Hadí léčka

Hadí léčka https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78358/hadi-lecka-78358.jpg 4 26 2

Román Hadí léčka nás zavede při líčení dramatických osudů mladičké Daviny Glentyrové ze skotského Edinburghu až do Jižní Afriky.Tam však vypukne burská válka a navíc je Davina na stopě zákeřnému vrahovi.

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Baronet

Snare of Serpents , 1990

uzivatel83509
02.06.2023 3 z 5

(SPOILER) Označuji spoiler - víc jsem se rozepsala o obsahu knihy.
Kniha se dobře četla, ale místy mě nudila... přeskočila jsem pár nezáživných částí (hlavně uprostřed a kvůli tomu ubírám dvě hvězdy), abych ji vůbec dočetla..
Začátek předvídatelný, ale plný akce - obvinění z krádeže, smilstvo v domě, nová guvernantka, láska k Jamiemu, obvinění z vraždy.... což mě všechno hodně bavilo... odjezd Daviny, to podle mého pokazil - pro mě pak nastala hrozná nuda... a na konci jeden dopis od Zillah odhalil celou pravdu, kterou, hlavní hrdinka Davina, netušila.

Val
13.04.2012 4 z 5

Odpočinkové, vyloženě pohodové čtení..... Někdo by určitě poukázal na nervy drásající naivitu hlavní hrdinky, ale to k době, ve které se děj odehrává asi patří. Čtenáře napadne velmi brzy kdože je ten padouch, hlavní hrdinku, kdyby koza trkla, tak jí to nedojde.... Ale tím je to půvabnější ......