Závislá od teba

Závislá od teba https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/259758/bmid_zavisla-od-teba-259758.jpg 4 390 51

Fixed / Zavislí série

Krásna Alayna Withersová vie, čo znamená prenasledovanie a zákazy približovania, ale to už aj s pomocou terapeutky azda prekonala. V ruke má novučičký vysokoškolský titul a premyslenú celú budúcnosť – získa lepšiu pozíciu v nočnom klube, kde pracuje, a vyhne sa každému mužovi, ktorý by mohol spustiť jej obsedantnú poruchu. Dokonalý plán! Alayna však vôbec nerátala s Hudsonom Pierceom, novým majiteľom klubu. Je inteligentný, bohatý a neuveriteľný fešák – presne typ muža, od ktorého by sa mala držať čo najďalej, ak sa chce vyhnúť prízrakom z minulosti. Lenže osud to chcel inak a Alayna je už stredobodom Hudsonovho záujmu. Chce ju dostať do postele a vôbec sa tým netají. Keď jej Hudson dá neodolateľnú obchodnú ponuku, už sa mu viac nemôže vyhýbať a jeho magnetizmu sa nedá ubrániť... Keď zistí, že aj Hudson má svoju temnú minulosť, je už neskoro. Alayna si uvedomuje, že s problematickejším chlapom sa ani zapliesť nemohla. Je však možné, že práve ich minulosť im dá šancu navzájom sa vyliečiť a konečne nájsť skutočnú lásku.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Fixed on You , 2013

Mellisek
27.11.2016 5 z 5

Kniha, byla prostě oddechová. Lehké čtení, které neurazí ani neoslní :) Jsem zvědavá jak to bude pokračovat a proto si nechávám zatím závěry pro sebe :) pokud máte někdo knihu v pdf a nemám jí ve čtených ráda jí ocením :)

misulka680
02.10.2016 5 z 5

Bohatej, pěknej a svalnatej.... Co víc si přát?

levánoha
13.08.2016 5 z 5

Přesně tak, pěkná oddechová knížka, místy truchu klišé (děsně bohatý chlap, chudá naivní holka, orgasmy jeden větší než druhý, obří penis a pod.) Jediné, co mě trochu zklamalo je velká podobnost s padesáti odstíny šedi, ale jinak jako oddychovka pro nás matky na mateřské to bylo pěkné čtení. Také jsem za poslední dobu hltala samé detektivky a psychothrillery a tohle bylo příjemné zpestření. Určitě si přečtu i další dva navazující díly.

Jordyz
01.08.2016 4 z 5

Nic nového pod sluncem, přesto čtivá oddechovka. Asi na tuhle knihu brzo zapomenu, ale byla to příjemná změna po všech těch krimi co jsem poslední dobou četla. ....mám takový pocit, že jak si člověk přečte jeden erotický román, tak už ho nic nepřekvapí....po předčtení odstínů mi všechno připadá na jedno brdo....

cukrovka
29.07.2016 5 z 5

Velmi podařená kniha. Skvělé slovní souboje mezi Alayn a Sophií. Zajímavý námět knihy týkající se nezdravé závislosti na druhé osobě. Hlavní hrdinové se chovají dospěle a snaží se spolu komunikovat a pomáhají si zvládat své problémy. Už se těším na další díl.

gossipavlina
23.07.2016 3 z 5

Ve svém žánru není úplně špatná, ale nic objevného. Byla čtivá, taková oddechovka. No akorát na léto. Nicméně žádný velký dojem ve mně nezanechala. za pár dní nebudu vědět, že jsem ji četla.

Tessa
21.07.2016 4 z 5

Uf... Za den knížka přečtená. Musím říct, že ač mám erotická témata velice ráda, zde jsem nebyla ani zklamaná, ani nadšená. Autorka do postav pronikla něčím novým, něco, co tu zatím nebylo - a konkrétně tu byli "závislosti" - i když každý z nás má nějakou tu závislost.
Jako první mě zaujala anotace knihy a pak její krásná obálka. Abych pravdu řekla - obsah je tak napínavý, jako stará prasklá gumička. Od začátku je jasné, že ty dva něco přitahuje a že spolu budou - přeci jen přitažlivost na prvním místě - až pak se řeší problémy.
Kniha je přeložená docela hezky, ač musím zkonstatovat, že víc než děj mne zajímalo, jestli se každý tomu druhému přizná svou závislost, a jestli to nějak vyřeší, nebo co si tam další postavy vymyslí za nesmysly. Respektivě překladatelka trochu sem tam tahala čtenáře přímo po mysli obratama, jako kdyby je snad slyšela při venkovské tancovačce.
Jako oddychovka, dobrá kniha, ale co se jedná jako nejžhavější erotická romance současnosti (jak je to popsáno na obálce) - tak do toho má sakra daleko.
Přesto doporučuji koupit, neboť hrdinové se tam nechovají zrovna jako puberťáci, a všemu se docela dobře staví čelem. Už se těším na další díl, tedy pokud mne nezklame, jako Beta. Za mne uspokojivých 60%.

Michaela887
16.07.2016 5 z 5

Skvělá kniha na odpočinek a odreagování, doporučuji ženám co jsou unavené od dětí a potřebujou se ponořit do romantického příběhu :)

Samira
21.06.2016 5 z 5

Když se kniha v tomto žánru povede, stojí to za to, protože ať je mnohdy kritizovaný, málo u čeho si tak odpočinu. Aby byla úspěšná musí mít kromě charismatické hlavní dvojice i originální děj, což se skoro nemůže povést, protože už skoro všechno bylo napsáno, také výborné vedlejší postavy a erotické scény, které zahrají na správnou strunu a nepřesáhnou míru.
Tato výjimečně povedená kniha všechny tyto body splňuje. Její hrdinové jsou navíc i přes vážné osobní problémy dospělí lidé a svým problémům se nebojí postavit.
Byla pro mne maximálně příjemným překvapením, řadím mezi mé nejoblíbenější v žánru a další díl s napětím vyhlížím.

Doporučuji!

alzbeta4340
22.05.2016 5 z 5

Výborná žánrovka. Napsaná sympatickým civilním stylem. Ústřední dvojice si nelibuje ve svých problémech, jsou schopní spolu mluvit a dokonce si vzájemně snaží i nějak pomáhat, což pokládám za příjemnou čtenářskou změnu. Těším se na další díl a doporučuji všem.

muchomurka
02.05.2016 4 z 5

První co musím pochválit je obálka. Hrozně moc se mi líbí a hned na první pohled mě zaujala a navnadila. Doufala jsem, že jako je boží obálka, budu i příběh stát za to.
Zpočátku jsem byla rozpačitá, moc jsem se do Alayny nedokázala vžít, ale postupně jsem ji pochopila a bylo to v pohodě. Oceňuji, že autorka neomílala pořád dokola stejné pasáže jejich milování, ale že vykreslila pár důležitých chvil a věnovala se i příběhu okolo. Líbila se mi pohotovost a drzost s jakou zvládala situace se Sophií :) A velký bonus za Jacka.
Jen je škoda, že kniha najednou skončila, je tam spousta nedořešených věcí a já chci vědět, jak to bude dál. Ale předpokládám, že tohle je zase 1. díl ze série, takže se snad i dočkám. Jen doufám, že další díly budou stejně dobré jako tento. Super bylo, že spolu hodně mluvili a tak Alayna od Hudsona neutíkala a pak zcela nesmyslně půl knihy trpěla. Jediné, co mě štvalo, bylo neustále "och, uch, ach". A také některé obraty, které překladatelka použila tahaly za oči až tak, že jsem skřípala zubama. Ale celkově jsem spokojená a vyhlížím pokračování.