Hodina po půlnoci

Hodina po půlnoci https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335396/bmid_hodina-po-pulnoci-RQK-335396.jpg 4 285 285

PRVNÍ NEZKRÁCENÉ VYDÁNÍ Dcera pařížského notáře Fabiena Maréchalová spěchá za umírajícím otcem, riskuje cestu za tmy a její kočár je v husté vánici přepaden. Dívka vyvázne jen o vlásek a po návratu domů zjišťuje, že útok kdosi objednal. Její život se od základu mění. Rodný dům, v němž žije s tetou Honorií a mladou macechou Mathildou, pro ni přestává být bezpečným útočištěm. Fabiena krůček po krůčku rozplétá síť politických i milostných intrik, sahajících hluboko do minulosti. Nakonec narazí i na pečlivě skrývané rodinné tajemství, jehož odhalení vyvolá sérii zločinů...... celý text

Sahti
24.08.2020 5 z 5

Úžasný příběh, který jsem hltala jedním dechem. Objevila jsem další autorku, od které jsem nic nečetla a nyní to chci dohnat. Když se dívám, kolik toho napsala, mám co dělat :-D

LenkaKa
10.08.2020 5 z 5

Za mě čtivé, napínavé, hezký příběh.....Hltala jsem to jedním dechem.

katallinka
26.07.2020 5 z 5

Skvělé romantické čtení, které obsahovalo velké množství zajímavých informací o historii Francie. První polovina knihy mne velmi bavila díky detektivní zápletce a druhou jsem si nesmírně užívala vývojem Napoleonových bitev a nádherným romantickým vývojem postav.

Marci70
01.06.2020 5 z 5

Krásné čtění, nemohla jsem se odrthnout..

Radka1911
24.04.2020 5 z 5

Historické romance paní autorka opravdu umí a i tento její román hodnotím pěti hvězdičkami.

Ála1968
17.04.2020 3 z 5

Mám radši autorčiny knihy ze současnosti.Přišlo mi to hrozně překombinované.Ne špatné,ale žádný zázrak.

Kadlik85
08.04.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila.... měla jsem problém ji odložit :)

Renatapek
02.11.2019 2 z 5

O této knize se rozhodně nedá říct, že je její děj předvidatelný. Naopak, spletitý děj se odvíjí tak, že opravdu nevíte kdo je hrdina a kdo padouch. Hlavní hrdinky rozplétá síť lží, které jí smrtelně ohrožují. Na stránkách se odvíjí příběh lásky, nenávisti, sobectví a křivd. Je napínavé sledovat milostný příběh hlavní hrdinky a jejího vyvoleného. Dobrá zpráva pro náruživé čtenářky, kniha vám se svým počtem stran "vydrží" 1x déle než ty obvyklé "o).

packlik
01.10.2019 4 z 5

Moc poutavý a pěkný příběh. Sice jsem nějakou dobu vstřebávala přerod citů hlavního hrdiny, ale nakonec jsem mu to uvěřila.

SumýšIrena
11.06.2019 1 z 5

Četla jsem nezkrácené (600 stran) vydání... Moje škoda, i 200 stran by bylo víc než dost. Napínavý závěr to prostě nezachránil.

Evišťátko
15.05.2019 5 z 5

Ač milostný román díky neustálým zvratům v ději a historickému pozadí velmi čtivý!

Vojslava
13.05.2019 3 z 5

Fajn klasika od autorky, očekávala jsem příběh, který se požene od stránky ke stránce jako těch několik splašených spřežení, která jsem tu potkala :-), bez větších propracovaných charakteristik, zato s větší dávkou romantiky než obvykle. Všechno tu bylo, takže prima víkendová oddychová četba!

candy
10.04.2019 2 z 5

Děj byl zbytečně překombinovaný.

ErikaJ
11.01.2019 4 z 5

Historické romány moc nemusím, knížku jsem zkusila na proložení a byla jsem příjemně překvapená. Četla se prakticky sama.

minde
19.12.2018 5 z 5

Knížka se mi moc líbila, hned od začátku mě bavila. Mám ráda historické romány, takže super. A byla to první kniha od této autorky, a určitě si přečtu další její knížky.

Scarllet
01.12.2018 2 z 5

Moje oblibená autorka, ale tahle knížka mě nechytla.

Amitiel76
30.11.2018 3 z 5

Miluji autorčiny historické romány, ale tenhle mi bohužel nesedl. Nevím čím to je, ale děj mě vůbec nechytil. Přišel mi nezáživný a zbytečně natahovaný. Za mě by kniha mohla mít klidně poloviční počet stran. Ta všechna omáčka okolo, mě prostě nudila.
Poctivě jsem knihu dočetla asi do tří sté stránky, a pak už jsem si jen vybírala určité pasáže a kapitoly, abych se dobrala konce a věděla, jak to vlastně dopadlo.
Přesto na mou oblíbenou autorku nezanevřu, a určitě si přečtu i další její knížky.

wiwi
20.11.2018

Láska, intriky, napětí, Paříž. Báječná kombinace, doplněná na okraj trochou historie. Četla bych klidně dál a dál, stránky mizely závratnou rychlostí.

mimi55
18.11.2018 4 z 5

Láska, romantika, trošku války a nebezpečí.

pip11
11.11.2018 5 z 5

Skvělá kniha. Tento příběh byl báječný, včetně válečné části, protože ta prostě do knihy patří, když hlavní hrdina je voják.
Od začátku to bylo velmi napínavé a celých 648 stran jsem si nesmírně užila. Dávám 5* ani o špetku méně.