Další divné hlášky z knihkupectví

Další divné hlášky z knihkupectví https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355870/bmid_dalsi-divne-hlasky-z-knihkupectvi-I3F-355870.jpeg 4 256 63

Hlášky z knihkupectví série

< 2. díl

Myslíte si, že vás po přečtení prvního dílu už nic nepřekvapí? Tak to se pěkně pletete. Přichází další nálož podivností, které jsou lidé schopni pronést; od „Zabil Harry Potter Hitlera?“ až po „Můžeme si u vás v obchodě zahrát kriket?“ Druhý díl přináší hlášky z knihkupectví (a taky knihoven!), ale i z autogramiád Divných hlášek. Některé minipříběhy vás možná trochu vyděsí a zarazí, ale všechny vás zaručeně rozesmějí. Vnořte se s nimi do knihkupecké džungle a žasněte společně s knihomoly a?knihovníky z celého světa.... celý text

Literatura světová Humor Příběhy
Vydáno: , CPress

More Weird Things Customers Say in Bookshop , 2013

medvídě
30.04.2019 4 z 5

Další parádní pokračování, které si 4 hvězdičky rozhodně zaslouží.
Už jsem se tolik nesmála, ale to možná bude tím, že předchozí díl jsem četla před týdnem. Ale i tak mi nad některými hláškami zůstával rozum stát - jak je něco takového možné, protože stále v duchu doufám, že do knihkupectví či knihoven chodí lidé, kteří nějaký ten rozum mají. Chybu udělá každým ale takové kousky, to už je vážně obdivuhodné (v tom horším slova smyslu).
Doufám, že brzy objevím publikaci s podobným ražení nebo této autorce vyjde pokračování, protože jak se říká: "lidská hloupost nezná mezí" a člověk potřebuje nad něčím vypnout ;)

Ana72154
08.04.2019 5 z 5

Opět jsem se skvěle bavila. Nad některými hláškami jsem je nevěřícně kroutila hlavou.

Endy17
07.02.2019 4 z 5

Některým hláškám jsem nerozuměl, některé mě nezaujaly, ale velká část knihy mě dokázala pobavit a odreagovat.

Vilma232
11.12.2018 3 z 5

Zábava. Některé hlášky jsou až neuvěřitelné....

Slávka 1970
26.09.2018 4 z 5

Prima oddychové čtení po dloooouhém románu :-)
+ pěkná úprava knížky!

rarášek
09.09.2018 5 z 5

Přijde mi, že u tohohle dílu jsem se bavila ještě víc, než u toho předchozího. Vážně jsem nedokázala vstřebat hlášky, které se týkali Deníku Anny Frankové (velice mě dostala ta paní s tím podepsaným vydáním) a Padesáti odstínů šedi. :D Plus ty hlášky z autorčina turné s první knihou. :D Vážně dobrá oddechovka. :)

muchomurka
24.06.2018 3 z 5

Lepší než první díl, líbilo se mi více hlášek. Dobrá kniha na jedno odpoledne.

LiLinka
07.06.2018 1 z 5

Knihu jsem si koupila ve zkouškovém období k odreagování se mezi záplavou skript. Myslela jsem, že se (alespoň trošku) pobavím, což se bohužel nestalo. První díl jsem nečetla, tento druhý mě nalákal v oddělení novinek a musím říct, že to byly vyhozené peníze. Možná je to českým překladem a v originále ty hlášky vyzní lépe, ale za mě knihu nemůžu doporučit.

Alex.rrr
24.05.2018 4 z 5

Pro někoho, kdo pracuje nebo pracoval s lidmi je to neskutečný přepis reality. Skvěle napsané, jen je škoda, že je jich tak málo, protože zákazník je nevyčerpatelná studnice hlášek. Některé hodně pobavily, jako - chci knihu Dívka, která kopla do vosy a hvízdla... mě rozsekala :D.

HDosoudilová
10.05.2018 4 z 5

Pokud někomu při čtení přišly některé hlášky přehnané, věřte, že jsou opravdu reálné. Jako člověk, který pracoval v knihkupectví jsem se u některých opravdu bavila. Některé byly více, jiné méně vtipné, celkově jsem se ale dost nasmála. Možná právě díky tomu, že jsem si vybavila vlastní vzpomínky. Můžeme jen spekulovat, jestli se ti zákazníci občas takto ptají doopravdy nebo nás jen zkoušejí ;-) Asi každý knihkupec/knihovník zná nejznámější hlášku: ,,Nevím autora ani název ale kniha je modrá a před týdnem byla támhle."

lenkaabooks
03.05.2018 4 z 5

"Kde se v knížce píše kolik má stránek ? " "Sháním matce Bibli, ale nejsem si jistá autorem." Tohle člověk nevymyslí, to je život sám :-) Opět jsem se bavila.

Andynka
25.04.2018 5 z 5

Ani jsem nečekala, že tohle napíšu, ale myslím, že druhý díl se povedl ještě víc, jak první. Opravdu super hlášky. :)

Alena_S
11.03.2018 4 z 5

Hodně povedená sbírka, snad ještě lepší než první díl - na hodně místech mi slzely oči, ať už smíchy, nebo nad tím, co z lidí někdy dokáže vypadnout.. :)

dalia1769
02.03.2018 2 z 5

Jak jsem již psala u prvního dílu, pár vtipných hlášek se tam najde a na facebooku bych stránku s takovými perličkami sledovala, ale na dvě knihy a za tu cenu je to prostě málo, příliš banální, ve druhém díle už i opakující se, navíc ty tiskové chyby...

sola_lupa
21.02.2018 5 z 5

Tento díl byl ještě lepší než předchozí. Nejlepší hlášky byly asi ty dětské a potom: "Máte audioknihu o znakové řeči?" :D

bibi.r
19.02.2018 3 z 5

Bavila jsem se a některé hlášky byly stejné jako ty, které jsem poslouchala v knihovně :D.

Ditules
17.02.2018 4 z 5

Pořád čekám na to, až někdo sepíše hlášky z knihoven. Tam máme taky solidní materiál. :D
Skvělé!

Verrrunka
06.02.2018 4 z 5

Musím přiznat, že jsem se u některých hlášek prostě neubránila hlasitému smíchu. Někomu to může připadat neuvěřitelné, ale člověku, který pracoval někdy s lidmi, je jasné, že tohle je tvrdá realita.

Booky84
05.01.2018 5 z 5

Kniha se mi líbila stejně jako první díl, opět jsem se zasmála a musím říct, že s některými zákazníky je to opravdu těžké.:-)

JulieJames
30.11.2017 4 z 5

O kapánek slabší než první díl, ale jelikož jsem z branže, nasmála jsem se dost :-D

humor knihovny knihovníci, knihovnice knihkupectví hlášky

Jen Campbell
anglická
2017  77%Divné hlášky z knihkupectví
2017  76%Další divné hlášky z knihkupectví
2018  80%Franklinova létající knihovna
2018  76%Franklin a Luna letí na měsíc

Kniha Další divné hlášky z knihkupectví je v