On

On https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413417/bmid_on-LfE-413417.png 4 950 220

Him (Baronet) série

Jamie a Ryan bývali nejlepší přátelé. Léto, které spolu strávili na hokejovém táboře, patřilo k nejzábavnějším, jaké kdy zažili. A pak Ryan svého kamaráda bez vysvětlení odstřihl. No a co, že se poslední noc opili a uzavřeli sázku? Nic se přece nestalo, tak proč z toho dělat vědu? Ryan Wesley té hloupé sázky, z níž se stala zkouška jejich přátelství, i po čtyřech letech lituje. Uzavřel ji jenom proto, že byl do Jamieho zamilovaný. Když proti sobě budou jejich univerzitní týmy hrát, má konečně šanci se kamarádovi omluvit. Stačí však jeden jediný pohled na Jamieho a Wes po něm touží víc než kdy dřív. A teď spolu ještě mají trénovat mladé hokejisty. Během šesti týdnů na hokejovém táboře se Jamie o dávném kamarádovi dozví několik věcí a jednu významnou zjistí i sám o sobě. Varování: Obsahuje milostné scény, koupání na Adama a důkaz, že oznámit své rodině přes sociální sítě, že jste gay, je docela ošemetný nápad.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Him , 2015

Brolly
29.11.2020 5 z 5

Do této knihy jsem se první bála jít, nevím, nejsem homofob, ale asi jsem se bála, že by mě to nebavilo a možná i šokovalo. Musím ale říct, že kniha mě fakt překvapila a přečetla jsem ji jedním dechem. Zbožňovala jsem ty dva.

Vendulik
20.11.2020 2 z 5

Nevím kolik hvězdiček mám dát. V knize bylo moc sexu. závěr byl poradní ale celkově kniha byla nudná.

JanuldaN
22.10.2020 5 z 5

Sladký ústřední pár :-) Čtivé a žhavé. Kniha má poutavý děj.

ivetapl
17.10.2020 5 z 5

Nevím proč jsem otalela s přečtením...bala jsem se číst gay roman... No, lituji, že jsem si ho nepřečetla dřív. Bylo to super.

evineckY
14.10.2020 5 z 5

Tak tohle byla jízda... jak na ledě . Jo, láska je láska :-)

Christine97
11.10.2020 4 z 5

Za mě velké překvapení. Hokejové prostředí nebývá v těchto typech příběhů často centrem dění, takže tato změna je z mé strany velice vítaná. Autorky se postaraly o poutavý příběh, ve kterém není nouze o humorné momenty, vážnější situace i erotické scény, které neznaly mezí. Postavy Jamieho a Ryana mě po celou dobu neskutečně bavily, skvěle se doplňovali. První díl jsem si užila a s nadšením vyhlížím ten druhý.

Randyz1986
27.09.2020 4 z 5

Pro velmi nenáročný relax a např. usínání či probouzení se s knihou ideální ????

tereza..23
21.09.2020 5 z 5

Elle Kennedy patří mezi mé oblíbené čtenářky. Jsem ráda, že zrovna ona se rozhodla pustit do klih s LQBT tématikou!
Kniha je velmi vtipná, jednou se začtete a úplně vás pohltí!
Příběh je velmi chytlavý a je to pořád hokejová tématika, kterou zbožňuji.
Byla bych velmi ráda, kdyby takových knih bylo více.
Můžu jenom doporučit a ke knize se ráda vracím❤️

Nel-ly
04.09.2020 4 z 5

To bylo sladký! Tak :D
Mě to bavilo. Výhoda romantické knihy s gay tématikou je určitě fakt, že člověk narazí na hned dva super zajímavé charaktery (co si budeme, ale v tomhle typu literatury, bývají ženský většinou pěkný pipky nebo hůř ufňukaný nány). Bavila jsem se celou dobu.

V rámci žánru? Za mě určitě trefa do černého.

havrmoni
31.08.2020 5 z 5

Není to první kniha s tímto tématem, kterou jsem četla, ale asi nejhezčí. Taky musím přiznat, že asi nejerotičtější a že jsem přečetla různý ,,prasárny" :)). Tím nemyslím sex samotný, ale vůbec celkově. Je to opět moc pěkně napsané. Na konci mě i slza ukápla, to mě dojal dárek a věnování od Jamieho mamky. Bohužel stále nechápu proč je s homosexualitou takový problém, přece si nevybereme s jakou genet.výbavou se narodíme, ani do koho se zamilujeme ani komu se narodíme. Můžem si ale vybrat přátelé a utvořit si novou rodinu. To se mi na takových knihách líbí- láska, rodina a přátelé.

roman9276
31.08.2020 5 z 5

Konečně gay román, kde o erotiku není nouze, tady se toho autorky opravdu nebojí. V podstatě se v 80% knihy jen souloží. Tohle jsem hledal hodně dlouho, ve většině knih o gayích si kluci dají pusu a tim to končí :D Postavy velice sympatický, příběh krásně plyne, začetl jsem se hned. Jako letní pohodový čtení, to je ideál :)

Myška43
30.08.2020 5 z 5

Je to už nějaký ten pátek, co jsem četla Hodného kluka a tam mě velice dojala svatba Ryana a Jamieho. Proto jsem si chtěla přečíst jejich příběh. Tyto autorky mám moc ráda, takže mi bylo jasné, že to bude super kniha. Kluci mě opravdu moc bavili, Jamieho rodina je neuvěřitelně bezvadná. Kéž by bylo takových dobrých a tolerantních lidiček na světě více. Rozhodně jdu hned na další díl.

DreamerX9
25.08.2020 3 z 5

Jednoduché početní a přitom k zasmání. Kniha mě bavila a určitě si přečtu další díl:)

Eponka
17.08.2020 5 z 5

Tak poprvé jsem četla erotickou knihu kde jsou dva muži a můžu vám říct bylo to moc fajn počteníčko :D . To že jsou ještě k tomu hokejisti byl bonus. Vážně se to moc fajn četlo a po erotické stránce to bylo perfektní. Gayové mi nevadí ale nečekala jsem že mě to bude tak bavit. Zas něco jiného. Jsem zvědavá na další díly.

Deniliska
07.08.2020 4 z 5

Vždy jsem si chtěla přečíst erotickou knihu. Líbila se mi LGBT tématika. Splnila má očekávání a těším se na další díl. Hvězdičku jsem strhla za jazyk.

Leniii
03.08.2020 4 z 5

Moje první kniha s tématem LGBT..a musím říct, že to bylo docela fajn počteníčko..

Kristina23
27.07.2020 5 z 5

Úžasná kniha. Prvý krát som čítala knihu o dvoch mužoch a veľmi sa mi to ľúbilo. Prosím odporučíte my nejakú podobnú?

KláraH.
26.07.2020 5 z 5

Přečteno za jedno odpoledne a večer. Hrozně mě to bavilo, stejně jako následující "My" a chci další díl. Svému muži jsem to popsala jako "gay soft porno psané ženami ženám". A to jsem nikdy zádné neviděla. Ale děsně mě to bavilo!

beruzzka
20.07.2020 3 z 5

Dalsi prumerna eroticka kniha, cetla se dobre. Co na ni bylo ale jine, byla zápletka dvou kluku. Myslim, ze je opravdu dobre, ze takove knihy jsou. Protoze je to volba kazdeho z nas, zda bude cist romany o holce a klukovi nebo dvou klukach. Stejne tak by to melo byt i ve spolecnosti a doufam, ze takove knihy tomu napomuzou. Osobne me cist o gay sexu moc nevzalo a pro priste vynecham :-)

tittanie
17.07.2020

Tak říkala jsem si, že tuhle knížku, od autorky, od které mám přečtené všechno, asi přeskočím. Protože mi ta tématika není blízká. Pak jsem si ale říkala nebuď pokrytec a zkus si přečíst něco, co tě třeba nebude bavit, ale obohatí tě to o další poznatky. No odložit jsem to mohla vždycky. Kniha se mi líbila a téma mi nepřišlo vůbec nepřirozené. Dočetla jsem se zájmem až do konce. A ráda jsem si přečetla i druhý díl.