On

On https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413417/bmid_on-LfE-413417.png 4 950 220

Him (Baronet) série

Jamie a Ryan bývali nejlepší přátelé. Léto, které spolu strávili na hokejovém táboře, patřilo k nejzábavnějším, jaké kdy zažili. A pak Ryan svého kamaráda bez vysvětlení odstřihl. No a co, že se poslední noc opili a uzavřeli sázku? Nic se přece nestalo, tak proč z toho dělat vědu? Ryan Wesley té hloupé sázky, z níž se stala zkouška jejich přátelství, i po čtyřech letech lituje. Uzavřel ji jenom proto, že byl do Jamieho zamilovaný. Když proti sobě budou jejich univerzitní týmy hrát, má konečně šanci se kamarádovi omluvit. Stačí však jeden jediný pohled na Jamieho a Wes po něm touží víc než kdy dřív. A teď spolu ještě mají trénovat mladé hokejisty. Během šesti týdnů na hokejovém táboře se Jamie o dávném kamarádovi dozví několik věcí a jednu významnou zjistí i sám o sobě. Varování: Obsahuje milostné scény, koupání na Adama a důkaz, že oznámit své rodině přes sociální sítě, že jste gay, je docela ošemetný nápad.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Him , 2015

Luciee113
26.06.2023 5 z 5

Tak jsem hledala romanťárnu mezi mužem a ženou a podle dobrého hodnocení a krásných buchet na obálce jsem si vybrala tuto... Jaké překvapení bylo, když ta romanťárna začala mezi muži. Krásně se to četlo a obdivuji autorky, že co se týče popisu sexu, tak nemají žádné zábrany. Opravdu zajímavé. Určitě si přečtu i druhý díl. Kluci jsou fakt sympoši

ElizPetrova
15.06.2023 4 z 5

Příjemná oddechová kniha. Přečtena za pár hodin. Moc jsem se bavila.

Rainbowdreamer
12.06.2023 5 z 5

Výborná knížka, zatím asi nejlepší gay romance, co jsem četl. Rychle vtáhne do děje, a i když nejsem žádný hokejový fanoušek, moc mě to bavilo. I když je oddechový, příběh má pořád nějaký vývoj, člověk se nenudí. Oceňuji popisy erotických scén.

0197
05.06.2023 5 z 5

Ježiši, už je to přes tři roky, kdy jsem knihu četla naposledy. Nemůžu uvěřit, že mi to tak dlouho trvalo si jí znovu přečíst. Spojení těchto dvou autorek je epické, kéž by každý půl rok od nich vycházela aspoň jedna kniha :-).

Bylo to vtipné, hravé, rozkošné, plné hokeje, kamarádství, lásky a citu. A taky sexu :-). Začátek je trošku pomalejší, ovšem v momentě, kdy se ocitnou na táboře to je už jízda a těžko se od toho člověk odtrhne. Kdysi jsem si říkala, že si nejsem jistá, jestli se mi bude příběh dvou kluků líbit. Pche, jasně že líbil a stále se mi líbí.

Jamie byl pohodář, který pro úsměv nešel daleko. Líbilo se mi, jak se postavil k tomu, kvůli čemu s ním Ryan přestal mluvit. Netrávil hodiny ve svojí hlavě přemýšlením nad tím jak to, že se mu líbí i chlapi. Šel do toho a chtěl to zjistit.

Ryan se snažil, aby se Jamie nedozvěděl o jeho pravých citech, které ani od posledního setkání nezeslábly. Byl to kluk pro každou špatnost s dost tvrdohlavou palicí, což dokázal hlavně na konci. Před ničím se nezastavil a chtěl si užít léto před nástupem k profesionálům. Nedovedu si představit, jak musel být šťastný, když s ním Jamie trávil rád čas.

Rodina Ryana stála za prd. Za to Jamiho klan, to bylo jiný kafe :-). Ráda jsem si jejich příběh připomněla a zase se k němu vrátím.

Miska9884
24.05.2023 5 z 5

Tak tahle kniha je jedna z mých nejoblíbenějších. Dlouho jsem odolávala než jsem ji přečetla a teď je to má nejčtenější knihauž jsem ji četla hodněkrát a pořád se mi líbí. Má hloubku,vtip,romantiku co víc si u romance přát

Zuzi_cte
08.01.2023 5 z 5

Nikdy jsem nevyhledavala knizky s tematikou on + on ale ze zvedavosti jsem tuhle zkusila. Musim rict, ze to bylo skvely. Bavila jsem se po celou dobu. Jo, melo to koule (a hned dvoje :-))

Miška935
27.12.2022 3 z 5

Příběh se četl snadno a velice rychle. Příjemná oddechovka. Opravdu jsem, ale některé postelové scénky mezi nimi preskakovala.

Ráčkajda
22.10.2022 5 z 5

Opravdu velice čtivé, přečteno za den....jdu na druhý díl.

Rapeh
11.10.2022 4 z 5

Jedno odpoledne a kniha byla přečtená. Zajímavý oddechový příběh. Bylo velmi zajímavé nahlédnout pod pokličku života gay páru

zp87
07.10.2022 5 z 5

Všechno už bylo napsáno níže, nechci se opakovat.
Napíšu spíš, že mě zaráží, a) že doposud bylo napsáno minimum romancí o párech muž-muž / žena-žena, b) že ani já sama jsem si to neuvědomila dřív, ale až nyní, kdy se mi dostala do ruky tato kniha. Což mě svým způsobem na mně samé mrzí.
Důvod bude ale asi hlavně ten, že majoritní čtenářské osazenstvo milostných románu jsou ženy/dívky... A většinovou sex.orientací je heterosexuální... Takže tak trochu dogma a předsudek, ano, bohužel.
Protože minimálně ty lesbicky zaměřené romány by si mohly najít své čtenářky.
Ale já si radši přečtu o klucích (a určitě nejsem sama)... Ty břišáky, paže, vousy... A - přece jen mám radši penisy než pipky.

Pro mě byla toto PRVNÍ gay romance. A dostala jsem se k ní jen díky Elle Kennedy, kterou jsem si moc oblíbila. Což je svým způsobem smutné.
Na druhou stranu - nikdy ve svém dospělém životě jsem nepřemýšlela o homosexuálech jinak, než o jiných lidech - ve smyslu, že by to byli 'jiní lidé', takže jsem se ani nezajímala o další podrobnosti z jejich života, v tom smyslu že Jarda je pro mě prostě Jarda a je mi úplně fuk, jestli se mu líbí holky nebo kluci (pokud teda o Jardu nemám zájem zrovna já, pak je pro mě důležité, jestli je na holky) ani mě nezajímá, jak to u něj doma probíhá v soukromí.
Charaktery kluků byly moc příjemné, dle mého skeptického pohledu bylo až nereálné, jak to byli fajn kluci. V příběhu je vtip, romantika i vážnější linka (nepřijetí rodiči kvůli tomu, kým syn je)...
A rozhodně bych knihu doporučila mládeži, dospívajícím, především těm, co se hledají.

Nermal
02.10.2022 4 z 5

Naprosto skvěle napsaný a čtivý příběh! Škoda že podobné knihy nevycházely už tak před třiceti lety. Autorky udělaly pro LGBT komunitu víc než kdejaká osvěta.

Postava Jamieho byla úžasná, mnohdy mám pocit, že klasický chlapský mozek bývá zaplaven přemírou testosteronu.
Takže vhodit do světa erotických románů pro ženy příběh dvou kluků, navíc hokejistů, a ještě napsaný dvěma ženami - to je velká bomba.
A teď bylo opravdu zajímavé sledovat podle zdejších komentářů, jak se s tím která čtenářka vypořádala. Na jedné straně kolikrát ne úplná chuť číst takovýto "mužský" příběh, na straně druhé renomé autorek a vysoké hodnocení, které povětšinou převážilo, takže se daly do čtení. Jsem rád, že nakonec byla většina z nich mile překvapena, že nečetly nic odpudivého, ani divného, ba naopak.

Trochu jsem si vzpomněl na příběh Corey na vozíku, kde jsme také mohli ochutnat, jaké to je. Tady je ta ochutnávka ještě intenzivnější. A většinou je to tak, že okolí prožívá příběh coming outu či těžké nemoci (opravdu jen náhodou se setkaly tyhle dva příklady v téže mé větě) mnohem silněji než sami aktéři, kterým se to děje.
Rozhodně doporučuji k přečtení.

lenkaabooks
18.09.2022 3 z 5

Ač by lidé kolem mně protestovali, prudérní nejsem. Tedy ve smyslu ať si každý chodí s kým chce. Jsem vycvičená z rodiny :-) Takže kniha o lásce dvou kluků mě nemůže rozhodit. Jenže mně to přišlo sladké a nevěrohodné až moc. Bylo to čtivé, dobře psané, nicméně druhý díl číst zřejmě nebudu.

Makyt
26.08.2022 4 z 5

No... tohle jsem vážně nečekala... když jsem po knize sahala, myslela jsem, že to bude další eroťárna a čtení pro holky, ale... nebylo to přesně to, co jsem čekala, naopak, bylo to pro mě něco nového a netypického. Přečetla jsem a dokonce jsem sáhla i po druhém díle.

rycccy
19.08.2022 5 z 5

Ooo můj bože...fakt...tak tohle je moje nejoblíbenější knížka z gay žánru, které jsem zatím četl. Knihu mám doma už tak dlouho a stále jsem jí odkládal... anotace mě úplně nepřesvědčila a teď jsem se málem mlátil hlavou o zeď, že i to tak dlouho trvalo po ní sáhnout. Obě postavy se mi velmi líbily, akorát u Wesse jsem měl jen problém s tím, že pokaždé když jsem četl jeho, tak jsem si říká neee, prosím hlavně nic nedělej zbrkle ať mu neublížíš...hm nějak to nepomohlo to mé modlení... Corniga jsem si zamiloval až postupně... cca asi po kapitole kde byli v baru u kulečníku se mi začal už více zamlouvat...

veronikaverunka
12.08.2022 5 z 5

Nikdy by mě nenapadlo, že si užiju zrovna takovouhle erotickou romanci. Ale světe div se, ono to bylo boží!!! A sladké a... zkrátka úžasné.

MAU256
03.08.2022 5 z 5

Krásně psaný příběh, je to první kniha, kterou jsem četla, s touto tématikou. Neodradilo mě to, autorky píšou prostě skvěle.

pat4157
05.07.2022 5 z 5

Juj, není to můj žánr, ale bylo to moc pěkné počteníčko. Přečtu i druhý díl, pokud bude stejně dobrý jako tento, budu velmi spokojená.

jsemknihomolka
09.06.2022 5 z 5

Netušila jsem že mě tato kniha tak chytne , hnedka jsem pro ni udělala místo mezi mými nejoblíbenějšími knihami a nedočkavě se těším na druhy díl !

Milik
10.05.2022 5 z 5

Pro mě úplně první kniha s touto tématikou. Moc pěkně napsaná, nic mě neodrazuje si přečíst další díly.

Tereza.Fait
25.04.2022 4 z 5

Pridavam se. Skvela knizka!! Hezky se cte, nikde jsem se nenudila. Laska si proste nevybírá. Doporucuju