Láska pod parou

Láska pod parou https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248961/mid_frigid-laska-pod-parou-KyU-248961.png 4 574 71

Frigid série

< 2. díl

Někdy na vás život zanechá stopu. Vysokoškolačka Andrea většinu času neví, jestli chce Tannera políbit, nebo mu jednu vrazit. Je vážně sexy, s tím svým svůdným pohledem a vypracovaným tělem, ale je to především velký hráč a jeden druhého nedokážou vystát déle než pár minut. Až doteď. Tanner si je vědom, že mají s Andreou dlouhý vztah plný lásky i nenávisti, ale on chce od ní mnohem víc té lásky. Chce ji. Dnes i zítra. Čím víc ji však poznává, tím je mu jasnější, že Andrea má problém. Balancuje na hraně, a kdykoli se ji Tanner pokusí zachytit, proklouzne mu mezi prsty. Andree se život vymkl z rukou a nezáleží na tom, že jí chce Tanner pomoci, protože jakmile se vše rozpadne na kusy a ona se řítí ke dnu, jedině ona sama se může zachránit. Někdy vás život donutí pro lásku těžce bojovat...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Scorched , 2015

Karolína18
21.01.2016 4 z 5

Musí uznat, že se autorce vážně povedlo vypořádat se s ne tak běžným námětem, jako je hlavní hrdina alkoholik. Kniha rozhodně patří mezi ty lepší výtisky v tomto žánru.
Andrea jsem si oblíbila pro její otevřenost, vtip a schopnost stírat Tannera takovým způsobem, jakým bych se to měla naučit i já. Svou závislost popírala tak přesvědčivě, že jsem opravdu uvěřila, že zase tak moc nepije.
Tanner mě okouzlil hned z počátku. To, jak mu na Andree záleželo, jak vždycky věděl, co má říct a hlavně pokaždé vytvářel dojem, jako by Andrea byla jediná dívka na světě, na které mu záleží, si mě získalo. Jen kdyby občas radši nemluvil, dokázal se vážně dobře trefovat do nejbolestivějších míst.
Rozhodně doporučuji, stejně jako autorčiny ostatní knihy!

barborelka
21.01.2016 3 z 5

Prvně jsem byla zklamaná! Alkoholismus nemám rada a hlavně u ženské ne! Takže za mě zklamání

Samira
14.01.2016 5 z 5

Skvělá, J. Lynn prostě umí. Ačkoli se na počátku zdálo, že půjde o příjemnou oddechovku, nakonec nás zavedla do zcela jiných vod. Těžší téma bylo moc hezky, citlivě a svižně zpracováno a já nemám, co bych vytkla. Moc se těším na další knihy autorky!

Turquoise
01.01.2016 3 z 5

Opravdu hodně mě zaujal příběh, ale hlavní hrdinka mi ze začátku moc sympatická nebyla. Přišla jsem jí na chuť až později a v několika věcech ji, na samém konci, dokonce i chápala. A celou dobu jsem si ji představovala jako Jess Glynne. :)

PetraBery
29.11.2015 4 z 5

Hlavní hrdinka Andrea nebyla úplně můj šálek kávy, na druhou stranu od těchto knih se nedá čekat nic jiného než pohodový a oddechový čas. A to určitě kniha splnila. Jsem ráda, že konec byl takový jaký byl, že "kopanec", který Andrea udělala, jí otevřel oči.

dudunka
12.11.2015 5 z 5

Krásná! miluju knihy od této autorky nikdy nezklame! :)

Beni
10.11.2015 5 z 5

Autorka opět nezklamala .. další skvělá kniha, která se sice nečte tak snadno, ale o to více vás zaujme - polepší se, půjde na léčení nebo se to jen tak přejde...?
Nemohu se dočkat dalších autorčin knih :-)

muchomurka
03.11.2015 4 z 5

(Obsahuje spoilery.)
Zbožňuju knížky J. Lynn, všechny, včetně této, i když jsem se nedokázala sžít s hlavní postavou (měla jsem mnohem blíž k Syd, i když se v knížce vyskytovala málo) a na začátku čtení mě netěšila představa, že by Andrea byla alkoholička. Chápu, proč se autorce tato kniha nepsala snadno, ona se ani snadno nečetla, jako její ostatní. Ale i přesto ten příběh byl skvělý a hlavně závěr byl dořešený. Celou knihu jsem si lámala hlavu, co Tanner (fakt téměř bezchybný) vidí na Andrei, když se chová fakt děsně. Ale to, jak na konci šla na léčení a byl vidět posun v jejím chování a myšlení, jsem prostě ráda, že dostala rozum a že to všechno dopadlo dobře (kdo by chtěl číst o tom, že spolu i přes všechny těžkosti nebudou, že jo?). Už aby vyšla další knížka! :-)

zabicka.1110
25.10.2015 5 z 5

Skvělá knížka četla jsem v jednom kuse od teto spisovatelky jsem ještě nečetla ýádnou která by se mi nelíbila a už se těším na další jupíííí

Haňulec
24.10.2015 5 z 5

Velmi mě zaujal příběh této knihy. Kniha má velmi poutaví děj, a nenechá vás odtrhnout zrak, což znamená, že knihu přečtete jedním dechem ani nevíte jak. Autorka splnila veškerá má očekávání a proto mohu doporučit jak tuto knihu, tak i ostatní knihy této autorky. :-)

EvaSupovic
22.10.2015 5 z 5

Super knížka.....přečteno jedním dechem a opět autorka nezklamala :-D