Hovor se smrtí

Hovor se smrtí https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/467077/bmid_hovor-se-smrti-rR2-467077.jpg 5 2030 2030

Robert Hunter série

Losangeleští detektivové Hunter a Garcia se při vyšetřování nového případu ocitnou na horské dráze zla. Pronásledují predátora, který hledá v ulicích a na sociálních sítích oběti, dráždí je anonymními zprávami a živí se jejich strachem. přední záložka: Po náročném týdnu se Tanya Kaitilinová těší na odpočinkový večer doma. Když vyjde ze sprchy, uslyší zvonit mobil. Požadavek na videohovor přichází od její nejlepší přítelkyně Karen Wardové. Tanya hovor přijme a noční můra začíná. Karen je s roubíkem v ústech připoutaná k židli v obývacím pokoji svého bytu. Jestliže Tanya hovor přeruší nebo odvrátí pohled od kamery, bude příště na řadě ona, slibuje hluboký chraplavý démonický hlas na druhém konci linky. A pokud Tanya neodpoví pravdivě na jeho otázku, on její přítelkyni Karen brutálně zavraždí. Jenže vyděšená Tanya si správnou odpověď nevybaví.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

The Caller , 2017

orangerose
04.09.2021 5 z 5

další pěkně napínavá akčně , ještě víc brutální vraždy, kdo je vrah ,to mně ani nenapadlo kdo to je, už sahám po 9 díle této úžasné série Roberta Huntera :D

saryk93
14.08.2021 5 z 5

Skvělá a napínavá kniha, která se nedala odložit. Zajímavá zápletka, děj měl spád a konec nezklamal. Carter je mistr ve vytváření sériových vrahů, kteří nezabijejí "jen tak", pro legraci, ale mívají vše dokonale promyšlené a vždy mají k zabíjení (a hlavně jeho stylu) opodstatnělý důvod (jsou na dně, zlomení, nešťastní a touží po pomstě). Což mně osobně vyhovuje a sedí, vždy s pachatelem soucítím a svým způsobem ho i chápu. Ačkoliv autor zvolí vždy naprosto zvrácený způsob vražd, jsou jeho knihy naprosto skvělé.

Dorotka2011
07.08.2021 5 z 5

Opět skvěle napsané...

VeFab
01.08.2021 5 z 5

Neodložitelná kniha

Johny_H.
31.07.2021 5 z 5

Sice patří k méně vydařeným dílům ze série. A upřímně motiv také nic moc. No na 5 hvězd to stále má.

Bakana
20.07.2021 4 z 5

Nedávám 5*, protože ty si šetřím jen na ty nejlepší dílka. A detektivek, které se předhánějí v brutalitě vražd je v posledních letech přehršel. Mezi detektivkami tohoto typu je to ale slušný nadprůměr. Pasáží, u kterých bych se nudila, bylo opravdu málo.

janelka2
16.07.2021 4 z 5

Musím říct, že tento díl se mi líbil o malinko míň než ostatní. Nevím přesně čím to ale i tak dost dobrá kniha. Jako vždycky brutální masakr. Když čtete co vrah provádí obětem je Vám až šoufl a kroutíte se u toho. Nic pro slabé povahy. Ale detektiva Huntera bych prostě sežrala.

simona g.
10.07.2021 5 z 5

Další Carter, další supr napínavé čtení. Kdo miluje knihy plné napětí a děj, který letí, neudělá chybu, když si Cartera přečte. Já teď dolouskala tuhle a vím, že není poslední od něj, už se těším na další :). Doporučuji!!!

Darami87
10.07.2021 5 z 5

Na knihách Chrise Cartera je nejlepší, že když čtete o té brutalitě vykonané na obětech, kroutí se vám žaludek. Když ale zjistíte PROČ, začnete mít s vrahem do jisté míry pochopení. Kniha mi trochu připomínala film Saw. Celkově se mi líbila, byla napínavá, ale ne přetažená přes vlasy. A kdybych měla pod pohrůžkou smrti hádat, kdo je vrah, prohrála bych.

martina2540
26.06.2021 5 z 5

Prvních sto stran mi přišlo tak akorát čtivých, ale pak už jsem knihu nemohla odložit a líbil se mi i konec.

Kekik
13.06.2021 5 z 5

Špatná odpověď= smrt.

Opět vynikající díl s Robertem Hunterem a Carlosem Garciou. Spisovatel Chris Carter mě ještě nikdy nezklamal.
Autor vymyslet zajímavý námět, ve kterém se ukazuje, co nyní ovládá lidskou společnost. A jaké nástrahy se skrývají na internetu. Scény jsou brutální, ale na to jsem již zvyklá. Přesto mě ale pokaždé zamrazilo při čtení detailů právě probíhající vraždy.

Jak už bývá u Carterových knih zvykem, opět jsem našla v sobě ždibíček lítosti (a možná i trochu pochopení) směrované k vrahovi. To však jeho činy v žádném případě neomlouvá.

Každá kniha Chrise Cartera je klenot. Doporučuji.

martineknatasa
06.06.2021 5 z 5

Opět nejsem zklamaná, kniha je napínavá a dobře se čte. Doporučuji.

kachnat
02.06.2021 5 z 5

Už je to fakt jak severské detektivky.... Brutální vraždy, pošahaný vrah.....

Martin1974
30.05.2021 5 z 5

Detektívka s brutálnymi scénami o tom, ako odhaľovanie súkromia na Facebooku môže privodiť smrť...

evineckY
27.05.2021 4 z 5

Šílené, co člověka dožene sáhnout druhému na život.

Lída27
23.05.2021 5 z 5

Opět skvělá kniha od Chrise Cartera.Napínavé od začátku až do konce.Krátké kapitoly,které vás nutí číst a číst.Už se těším na další knihu od mého oblíbeného spisovatele.

Havrdak
22.05.2021 5 z 5

Zajímavý námět, Carter zatím nezklamal. Akorát závěr mi přišel rychle useknutý.

Terez_Proskova
07.05.2021 5 z 5

Nevím, co do hodnocení ke knihám pana Cartera dodat. Snad jen to, že opět boží a mám obavy o to, co budu číst, až dočtu celou sérii. Dost často tu vidím komentáře, že nevíte, kam na tyto náměty pan Carter chodí - pan Carter vystudoval chování zločinců a dále byl psychologem masových a sériových vrahů odsouzených k doživotním trestům.

Majuš333
29.04.2021 5 z 5

Čo dodať ku Carterovi? Asi len toľko, že som si to opäť užila :) Jasné, že vraha som zase neuhádla, ale jeho motív bol úplne za čiarou...
Pan J. u mňa na konci fakt zabodoval... Ale mrzí ma, že s každou ďalšou knihou zo série nám nejako ubúda kapitol.... Prvé časti sa točili okolo 120-ich kapitol a teraz? Len cca 90 :( Brala by som aj takých 200 :)

Kapitánka Blakeová naozaj perlí :) „.....Jak tady někoho z vás během nejbližších dvou dnů uvidím, budete dávat pokuty za špatné parkování v Comptonu.“

čef
20.04.2021 5 z 5

Profi práce s daným tématem sériového, organizovaného vraha-stalkera, jehož úsilí vynaložené na vraždění se ani nesnažte pochopit, autor vám to v pěkně napínavém závěru vysvětlí. Nic zvláště nového se tedy ovšem nedozvíme, ale určitě se pobavíme zejména Hunterovým psychologickým umem - jak ten se umí vžít do mysli pachatele!