Navždycky ...

Navždycky ... https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60111/bmid_navzdycky-AO4-60111.jpg 4 98 11

Navždycky (J. Deveraux) série

Darci Monroeová, pohledná, avšak chudá dívka, právě dokončila univerzitu a hledá místo. Získá je na inzerát, a to hned zaměstnání svých snů. Nejenže je výtečně placené, ale navíc její šéf, třicátník a milionář Adam Montgomery, jemuž dělá osobní sekretářku, je určitě ten nejhezčí muž, jakého kdy potkala. Není divu, že se do něho hluboce zamiluje - a ani Adam nezůstane vůči dívce lhostejný. Jedna záležitost mu však brání, aby přijal její lásku. Adam dychtivě pátrá, aby odhalil tajemství svých rodičů, kteří beze stopy zmizeli. Darci přijal, protože u ní odhalil určité nadpřirozené schopnosti. Ale Darci mu nabízí nejen své schopnosti, také své srdce a celou svou duši - navždycky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Forever , 2002

Laf
01.02.2022 3 z 5

Knihy od této autorky mám ráda a když jsem si četla anotaci k této knize, tak mne to hodně zaujalo. Bohužel jsem byla nakonec trochu zklamaná. Sice se kniha četla poměrně dobře, ale nebavilo mne to tolik, jak jsem očekávala. A ten konec byl hrozně utnutý. Sice byl dovyprávěn v epilogu, ale byl zamíchán mezi jiný text, takže už to nemělo napínavý náboj. Knihu hodnotím jako takový průměr, což je podle mne škoda, potenciál to mělo.

Alinke
11.07.2021

námět zajímavé, ale když paní spisovatelka psala tuto knihu, tak Múza letěla hodně daleko. Bylo to takové rozplizlé a nedotažené.

zouharov
29.01.2021 2 z 5

Není to špatné, ale není to úplně šálek mojí kávy. Mám radši starší knížky autorky.

pip11
27.10.2020 5 z 5

Tato trilogie začala moc pěkně. Adam a Darci spolu vytvořili zajímavou dvojici, která se v temném městečku snaží zabránit zlu dosáhnout svého naplnění. Darci má jisté mimosmyslové schopnosti, které ani sama úplně nezná… Příběh nemá nudné chvíle, četl se svižně, moc se mi líbil a těším se na pokračování.

evineckY
08.10.2020 4 z 5

Příjemná oddechovka :-)

DUNIKO
18.08.2020 5 z 5

Moc pěkné čtení ❤️❤️❤️

Evka3814
27.12.2017 2 z 5

Kniha mě docela zklamala,tema a děj byl nudný. Do pokračování se asi ani nepustim

Knižní střípky
27.08.2015 3 z 5

Pro tuto spisovatelku mám slabost stejně jako pro N.Roberts, knihy obou autorek jsou pro mě oddechovkami, ke kterým utíkám v obdobích přetlaku nebo když prostě nechci nijak extra moc přemýšlet nad tím, co tím chtěl vlastně autor říci, většinou vždy splní to, co od nich očekávám....proto i tato kniha byla pro mě milou oddechovkou, která obsahovala romantiku, napětí, humor, trochu toho tajemna, nic víc, nic míň....kniha měla spád, dobře se četla, docela jsem se bavila při slovních přestřelkách mezi hlavními hrdiny

moudivlacek
20.08.2015 3 z 5

Koho kromě romantiky láká i tajemno, lidi, kteří jsou schopni vnímat víc jak lidi, kteří jsou obdařeni a prokleti darem vidění, telepatie apod., tak si zde počtou. Moc hezké.

MrsFantasia
15.07.2012 3 z 5

Jen tři hvězdy za to neuvěřitelně buranské zakončení... Jinak velmi dobrá fantasy kniha. :)

WEIL
19.08.2011

Darci je pohledná, chudá, ale s universitním diplomem v šuplíku.
A když najde bleskově perfektní místo, tak už jen najít miliardáře. Najde bohužel jen milionáře, takže jejímu štěstí něco schází.

Jude Deveraux (p)
americká, 1947