Dědictví

Dědictví https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49924/dedictvi-49924.jpg 4 44 7

Frontier Brides série

1. díl

Román o lásce, který srší vášní a dobrodružstvím - jedinečný a přepychový příběh lásky mezi temperamentní Angličankou a texaským lovcem zločinců, jejichž životy a vášně se střetávají v pochybném manželství z rozumu.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Inheritance , 1994

Hatshepsut
04.09.2022 4 z 5

Opět už taková romantická klasika od této autorky, která nezklame. Tentokrát v prostředí Anglie. Příběh je o Nickovi, texaském lovci, který se vrací z Ameriky do Anglie, aby řešil své nečekané dědictví, které však kvůli minulosti odmítá. V dětství musel s matkou odcestovat do Ameriky, jelikož ji obvinili z nevěry. O této postavě již byla zmínka v knize Svérázná nevěsta. Zde potkává vdovu po svém bratranci, která mu život obrátí naruby. Oddechový román na jedno odpoledne.

Liduka
19.04.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila. Na povrch se dostávala rodinná tajemství a pletichy a hlavní postavy k sobě postupem času našli cestu - jak se dalo očekávat. Navíc se mi líbilo, že se v knize odehrával ještě příběh další dvojice. Jediné za co strhávám hvězdičku byly dlouhé milostné scény, které podle mě do příběhu z této doby nepatří.

haWranka
02.02.2020 3 z 5

Celkem příjemně plynoucí romantika, bez nečekaných zvratů a dramat, ale milá. Výhodou byly sympatické postavy, protože o ději nebo jakékoli originalitě se moc mluvit nedá.

Jája92
22.02.2018 4 z 5

Mně se kniha líbila, ať už námětem či zpracováním.

havrmoni
15.07.2017 3 z 5

Tohle se mi líbilo nejméně ze všech přečtených knih této autorky. A opět velká škoda,že nejsou další díly. Podle autorčiného popisu by mohly být lepší. Tedy pro mě.

moudivlacek
18.08.2016 3 z 5

Klasická červená knihovna, od této autorky jsem již ale četla hezčí.

sabca
03.09.2012 4 z 5

Kdo má rád příběhy o lásce, tak doporučuji tuto knihu přečíst.