Další divné hlášky z knihkupectví

Další divné hlášky z knihkupectví https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355870/bmid_dalsi-divne-hlasky-z-knihkupectvi-I3F-355870.jpeg 4 256 63

Hlášky z knihkupectví série

< 2. díl

Myslíte si, že vás po přečtení prvního dílu už nic nepřekvapí? Tak to se pěkně pletete. Přichází další nálož podivností, které jsou lidé schopni pronést; od „Zabil Harry Potter Hitlera?“ až po „Můžeme si u vás v obchodě zahrát kriket?“ Druhý díl přináší hlášky z knihkupectví (a taky knihoven!), ale i z autogramiád Divných hlášek. Některé minipříběhy vás možná trochu vyděsí a zarazí, ale všechny vás zaručeně rozesmějí. Vnořte se s nimi do knihkupecké džungle a žasněte společně s knihomoly a?knihovníky z celého světa.... celý text

Literatura světová Humor Příběhy
Vydáno: , CPress

More Weird Things Customers Say in Bookshop , 2013

Verunka926
20.12.2020 3 z 5

Opět to bylo milé oddechové čtení, ale některé hlášky už mi přišly stejné jako v první knize.

Hani77
19.12.2020 4 z 5

Některé hlášky byly super, ale už jsem se nesmála tolik jako v 1.dílu.

Jandýs
24.10.2020 3 z 5

Na 4 hvězdičky to u mně není.. Ale zasmála jsem se víc než u prvního dílu.

Sirina
13.10.2020 4 z 5

"ZÁKAZNICE (ke kamarádce): Mně se líbí jen knížky, u kterých mám dojem, že se to tak opravdu mohlo odehrát, chápeš? Jako třeba Stmívání."

A mně se tahle kniha líbí, protože zákazníci jsou po celém světě stejní.

mia.com
17.09.2020 3 z 5

Druhý díl mi přišel slabší, ale i tak fajn jednohubka. Některé hlášky mi přišly v podstatě na jedno brdo a smála jsem se podstatně méně než u prvního dílu. Tady mi přišly hlášky spíš více bizarní než vtipné. Stále platí, že lidská hloupost nezná mezí.

LadyCotton
26.06.2020 3 z 5

Roztomilá knížka, relativně vtipných hlášek z knihkupectví.
Jako oddechovka do MHD proč ne, ale mít ji v knihovně? Není důvod.

iveta3689
11.04.2020 4 z 5

Milé, vtipné, stejně jako první díl.

oblakaknih
25.01.2020 3 z 5

Tahle kniha je oddechová jednohubka stejně jako první díl.
Nápad je to skvělý a originální, jen mi zde přijde slaběji zpracovaný.
Hlášky mi nepřišly tolik vtipné, knížku jsem během hodiny přečetla. Označila jsem si ale pár hlášek, ke kterým se v budoucnu ráda vrátím.
Čte se to skvěle a rychle.
Rozhodně doporučuji, ale první díl je určitě lepší!

Ani832
28.12.2019 3 z 5

Celá kniha je jen o vtipných a zvláštních hláškách z knihkupectví. Je to taková oddechovka, ale od knihy jsem čekala víc. Moc hlášek mě nerozesmálo, ale někdy tam najdete opravdové perly.

Liilith
16.12.2019 4 z 5

Pokud pracujete s knihami (a také s lidmi), je pro vás tato knížečka milou povinností, u které můžete získat pocit, že v tom nejste sami. A i vy ostatní se rozhodně pobavíte a příjemně strávíte hodinku svého času...

Romča11
20.11.2019 2 z 5

Druhý díl série Divné hlášky z knihkupectví opět obsahuje perličky, které kdy lidé řekli v knihkupectvích, knihovnách a tentokrát i na autogramiádě prvního dílu.

Musím přiznat, že tentokrát už jsem se nesmála tak často jako při prvním díle. Nevím zda to bylo proto, že jsem byla ve špatném rozpoložení, ale rozesmálo mě pár hlášek na začátku knihy a poté na jejím konci.

Pokud jste četli první díl a líbil se vám, tak klidně doporučuji. Klidné si knihu přečtěte, i když jste nečetli první díl, na tom tady nesejde, nenavazují na sebe.

Autorka ale opět odvedla skvělou práci, když sesbírala perličky ze svého knihkupectví a poté i z ostatních a z autogramiád. Opravdu to zní věrohodně, že takové blbosti a perličky lidé vyslovili.

Knížka je i krásné graficky zpracovaná, má hezké jednoduché ilustrace a hlášky a rozhovory jsou většinou krásné oddělené.

Za mě tentokrát bohužel docela špatné. Kniha mi přišla horší než její první díl, proto jsem strhla jednu hvězdičku oproti prvnímu dílu a proto tak nízké hodnocení.

ydnac
18.11.2019 3 z 5

Druhá kniha na hodinku čtení:-)jen víc takových...:-)

Pitbullka
15.11.2019 4 z 5

Vtipné, za pár minut přečtené. A řekla bych, že lepší než první díl.

LucyBooks
03.10.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila, přečetla jsem ji na jeden zátah, vyloženě jsem si u ní odpočinula, ale čekala jsem větší wau efekt, možná je to více u prvního dílu, který jsem ještě nečetla. Za mě fajn počtení, neurazí, někdy úsměvně komické situace. Autorka na mě působila mile.

Marekh
16.09.2019 4 z 5

V minulosti jsem přečetl knihu DIVNÉ HLÁŠKY Z KNIHKUPECTVÍ, kterou jsem si vylosoval. Před časem jsem se rozhodl, že si přečtu 2. díl, abych se pobavil a vyzkoušel po dlouhé době jiný žánr. Kniha je rozdělena do 3 částí - Příběhy z knihkupectví Ripping Yarns, Divné hlášky z jiných knihkupectví a Divné hlášky z autogramiád Divných hlášek z knihkupectví.

Některé hlášky jsou legrační, jiné zarážející. Někdy to hraničí až s drzostí zákazníků, co vše si dovolují vůči prodávajícímu.

Knihu jsem přečetl rychle, je to taková jednohubka. Líbily se mi také ilustrace.

wooloong
28.08.2019 4 z 5

Pokračování mi přišlo o chloupek lepší.

RenkaB
10.07.2019 3 z 5

Úsměvné, i k pláči. I po první dílu mě některé hlášky ještě dokázaly překvapit. Bohužel.

NymphMaeve
05.07.2019 3 z 5

Milé a vtipné. Zvedne náladu, neurazí, ale nic z čeho bych si sedla na zadek. Je fajn mít podrobnou knížku doma a sáhnout po ní pro zasmání, i když znám podobné a lepší. Není to žádný hit, ale bylo příjemné se ponořit do hlášek z prostředí knihkupectví a knih obecně. Většina jich je úsměvná, u několika jsem se smála nahlas. V celku tedy spíš průměr, ale je fajn mít takovou knihu ve sbírce.

akinomV
14.06.2019 4 z 5

První díl neznám, tahle knížka mě zaujala v knihovně a zhltla jsem ji na posezení :-) Občas až neskutečné, co jsou lidé schopní říct, určitě prima čtení na pobavení :-)

DK197
04.05.2019 4 z 5

O něco slabší, ale některé perly skutečně pobaví. :-D Milá jednohubka. :-) A tentokrát i s nádechem dětské nevinnosti některých jejich průpovídek, kde chichi vystřídalo jůů, to je sladký. :-)

humor knihovny knihovníci, knihovnice knihkupectví hlášky

Jen Campbell
anglická
2017  77%Divné hlášky z knihkupectví
2017  76%Další divné hlášky z knihkupectví
2018  80%Franklinova létající knihovna
2018  76%Franklin a Luna letí na měsíc

Kniha Další divné hlášky z knihkupectví je v