Nezvladatelná láska

Nezvladatelná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222004/bmid_nezvladatelna-laska-Lhi-222004.jpg 4 328 45

FBI / US Advokát série

BYL ZVYKLÝ DOSTAT VŠECHNO, CO CHCE. Asistent státního žalobce Spojených států amerických Cade Morgan, bývalá fotbalová hvězda a nyní přední chicagský prokurátor, udělá cokoli, aby dopadl jednoho úplatného senátora státu, a k tomu potřebuje pomoc Brooke Parkerové. Ta jako hlavní právnička právního oddělení společnosti provozující síť restaurací může v jednom pětihvězdičkovém podniku umístit pod senátorův stůl štěnici, aby ho FBI mohla odposlouchávat. Cade jen musí Brooke přesvědčit, aby spolupracovala – a neváhá přitom využít trochu svého šarmu ani moci svého úřadu. A TEĎ CHCE JI. Chytrá profesionálka Brooke pochopí, že bude muset jít s Úřadem státního žalobce USA do hry, třebaže to bude znamenat práci s Cadem. Není pochyb o tom, že za všemi jejich sarkastickými vtípky jiskří vzájemná přitažlivost, ale Brooke je rozhodnuta nechat věcem volný průběh. Cade souhlasí – dokud ho dramatický zvrat událostí nevrhne do chaosu a on si neuvědomí, že chce víc než jen příjemně strávený čas od jediné ženy, do níž se může děsivě, nezvladatelně zamilovat.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Love Irresistibly , 2013

MAU256
01.06.2023 4 z 5

Další krásně čtivá romantická knížka této autorky. Trošku mi zde chyběla nějaká detektivní zápletka, ale i tak to byla hezké počteníčko. Cade a Brooke mi byli hned od začátku sympatičtí, děsilo mě, že je pracovní vytížení málem stálo jejich lásku. Ale jelikož jsou to oba dost velcí chytrolíni, naštěstí oba nakonec přišli na to, co je v jejich životech na prvním místě. Byla jsem ráda, že zde byla zmíňka o Cameron a Jackovi, Nickovi a Jordan, Rylann a Kylemovi z minulých dílů, člověk si mohl představit, jak jejich životy pokračují dál.

jarkaska
21.09.2022 5 z 5

Opět další pěkná kniha od autorky. Brooke a Cade se mi moc líbili. Krásná romantika.

Miliamka
01.04.2022 4 z 5

Krásná romantika, která autorce opravdu jde. Ale chyběla mi tam ta detektivní napínavá část...
A bohužel hodně rozumím tomu, jaké to je, když někdo vidí práci jako jediné místo, kde je úspěšný a věnuje tomu všechno. Docela to fungovalo jako zrcadlo..

petulkapeta
22.05.2021 4 z 5

Brooke i Case měli jiskru a to se mi moc líbilo...a i to jak jsi Brooke uvědomila..no neřeknu ;)

janina66
30.07.2020 5 z 5

Cade i Brooke velmi sympatická ústřední dvojice. Líbily se mi jejich vtipné dialogy. Napínavý a zároveň romantický příběh. Je to odpočinkové a nenáročné čtení.

Kudík
05.04.2020 4 z 5

Hezké, nenáročné čtení jako i děj. Oba dva hlavní aktéři jsou, ať už Brooke Parkerová nebo Cade Morgan, workoholici. Jsem ráda, že jsou v ději i informace o hrdinech z předchozích dílů...., a těším se na další s Vaughnem.

Myška43
30.03.2020 4 z 5

Opět pěkný příběh od mé oblíbené autorky. Více není co dodat!!!

Tesset
03.12.2019 3 z 5

Vtipné, mělo to švih. Líbí se mi odkazy na předchozí díly, ale celkem už mě začíná nudit pořád ten stejný rámec.

bekule
25.11.2019 4 z 5

3,7
Nečetlo se to vůbec špatně, taková jednoduchá romanťárna, tentokrát už úplně bez dramatické zápletky. Jen mě tak děsně vadila ta přemíra workoholismu, lidem kteří žijí jen pro kariéru opravdu neporozumím a ani po tom netoužím. Doufám že další díl bude lidštější.

jinbr
04.11.2019 5 z 5

Tento díl měl spád, pěkně se četl a byl tam i dostatek vtipu a jiskření. Líbil se mi

genikuxik
09.10.2019 5 z 5

Četlo se to dobře - tady ten díl se mi ze série líbil nejvíce, protože byl navíc vtipný a neubránila jsem se u něj smíchu třeba i v MHD. S autorkou mám ovšem jeden problém. Vadí mi poměrně nedokončené konce, chtěla bych vědět víc. V dalších dílech už je vždy jenom zmínka (spoiler: jako například o tomto páru je zmínka o zasnoubení)...

Lofda
30.09.2019 4 z 5

Další z řady výborných knížek od JJ.. Tentokrát víc zaměřeno na vztahy než na zápletku kolem vyšetřování, ale i tak opravdu moc pěkné čtení.

Cometka
24.08.2019 5 z 5

Pecka! Zatím nejlepší díl série. Skvěle vypracované a představené i vedlejší postavy, které nepostrádají humor. Bavila jsem se od začátku do konce! Určitě doporučuji.

LenRan
22.08.2019 5 z 5

SUPER, zatím nejlepší díl! Bavilo mě to od začátku do konce a líbil se mi celý příběh jak vztah mezi hlavními hrdiny, tak i vedlejší postavy. Hurá na další díl :)

suzanne1997
24.07.2019 5 z 5

Ani si neuvědomíte, že už jste na konci. Ta kniha vtáhne do děje natolik, že čtenář prostě nevnímá čas. Hlavní hrdinové jsou skvělí, jejich neustálé popichování a přitom příběh, který se neokouká, je příjemný a na nic si nehraje. Autorka se nijak nesnaží uměle protahovat scény, ani nenechává hrdiny vést bezduché rozhovory. A to je právě to, co se mi na ní tak moc líbilo, její bezprostřednost a schopnost člověka rozesmát, i když mu do smíchu zrovna moc není.

Knihomolka97
10.06.2019 4 z 5

To bylo skvělé! Moc jsem si zamilovala hlavní postavy, skvěle se doplňovali v sarkastických přestřelkách. :-D Vážně... některé jejich hlášky mě až nahlas rozesmály.
Jinak je to samozřejmě klasická oddechová romanťárna s pár veelmi žhavými scénami.

lusitta05
03.06.2019 5 z 5

Ďalšia super kniha zo série, baví ma, keď hlavní hrdinovia dajú prednosť láske pred prácou. Zasa som sa pobavila a niektoré super hlášky som čítala mužovi a smiali sme sa ako blázni. :)

moudivlacek
08.03.2019 4 z 5

Hezké odreagování na jeden večer, dle mne pravdivá ukázka situace dnešního světa - chceš-li mít dobrou práci a být za ni dobře ohodnocený, zapomeň na veškerý osobní život, na nějaké volno, pokud tedy za něj nepočítáš 4 - 5 hodin spánku denně, jen aby ten "lidský stroj" načerpal tu nejnutnější energii. A proto je tu vylíčen problém lásky, není na ni čas. A co hrdinové, budou pokračovat i oni bez ní? To si už přečtěte sami. Třeba se v něčem poučíte jako já.

cukrovka
04.03.2019 4 z 5

Odpočinková romantika. Cade a Brook mi byli sympatičtí. Jejich vztah se rozvíjel postupně a byl plný vtipu, ale i vzájemného poznávání a důvěry.

Kelina
04.02.2019 4 z 5

Hezký příběh. Více překlepů a taky mi trochu vadilo vyprávění z pohledu 3. osoby.

sex láska rodina FBI právníci workoholismus milenci

Julie James
americká, 1974