Nezvladatelná láska

Nezvladatelná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222004/bmid_nezvladatelna-laska-Lhi-222004.jpg 4 328 45

FBI / US Advokát série

BYL ZVYKLÝ DOSTAT VŠECHNO, CO CHCE. Asistent státního žalobce Spojených států amerických Cade Morgan, bývalá fotbalová hvězda a nyní přední chicagský prokurátor, udělá cokoli, aby dopadl jednoho úplatného senátora státu, a k tomu potřebuje pomoc Brooke Parkerové. Ta jako hlavní právnička právního oddělení společnosti provozující síť restaurací může v jednom pětihvězdičkovém podniku umístit pod senátorův stůl štěnici, aby ho FBI mohla odposlouchávat. Cade jen musí Brooke přesvědčit, aby spolupracovala – a neváhá přitom využít trochu svého šarmu ani moci svého úřadu. A TEĎ CHCE JI. Chytrá profesionálka Brooke pochopí, že bude muset jít s Úřadem státního žalobce USA do hry, třebaže to bude znamenat práci s Cadem. Není pochyb o tom, že za všemi jejich sarkastickými vtípky jiskří vzájemná přitažlivost, ale Brooke je rozhodnuta nechat věcem volný průběh. Cade souhlasí – dokud ho dramatický zvrat událostí nevrhne do chaosu a on si neuvědomí, že chce víc než jen příjemně strávený čas od jediné ženy, do níž se může děsivě, nezvladatelně zamilovat.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Love Irresistibly , 2013

JanickaP
02.02.2019 2 z 5

Nejak me tohle moc neoslovilo. Ztracela jsem se v tom, kdo co rika... Vadil mi zpusob vypraveni, ze to vlastne bylo prevazne z pohledu 3.osoby, pak nejake prime reci a zase 3.osoba. Proste mi to neslo nejak na jazyk a tim mi to kazili dojem celeho pribehu, ktery nemusel byt az zas tak spatny. Zkratka tenhle styl mi narusoval moji fantazii.

Petra38
01.11.2018 4 z 5

Cetla jsem jiz podruhe, mpje to ctiva kniha ktera rozhodne nezklame. Postavy jsou simpaticke a rozhodne zabavne. Neni to zadne obr drama a pokud na takovou knihu zrovna mate chut, tak je idealni. Jak jsem psala,cetla jsem ji znovu a po dlkouhe dobe , a tim ze docitam dalsi dily serie i kdyz jsem tu trochu zmatena posloupnosti dilu ,takze ted ctu dil ktery by tomuh!e mel predchazet:-P i kdyz to neni problem, jen jsou tam obcas stripky informaci o parech ktere uz jsou po svem pribehu...

Terez9119
28.10.2018 3 z 5

Zklamala. Strašně zklamala. Příběh skoro žádný, hrdinčin největší problém je, že zůstává dlouho v práci. Sice "z právního prostředí", ale nic zvláštního.

Lucy277
16.10.2018 5 z 5

Super kniha.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

jani.ruzicko
15.01.2018 5 z 5

Perfektní! Hrozně jsem se bavila! =) Vtipné, hravé, sympatické. Jsem nadšená. =)

ardeas
08.11.2017 4 z 5

Jedna z mála kníh, ktoré ma dostali štýlom - Nie je dôležitý cieľ, ale cesta - lebo aj keď dej je pomerne predvídateľný, je to napísané veľmi čítavo, hravé postavy a príjemne prostredie má nejedna kniha, ale tu to do seba nejako podozrivo dokonale zapadá :D až mi to príde čudné. Dobrá oddychovka a tiež súhlasím s nani_ka, dnes toho "dospelého" prvku v knihách vidieť málo a tu to malo všetko, hlavu, pätu, ruky, nohy... atď :)

nani_nka
03.11.2017 5 z 5

Napriek tomu, že som k tejto knihe pristupovala s istými pochybnosťami kvôli obálke i anotácii, tak som bola absolútne nadšená. Cade i Brooke sú dvaja workoholici, ktorých životy sa pretnú a nečakane nájdu v sebe tú pravú lásku. Kniha sa čítala naozaj sama, každá strana bola zaujímavá a najmä hlavní hrdinovia boli nielen sympatickí a vtipní, ale hlavne sa správali ako dospelí ľudia, ktorí uvažujú a konajú ako dospelí, čo možno nájsť len v mála romantických knihách. Za mňa všetkými desiatimi silno odporúčam.

alnahu
05.08.2017 4 z 5

Příjemný odpočinkový , romantický román s lehkou kriminální zápletkou z prostředí FBI,ve kterém nechybí ani příjemně popsané milostné scény.Pěkný příběh z dobrým koncem mě se líbil.

havrmoni
17.07.2017 5 z 5

Tohle je spíš romantika bez té krimi vložky co byla v prvním díle. Takovéhle knihy jsou fajn,je tam popis práce hrdinů,kamarádi atd. Nestojí to jen na sexu a bezduchých myšlenkách. Takže za mě fajn.

bezzink
19.01.2017 3 z 5

Pekna romantarna, takova celkem dospela, bez zbytecnym dramat. Bohuzel za me ale 3 hvezdy za naprosto otresny preklad. Kostrbata, nekonecne dlouha souveti, slovem ''velice'' se taky vubec nesetrilo a pravdepodobne citoslovce ''Tju'' uz jsem ale vubec nepochopila :D
Zkratka pribeh to byl vazne hezky, ale ten preklad mi to silene zkazil.

DK197
31.12.2016 3 z 5

Zřejmě poslední má kniha roku 2016 a já musím uznat, že je čas pohádky a romantické knížky vyměnit za něco tvrdšího zase. Ne, že by knížka byla špatná. Ale také bych řekla, že ničím extra nevyniká. Obyčejný příběh. Který do plusů může zařadit nepřeslazenost milostné linky a střídmost milostných scén. Někoho možná zaujme i právnické prostředí - mě kupodivu zas tak neoslovilo.

michaela8804
30.11.2016 5 z 5

Byla jsem nadšená! Postavy i příběh byly výborně napsané. Perfektní ukázka toho, že sama autorka je právnička, protože obě postavy byly skvěle profesně situované. Tahle kniha je ideální pro ty, co mají rádi úspěšné lidi a dokaží si na jejich místě představit sebe. Pro mě je to zárovneň i motivační kniha.
Našla jsem v Julii James svoji oblíbenou autorku.

Litocha
11.09.2016 4 z 5

Příjemné čtení. Nic světoborného, ale právě v jakési civilnosti a absenci fantastických zvratů a spalujících vášní spočívá uvěřitelnost a o chlup menší plakátovitost, než je u tohoto typu knížek zvykem. Zkrátka příjemný, přiměřeně vtipný příběh, který sice brzy pustíte z hlavy, ale během těch pár hodin strávených jeho četbou si oddychnete a docela dobře se pobavíte.

Acquenta
28.02.2016 3 z 5

Ale jo, dalo se to...taková oddechovka..

lucka8081
08.12.2015 4 z 5

Oddechovka :-)

jitka7
05.07.2015 2 z 5

Nechci tuto knihu nijak špatně hodnotit. Mě to ale prostě vůbec neoslovilo...

zdenka700
10.02.2015 5 z 5

Knížka byla úžasná, krásné odreagování od školy a povinností. Nemohla jsem se od ní odtrhnout, po dlouhé době něco úžasného. Jestli se chce někdo pobavit nad hašteřením dvou lidí tak tohle je přesně pro vás.

Samira
01.02.2015 4 z 5

Na knížku jsem se dlouho těšila a rozhodně mě nezklamala. Ústřední dvojice byla moc sympatická a rozvoj jejich vztahu byl přirozený, vtipný, nabitý tou správnou energií a hodně mě bavil. Zajímavé bylo i dvojí prostředí, které bylo kvalitně zpracované, je vidět, že autorka o prostředí hodně ví. Jen tam těch odboček bylo hodně, hlavně tedy ze začátku a místy to knize ubralo na dynamice. Jinak, ale jen chválím. Inteligentní, velmi příjemná oddychovka!

malazluta
29.01.2015 3 z 5

Přijemná oddechová kniha....jako nenáročnou knížku pro odreagování ji můžu jenom doporučit.

sex láska rodina FBI právníci workoholismus milenci

Julie James
americká, 1974