Jmenuji se Martina: Jsem bulimička

Jmenuji se Martina: Jsem bulimička https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/6428/bmid_jmenuji-se-martina-jsem-bulimicka-650c60fd80c4b.png 4 564 87

Holky na vodítku série

< 3. díl

Martina vyrůstala pouze se zamindrákovanou matkou. Veškerá výchova směřovala k tomu, že z dcery nesmí být boubelka. Nesmí být tlustá, osamělá a nešťastná jako její máma. Martina tedy kopíruje matčiny nepřetržité diety, až se odmítáním jídla dostane na okraj propasti. Ač se nenávidí za to, co dělá, nemůže si pomoct. Teprve až pozná, že i do dívky, jako je ona, se někdo může zamilovat 2. vydání Obálka Jozef Gertli Danglár... celý text

Indilwen
12.09.2012 5 z 5

Tuto knížku jsem si zamilovala už na první počtení ve svých teenagerovských letech a od té doby ji přečetla ještě asi pětkrát. Celá knižní série "Holky na vodítku" je napsaná úžasným, nenuceným a přitom chytlavým stylem a má v sobě ono cosi, co nutí člověka se k ní znovu a znovu vracet.. I přesto, že zpracovává ožehavé téma anorexie a bulimie, je to jedna z mých "nej" a vždycky bude.

Alexxandra
02.06.2012 5 z 5

Skvělá kniha...doporučuji!

Ami457
15.05.2012 5 z 5

Přečtena hned po Ester... Pěkná a poučná knížka...

Alisce
13.05.2012 5 z 5

Úžasné knížka. Přečetla jsem jí za jeden večer. Poučná, ale ne tím nudným způsobem. Doporučuji všechny knížky z této série. :)

Slečna L.
20.01.2012 4 z 5

Velmi dobrá kniha, která mě zábavným a čtivým způsobem dokonale přesvědčila o nesprávnosti bulimie.

Kermisee
13.07.2011 5 z 5

Příběh bulimičky Martiny je myslím dost odstrašujícím příkladem, co se tohoto onemocnění týče. Sama vím, jak nudné jsou všechny ty přednášky, co nám o alkoholu, kouření, sexu a jiných věcech neustále připravují ve škole. Paní spisovatelce se podařilo podat tuto tématiku a problematiku úžasným způsobem, který nikoho nenudí a každého možná poučí. Škoda jen, že dílů není více. Myslím, že v Bězděkovské léčebně je i dost dalších pacientů, i když myslím, že by bylo nanejvýš podivné, kdyby se v 'Holkách na vodítku' psalo například o Mirečkovi - to už by se asi musel změnit názor na 'Lidi na vodítku', ale to nás asi stejně nečeká. :)

Čmoudová
31.01.2011

Holky na vodítku- skvělé knížky, poučné, varující, Ivoně Březinové se povedly a díky nic u mě hodně stoupla v ceně.

anorexie bulimie závislosti

Ivona Březinová