Jezero snů

Jezero snů https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210927/bmid_friday-harbor-jezero-snu-Eg0-210927.jpg 4 260 48

Friday Harbor série

Připustit si, že láska není jen pro pošetilce, někdy žádá velké sebezapření… Alex Nolan je zahořklý cynik. Jeho bratři Sam a Mark ještě stále věří v lásku; Alex je nad takové pošetilosti povznesen. Přece nebude riskovat zklamání kvůli jakémusi mlhavému příslibu štěstí! Mnohem lépe se cítí ve svém uzavřeném světě, kde je mu přítelem nejvěrnějším lahev whiskey. Jenomže pak se mu jednoho večera před očima zjeví duch. A Alexe zachvátí hrůza, že právě překročil práh šílenství. Zoe Hoffmanová je něžná a romantická duše. Když se setká s nebezpečně přitažlivým Alexem, všechny instinkty jí napovídají, aby vzala nohy na ramena. Dokonce jí to říká i samotný Alex. Avšak Zoe to nedokáže. Cosi ji na něm silně přitahuje a postupně Alexe dokonce přiměje, aby svůj život nahlédl z jiného úhlu – a aby připustil, že láska není jen pro pošetilce. Ano, Zoe a Alex jsou jako slunce a stín. Někdy však stačí velmi málo, aby světlo zahnalo temnotu. A třeba pak vyjde najevo, že láska nezná žádné hranice, někdy dokonce ani prostor a čas...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Dream Lake , 2012

havrmoni
08.04.2015 5 z 5

Dokonalá,miluju duchy s tímto posláním,zase trochu jiná než předchozí,ale stejně sladká :-). Koupila jsem eknihu a bylo tam cca 10 stran následujícího dílu,ale celou knihu nemůžu sehnat. Je to divné většinou jsou na konci upoutávky -anotace nebo něco v tom smyslu. Jenže tohle vypadalo,že jsou dvě v jednom jako Duhová ulice a pak bác a konec. Mě to ukazuje 265 stran a popis hlásí o 100 stran více.Tak nevím kde je chyba :-) Máte někdo podobnou zkušenost?

LilianaFalcon
20.03.2015 4 z 5

Ze začátku to bylo takové utahané a chvíli jsem se obávala, že knížku odložím.
Jsem ráda, že jsem to neudělala. Ne, že by to byla nějaká hitparáda, ale označila bych to za velmi příjemnou oddychovku.
Moc se mi líbilo, že jsem mohla sledovat hned několik příběhů najednou. Skrz ducha a Alexovy bratry.

ivule85
09.03.2015 5 z 5

Moc krásný příběh konec mě uplně dojal...nemohla jsem se odtrhnout...už aby vyšel další díl...

cérka
25.12.2014 4 z 5

Pěkné pokračování příběhu, opět trochu kouzel a velká porce romantiky.

FreshPatty
31.10.2014 5 z 5

Moc pěkná kniha, dobře se čte i s těmi pohádkovými prvky, které autorka v sérii nikdy neopomene. :) Za mne určitě doporučuji.

sarka1893
16.10.2014 4 z 5

Pěkná knížka, která se dobře čte. Za mně nejlepší příběh Lisy Kleypas ze současnosti. Pořád se ale nemůžu zbavit dojmu, že tomu něco chybí a mrzí mě, že Lisa nezůstala i u historických romancí. Takže asi tak.

wvanilka
09.10.2014 5 z 5

Kniha se doslova četla sama a měla jsem s ní jediný problém - horko těžko jí odložit :) Příběh ducha, ten tam prostě patří, bez něj by to bylo nic moc - protože co dělal duch ještě za živa, to dělá Alex. Techtle mechtle, ale hlavně ne závazky... Konec byl nádherný - smutný a přesto tak romantický. Prostě paráda.

martinkap
18.07.2013 4 z 5

Podla mojho nazoru zatial najlepsi diel zo serie Friday Harbor. Na rozdiel od Dazdovej cesty mi nadprirodzene prvky neprekazali, prave naopak, Duchov pribeh je pre roman minimalne taky dolezity (povedala by som, ze aj dolezitejsi), ako pribeh hlavnych postav.