Nezvladatelná láska

BYL ZVYKLÝ DOSTAT VŠECHNO, CO CHCE. Asistent státního žalobce Spojených států amerických Cade Morgan, bývalá fotbalová hvězda a nyní přední chicagský prokurátor, udělá cokoli, aby dopadl jednoho úplatného senátora státu, a k tomu potřebuje pomoc Brooke Parkerové. Ta jako hlavní právnička právního oddělení společnosti provozující síť restaurací může v jednom pětihvězdičkovém podniku umístit pod senátorův stůl štěnici, aby ho FBI mohla odposlouchávat. Cade jen musí Brooke přesvědčit, aby spolupracovala – a neváhá přitom využít trochu svého šarmu ani moci svého úřadu. A TEĎ CHCE JI. Chytrá profesionálka Brooke pochopí, že bude muset jít s Úřadem státního žalobce USA do hry, třebaže to bude znamenat práci s Cadem. Není pochyb o tom, že za všemi jejich sarkastickými vtípky jiskří vzájemná přitažlivost, ale Brooke je rozhodnuta nechat věcem volný průběh. Cade souhlasí – dokud ho dramatický zvrat událostí nevrhne do chaosu a on si neuvědomí, že chce víc než jen příjemně strávený čas od jediné ženy, do níž se může děsivě, nezvladatelně zamilovat....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/222004/nezvladatelna-laska-Lhi-222004.jpg 4.1187

FBI / US Attorney (4.)

Love Irresistibly (2013)

Vydáno:, Oldag

Kniha Nezvladatelná láska

moudivlacek

Hezké odreagování na jeden večer, dle mne pravdivá ukázka situace dnešního světa - chceš-li mít dobrou práci a být za ni dobře ohodnocený, zapomeň na veškerý osobní život, na nějaké volno, pokud tedy za něj nepočítáš 4 - 5 hodin spánku denně, jen aby ten "lidský stroj" načerpal tu nejnutnější energii. A proto je tu vylíčen problém lásky, není na ni čas. A co hrdinové, budou pokračovat i oni bez ní? To si už přečtěte sami. Třeba se v něčem poučíte jako já.

cukrovka

Odpočinková romantika. Cade a Brook mi byli sympatičtí. Jejich vztah se rozvíjel postupně a byl plný vtipu, ale i vzájemného poznávání a důvěry.

Kelina

Hezký příběh. Více překlepů a taky mi trochu vadilo vyprávění z pohledu 3. osoby.

JanickaP

Nejak me tohle moc neoslovilo. Ztracela jsem se v tom, kdo co rika... Vadil mi zpusob vypraveni, ze to vlastne bylo prevazne z pohledu 3.osoby, pak nejake prime reci a zase 3.osoba. Proste mi to neslo nejak na jazyk a tim mi to kazili dojem celeho pribehu, ktery nemusel byt az zas tak spatny. Zkratka tenhle styl mi narusoval moji fantazii.

Petra38
01.11.2018

Cetla jsem jiz podruhe, mpje to ctiva kniha ktera rozhodne nezklame. Postavy jsou simpaticke a rozhodne zabavne. Neni to zadne obr drama a pokud na takovou knihu zrovna mate chut, tak je idealni. Jak jsem psala,cetla jsem ji znovu a po dlkouhe dobe , a tim ze docitam dalsi dily serie i kdyz jsem tu trochu zmatena posloupnosti dilu ,takze ted ctu dil ktery by tomuh!e mel predchazet:-P i kdyz to neni problem, jen jsou tam obcas stripky informaci o parech ktere uz jsou po svem pribehu...

Terez9119
28.10.2018

Zklamala. Strašně zklamala. Příběh skoro žádný, hrdinčin největší problém je, že zůstává dlouho v práci. Sice "z právního prostředí", ale nic zvláštního.

Lucy277
16.10.2018

Super kniha.

veveronka
10.03.2018

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

láska sex workoholismus milenci právníci FBI rodina

Julie James

Julie James