Franklinova létající knihovna

Pohádkový příběh, který v dětech probudí lásku ke knihám. Drak Franklin zbožňuje knížky a rád z nich předčítá svým kamarádům. Problém je, že obyvatelé blízké vesnice se ho poněkud bojí. Naštěstí najde spřízněnou duši v Luně, holčičce, která miluje knihy stejně jako on. Společně vymyslí, že si otevřou knihovnu. A ne ledajakou, ale létající a přímo na Franklinových zádech!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375537/franklinova-letajici-knihovna-XyU-375537.jpg 4.237

Franklin 1.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, CPress

Franklin´s Flying Bookshop, 2017

Kniha Franklinova létající knihovna

broskev28
10.11.2019

Podobně jako Jolina jsem jen těžko skousla některé verše a stejně jako komentáři aydam mi některé ilustrace připadaly příliš pozornost uzurpující, tak nějak na úkor textu. Ale musím přiznat, že jsem si je prohlížela déle, než mi trvalo samotné čtení.
I s těmito výhradami si Franklina do naší knihovny pořídíme, protože už jen ten nápad je krásný - místo aby se lidé draka báli a schovávali se před ním, budou ho naopak vyhlížet a těšit se na něj!

Sandruš
05.12.2018

Nádherně ilustrovaná knížka, která potěší a udělá radost všem malým čtenářům.

dagmar7365
21.09.2018

Krásně ilustrovaná dětská knížka o radosti z knih a ze čtení.

Terata
28.08.2018

Krásný a milý příběh ♥

Jolina
06.08.2018

Velmi oceňuji nápad s knihovnou, která lidem může přinášet mnoho dalších příběhů - a ještě k tomu - vždyť tu knihovnu rozšiřuje mezi lidi drak, kterého se všichni bojí! Poetický příběh, někdy mi nevyhovovaly některé verše...ale dětem se líbila...

Hoshi
03.07.2018

Franklinova létající knihovna je roztomile ilustrovaná, veršovaná kniha, která potěší a zahřeje. Můžete v ní listovat do nekonečna a neomrzí vás. :)

flanky
21.06.2018

Krásně ilustrované (netradičně, o to však zajímavěji) a navíc rýmované. Přátelský a lidmi nepochopený drak, to k sobě perfektně pasuje.

aydam
25.05.2018

Rýmovaný pohádkový příběh o přátelství. Pro někoho divočejší ilustrace.

Diamantová sekera
Neználkovy příhody

knihovny veršované pohádky

Jen Campbell
anglická

Kniha Franklinova létající knihovna je v

dalších seznamech3x