Hlas a jiné povídky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha Hlas a jiné povídky obsahuje 23 povídek komika, moderátora, herce, dramaturga a spisovatele Petra Vydry. Humorně laděné příběhy zachycují leckdy lehce absurdní a místy mysteriózní, zároveň však veskrze lidské životní situace, jaké zažívá ve své práci či v osobních vztazích každý z nás. Prostřednictvím autorových textů se tak můžeme pousmát i nad svým vlastním „bláznovstvím“....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435307/big_hlas-a-jine-povidky-xiZ-435307.jpg 320
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Hlas a jiné povídky

jadunka
12. března

Nějak mi tenhle styl humoru nesedl.

AlbionFoxyFox
06.11.2020

Velmi příjemné, čtivé jednohubky, úsměvné, člověk se mnohdy sám poznal.


hellena1523
04.11.2020

Nebylo to úplně nejhorší, ale popravdě mě kniha vůbec nebavila. Jednu hvězdu dávám za styl psaní, ale příběhy byly pro mě vcelku nudné, nezábavné. Bohužel to vůbec nebyl můj šálek kávy...

Domka901
07.08.2020

Tak jako u všech povídkových souborů: některé povídky slabší, některé lepší. Nicméně Vydra má bohatou fantazii a dokázal ji přetavit do literární podoby.

Zuuuza
15.07.2020

Autor má obdivuhodnou fantazii, která čtenáře občas zavádí tak daleko, až se nestačí divit. Tu a tam se ovšem čtenář pro samé divení může lehýnce ztratit v ději. Kniha je čtivá, pro mě ideální na přerušované čtení.
Podle mě stojí za nakouknutí.

ecila13
21.06.2020

Povídka Hlas mě zaujala, ostatní průměr.

Lenka.Vílka
12.05.2020

Průměrná sbírka průměrných povídek, které jsou ne vždy povídky, ale spíš krátké skeče nebo jakési vtipné zamyšlení.

Přidala jsem sem povídky a ze začátku čtení k nim psala anotace. Někdy v polovině jsem se na to vyprdla. Přestalo mě to bavit úplně stejně jako čtení knihy. Takové monotónní, prostě časosběrná sbírka, no...
(A potom jsem i ty komentáře přestala psát. Sorry, tentokrát to nevyšlo, přestože některé kousky na začátku byly div ne geniální. Jako kdyby všechno vystřílel na začátku...)

Doporučila bych knihu. Asi jo. Ale nejdřív si to půjčte z knihovny jako já a potom se rozhodněte. Nevím, prostě jako celek mi to nesedlo a ke konci se to fakt táhlo.

55%.

Nikusha
07.05.2020

Některé povídky mě fakt pobavily. Je to takové příjemné, nenáročné čtení. Já si touto knížkou zpříjemnila chvíli, kdy malá na 15 minut usla a přečetla jsem pár povídek. Klidně bych i přivítala, kdyby byla knížka obsáhlejší a mohla jsem vždycky na tu malou chvíli uniknout a trochu se pousmát.

1

Doporučujeme

Nové povídky
Nové povídky