Hazard

Agáta Browningová, seriózní majitelka properujícího kloboučnictví, vede spokojený život do chvíle, kdy si vedle ní otevře hostinec pochybné pověsti přistěhovalec Scott Gangy a začne provozovat hazardní hry. Pohoršená Agáta se bouří, ale časem pod drsným povrchem zdánlivě bezcitného bouřliváka objevuje i jeho lepší stránky…

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33705/hazard.jpg 431

THE GAMBLE (1987)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Ivetaa

Kniha je moc hezky a citlivě napsaná. Příběh "chromé" klouboučnice jsem sledovala jedním dechem. Lidí jako Scott Gangy se srdcem na dlani, není mnoho a asi nikdy nebylo. Možná to bylo dáno také tím, že kdysi přišel o manželku a malou dcerku.

soltera
08.06.2017

Moja obľúbená kniha od tejto autorky. S humorom opísaný príbeh puritánskej dámy s telesnou vadou a dobrodruha s dobrým srdcom. Ako všetky príbehy L.V.S. bol hlboko ľudský a pobavil.

Evaevelína
05.10.2014

já se nemohl začíst,ale přečetla jsem ji celou a pro mě nic moc..V knize jsou moc rozepsané detaily,které mě rušili.

modranka
05.11.2012

V tomto príbehu sa autorka vrátila k obdobiu po občianskej vojne Sever a Juh. Veľmi pekný príbeh. Autorka tu postavila proti sebe hazard a morálku. V príbehu sa jej podarilo nájsť zlatú strednú cestu medzi týmito protipólmi.