Společenská záležitost

Společenská záležitost https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/83492/bmid_spolecenska-zalezitost-RiN-83492.jpg 3 27 4

Kalinda Bradyová je úspěšnou ředitelkou obchodní společnosti. Bývalý snoubenec, který ji zrádně opustil, nyní hrozí, že její společnost zničí. Zachrání ji záhadný a přitažlivý muž, kterého Kalinda potká?

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Corporate Affair , 1982

Kudík
04.03.2023 2 z 5

Hodně ranné začátky autorky, a je to znát. I když hodnotím v rámci edice, tak se přirovnání k jiným jejím dílům nemůžu vyhnout. Tohle bylo jednoduše slabé. Kalinda po smrti otce zachraňuje společnost, do toho jí opouští její snoubenec a ona se následující dva roky pohrouží do práce a záchrany firmy. Nyní je čas na vypořádání se se svým ex-snoubencem a kratší dovolenou. Setkání s majitelem galerie, místním povalečem a občasným rybářem (i žralokem) v podobě Randa Alastaira její plány změní. 2,5*

georginaa
06.10.2020 3 z 5

Pomstychtivý ex nesnese to, že by jeho bývalka byla úspěšnější a bohatší. Za každou cenu bude Kalindě házet klacky pod nohy. Jenže ta se seznámí s jedním mužem, který ji dokonce přitahuje a pomůže jí, jak nad vším vyzrát.

kacaaba
14.11.2017 3 z 5

Taková klasická Harlequin oddechovka, moc pěkně se mi to četlo.

kika 13
26.02.2013 4 z 5

Nemůžu to s odstupem času pochopit,ale četla jsem jí a líbila se mi.

harlekýnky

Stephanie James (p)