. Najdeš zde pedofílii, incest ve všech podobách, zoofílii a spoustu dalšího nechutného. Znechuceně jsem se nemohla odtrhnout, co horšího se ještě dočtu

immortal-party
02.02.2013 2 z 5

nehygienické hairy porno

Kaferano
07.11.2012

Apollinaire napsal báseň Zavražděný básník a mě napadá, že tato pornoknížečka by se mohla jmenovat Nadržený básník. Ještě, že jsem znala Apollinaira a jeho básnickou tvorbu před touto četbou. Teď už vím, že mozek není jediný orgán, kterým procházela básníkova inspirace.

swamp
30.11.-0001 5 z 5

Ideální "povinná četba" aneb přečtěte si porno k matuře. ;)

sex erotika francouzská literatura

Guillaume Apollinaire
francouzská, 1880 - 1918
2006  73%Alkoholy
1948  73%Kaligramy
1926  68%Prsy Tiresiovy
1963  75%Pásmo
1986  95%Velké trojhvězdí

Kniha Hrdinské činy mladého donchuána je v