Zlodeji snov

Neuveriteľne talentovaná Maggie Stiefvater dokázala opäť nemožné – vytvorila očarujúci svet, v ktorom realitu skresľujú nadprirodzené prvky. Spoznajte nočné mory, čo ožívajú, neodolateľného nájomného vraha a podľahnite zakázanej láske v druhom pokračovaní najlepšej paranormálnej tetralógie, ktorej prvý diel Havraní chlapci ohúril aj slovenských čitateľov. Po každom spoločne strávenom dni je pre Blue ťažšie a ťažšie, aby sa do Ganseyho nezaľúbila. No uvedomuje si, že jediný bozk, by mohol okamžite ukončiť jeho život. Havraní chlapci spolu s Blue pokračujú na vlastnú päsť v pátraní po stratenom waleskom kráľovi Glendowerovi. Vpred ich ženie aj Ronanova schopnosť privádzať veci zo snov do tohto sveta. No zahrávať sa so snami je nebezpečné a Blue s havraními chlapcami nie sú jediní, ktorí túžia po splnení svojich snov....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/335718/zlodeji-snov-ohG-335718.jpg 4.422

Havraní bratrstvo (2.)

The Dream Thieves (2013)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Slovart (SK)

Kniha Zlodeji snov

DracoMalfoy

4.5*. Zase skvělá kniha, opravdu výborně napsaný, tak správně podivný a vtipný příběh. Jediné co mi přijde nedokonalé, je to, že uprostřed je taková 100 vycpávací část, která je sice skvělá, ale nikam vás neposune.

SBH
06.06.2018

Naprosto fantastická kniha, která splňuje VŠECHNY moje nemalé nároky. Svižný děj, dobrodružství, tajemství, romantická linka, charaktery postav k zulíbání. Sympatizovala jsem i s padouchy, jimiž normálně tak ráda pohrdám. Domyšlená zápletka a důvtipné řešení. Mým oblíbencem (jsou sice všichni), ale vyčnívá Adam. Fandím mu ohledně jeho zatraceně těžké pozice na startu. Mohl by ubrat na té nesmyslné hrdosti, ale to by pak nebyl on. Maggie je prostě jednička.
Takže zápory? Jednoznačně rozhodnutí borců z nakladatelství Argo nevydávat další díly Havraního bratrstva v češtině. BRAVO, MISTŘI!!!

kklepkaa
14.11.2017

Je to neuvěřitelné, ale na tuhle knížku jsem čekala přes dva roky a to čekání za to stálo. Jsem ráda, že alespoň na Slovensku takhle série vychází a já mám možnost jí dočíst a ač nejsem zvyklá číst ve slovenštině, dost jsem si tenhle návrat užívala.

Má averze na Adama se snad ještě prohloubila, i když na konci si to trochu vylepšil. Ronan byl úžasný. Ta věc se sny byla zatraceně dobrá. Škoda, že opět bylo méně Noaha, ale zas to většinou stálo za to, když se objevil na scéně. No a nakonec Gansey... prostě nejde ho nemilovat.

Snad teď bude čekání kratší.

Maggie Stiefvater

Maggie Stiefvater