Hrana rozkoše

Hrana rozkoše https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136751/hrana-rozkose-136751.jpg 3 507 91

Hrana série

Pro spisovatelku erotických románů Dylan Ivoryovou je důležité mít vše plně pod kontrolou. Potom se seznámí s mužem, který ztělesňuje vše, čím ona není… a vše, po čem tajně touží. Alec Walker píše psychologické thrillery a vede vzrušující život. Své dominantní sklony umí uspokojit a nedovolí, aby v cestě jeho tužbám stála nějaká pravidla. Jediné, čeho se bojí, je skutečná láska… Dylan shromažďuje informace pro novou knihu a přitom se seznámí s Alecem. Ten jí nabídne neopakovatelný vhled do vztahu plného bolesti a rozkoše, pokud se mu ovšem plně odevzdá. Pyšná Dylan je přesvědčená, že ji Alec nezlomí… ale brzy v sobě objeví pocity a touhy, o kterých neměla tušení. Alec je zkušený dominant, a proto ho city k té zvláštní, nepoddajné ženě zaskočí. Dokáže se sám vzdát bezpečných mantinelů a poslechnout své srdce, aby si udržel ženu, která ho poprvé v životě srazila na kolena?... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Pleasure´s Edge , 2012

monika0181
16.01.2024 4 z 5

Úvod do BDSM, tak bych asi charakterizovala knihu.
Jsou tu tací, kterým se kniha nelíbí, nerozporuji to. Ale pokud vezmu do rukou erotickou knihu, těžko si stěžovat, že je kniha samý sex. Pokud by tam hlavní zápletkou byl polibek na čelo jak od babičky nebo ve snu políbení na špičky prstů, tak to nebude erotika. Pokud tedy nemáte rádi sex v knihách, vybírejte si něco jiného. To jen doporučení.
Co se týká hodnocení samotného příběhu, již jsem četla lepší zpracování BDSM. Jak jsem psala, je tak úvod, rozehrávka ....
V knize není moc variant erotických scén, opakují se scény, opakují se popisy. Za to za mě body dolů. To mohlo být propracovanější.
Myšlenka příběhu dobrá, kniha je čtivá. Bohužel konec mi přišel, jak šitý horkou jehlou, emočně plochý, samotný střed knihy byl mnohem výraznější.
Každopádně, kdo máte rádi erotickou literaturu, není to špatné, stojí za přečtení, i když jistě jsem četla i lepší příběhy.

uzivatel83509
16.06.2023 5 z 5

Kniha se mi dostala do ruky úplně náhodou. Jelikož jsem už četla pár erotických knížek, tak jsem čekala jen sex, jak tu bylo i zmíněno v některých komentářích :-)
Knížka mě ale příjemně překvapila - nejen, že byla "vzrušující", ale byla i romantická a jednoduchá na čtení. Příběh mě strhl natolik, že jsem se nemohla odtrhnout.
Co mi už ale lezlo na nervy, byly neustále se opakující kecy Aleca (Otevři se pro mě / hodná holka / díval se do ní) - i tak mi to ale nebrání dát knize plný počet hvězd a někdy v budoucnu si ji přečíst znovu.

Jita160
09.12.2022 3 z 5

Rozhodně velmi erotická čtivá kniha.
I když BDSM jsem tam zaregistrovala jenom z rychlíku.
Odvážná Dylan spisovatelka erotických románů, která chce proniknout do zákulisí dominantně submisivního vztahu.
Alec jí nabídne nahlédnout do světa bolesti a rozkoše je to velmi zkušený dominant.
Láska a vzájemná přitažlivost je oba zaskočí protože ani jeden o vážný vztah nestojí.

Ewe291
19.07.2022 3 z 5

Nic narocneho na citanie, taka jednohubka na jeden dva dni mozno viac mozno menej. Ale necakajte nic prevratne, nieco ako 50 odtienov co je podla mna uz skoro v kazdej knihe a kopiruje sa to len sa obmienaju postavy

cukrovka
27.05.2022 3 z 5

Je to taková erotická oddechovka. Málo děje, hodně sexu.

LilluLong
13.08.2021 5 z 5

Po roku som si dala repete lebo mi zostalo v mysli ze je to kniha na zamyslenie i ked sa nemusím stotožňovať /ktovie,ani ja/ no priťahovalo ma citat to znovu a u mna ma palec hore a hviezdy na 5(

Zuzana207
14.06.2021 2 z 5

Po tejto sérii som siahla z dlhej chvíle a zvedavosti. Dá sa povedať, že kniha splní jediný účel - vyplní čas. A to je asi tak všetko. Nemajte veľké očakávania, dej je pomerne plytký a jednotvárny, bez výrazných zvratov. Zato sexu a masturbácie obsahuje viac ako dialógov medzi postavami. Celkový dojem? Prežijete to, ale po repete nezatúžite. Sériu prečítam už len zo zvedavosti, či dôjde k nejakému prekvapeniu.

martin3554
08.06.2021 4 z 5

Trochu pro feministky, trochu pro milovníky BSDM praktik. Hodně sexu, ale zároveň bolesti obou hlavních představitelů.

Jessybelle
02.03.2021 4 z 5

Nelze upřít, že se kniha čte dobře, ovšem příběh a jeho konec je předvídatelný... Je tam jen lehké nastínění BDSM, erotiky je tam dost a ani romantika nechybí...
Taková jednohubka na odreagování.

Ludmila02
07.11.2020 5 z 5

Mě se to líbilo velmi, nemám nic, co bych vytkla. Čtivá, sympatické postavy, hodně romantiky, kterou jsem u tohoto typu knihy ani nečekala. Jdu na další díl.

hadenka
16.10.2020 3 z 5

Kniha plná erotiky a sexu, přečteno jedním dechem.

Myška43
14.03.2020 1 z 5

Kniha se dobře četla, příběh není ničím vyjímečný, je dost předvídatelný.Jsou mnohem zajímavější!!!!

Jitty82
24.02.2020 4 z 5

Velmi zajímavé čtení. Příběh nebyl špatný. Autorka dobře popsala pocity hlavních hrdinů. Kniha je plná vášně, ale o BDSM se člověk nedozví zhola nic, protože trochu drsnější sex ještě není BDSM.

Catyna
16.01.2020 5 z 5

Přečteno jedním dechem

wendy944
23.12.2019 5 z 5

Jo dobrý čtení dobrý příběh lehtive scény super

havrmoni
29.12.2018 3 z 5

Není to první kniha s touto tématikou a stále to pro mě není snadné čtení ,protože tyhle praktiky jsou mi na hony vzdálené, hlavně to subm.chování :). Při čtení jsem prozkoumávala i svoji mysl, jako hrdinka a na rozdíl od ní jsem zjistila, že fakt toto ne ani v nejdivočejší fantazii. Nicméně přečetla jsem a jako oddychová romantika se spoustou erotiky, dobrý. Postavy mají nějakou tu minulost a od toho se odvíjí jejich postoj k životu i sexu a celkově k vztahům a lásce.

milena8281
21.03.2018 3 z 5

vcelku příjemné čtení

Szekynka
06.03.2018 3 z 5

Docela zajímavý námět, myšlenka že kvůli dokonalosti svých knih něco takového podstoupí je zajímavá (minimálně ta obětavost). Kniha ničím nepřekvapí, klasický zvrat u knihy tohoto typu. Co se knize ale nedá upřít jsou barvité popisy a odpočinkové čtení.

Evka3814
01.02.2018 2 z 5

No musím říct že jsem zklamaná,čekala jsem víc. Další kniha podobná 50 odstínům( ve zkrácené verzi) nebo naopak? No každopádně do BDSM to má daleko,to že dostane párkrát přes zadek? Spíše to je romantická kniha se spoustou okořeněného sexu. Na dlouhé chvíle,docela dobrý čtení i když ten příběh mě taky nějak
nezaujal

1259
30.10.2017 5 z 5

Kniha plná rozkoše i trochu romantiky. Pro mě rozhodně ideální odpočinek, od starostí ve škole.

erotika BDSM Padesát odstínů erotické romány

Eve Berlin