Hostitel

Hostitel https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314327/bmid_hostitel-Gxo-314327.jpg 4 101 28

Lynn Peircová má pocit, že má před sebou skvělý život. Je nadějnou studentkou medicíny a má báječného přítele, úspěšného mladého právníka. Její pečlivě uspořádaný svět se však obrátí vzhůru nohama ve chvíli, kdy se Carl po rutinní operaci neprobere z anestézie a magnetická rezonance jen potvrdí mozkovou smrt. Otřesená Lynn se usilovně snaží najít odpověď na otázku, co se vlastně stalo. Přesvědčená, že za celou nehodou je něco víc, než nemocnice tvrdí, snaží se Lynn s pomocí spolužáka Michaela využít všechny dostupné prostředky, aby dokázala nesprávný lékařský postup nebo zanedbání péče. Brzy také objeví znepokojující fakta: nemocnice, patřící společnosti Middleton Healthcare, která shodou okolností vlastní i medicínský komplex univerzity, na níž Lynn studuje, mají nebývale špatné statistiky týkající se nevysvětlitelných anestetických komplikací i toho, že velkému počtu pacientů diagnostikují po přijetí do nemocnice smrtelnou nemoc. Když navíc někdo začne oběma mladým studentům vyhrožovat, jsou si téměř jisti, že narazili na něco mnohem většího, než původně předpokládali – jenomže tohle zjištění by je taky mohlo stát život…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Host , 2015

kvetinkabrno
15.04.2017 5 z 5

Moje první kniha od Robina Cooka a jsem spokojená, i když jsem se trochu bála, jak to dopadne....parádně se četla, takže určitě vyhledám další.

petronella1
04.04.2017 5 z 5

Knihy od Robina Cooka už mám ve své knihovně všechny. Hostitel je asi to nejlepší, co jsem od něj četla. A to už mi chybí přečíst jen jedna kniha. Jen by mě zajímalo, jestli se něco takového může opravdu stát.

evonra
18.03.2017 5 z 5

Knihy Robina Cooka mám moc ráda. To, jak dokáže vtáhnout do děje, přitom žádné zbytečné popisky, kudrlinky okolo. Ani tady nechybí na co jsme už zvyklí, což je pořádná porce napětí. Sympatičtí hlavní hrdinové, jejich vtipné špičkování knihu příjemně odlehčilo.
A ten konec ??? Parádní! Rourou plazící se Lynn jsem podporovala možná i nahlas :-)
Hostitel je 33. knihou, kterou jsem od Cooka přečetla a musím říct, že je opravdu skvělý !!!

dominikB951
02.03.2017 5 z 5

Cook mě opět nezklamal. Už je to má snad patnáctá kniha od něj a stále mě neomrzel. Hned jak kniha vyšla, běžel jsem si ji koupit. :)

Monika.senk
24.02.2017 5 z 5

Musím říct, že miluju knihy Robina Cooka. Ale tahle je podle mého naprostá pecka. Na konci jsem snad ani nedýchala. Opravdu velmi povedená kniha.

Alchemilla75
07.02.2017 5 z 5

Opět skvělý Robin Cook! Ještě jsem od něj nečetla špatnou knížku. Napínavé, čtivé, přečteno v rekordním čase :)

Illaa
05.02.2017 4 z 5

Má druhá kniha od Cooka a opět za mě velmi podařená. Ač je kniha plná odborných zdravotních termínů, tak se čte jedním dechem. Každou novou kapitolou jsem byla více a více napnutá. Závěr byl už trochu příliš, ale i tak hodnotím moc dobře.

Kaliope920
02.02.2017 4 z 5

Klasický Cook, trochu mi to sice připomělo záplatku kdy v ustavu pěstovali lidi na orgány, ale četrla jsem jedním dechem ;-)

Robin Cook
americká, 1940