O té noci

O té noci https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335308/bmid_o-te-noci-ztB-335308.jpg 4 215 45

FBI / US Advokát série

Asistentka právního zástupce Spojených států amerických Rylann Pierceová se snaží zaplašit jiskření, které vzniká mezi ní a miliardářem Kylem Rhodesem během noci, kdy se seznámili, ale chemii lidských vztahů nelze potlačit. O devět let později se krásná právnička ocitá tváří v tvář v soudní síni právě Kyleovi, jenž ji stále silně přitahuje. Kyle, kterého nedávno propustili z vězení, není nadšený, že má být korunním svědkem v jednom velmi exponovaném a mediálně sledovaném soudním případu. Ale přijde na to, že báječnou Rylann Pierceovou jako právničku prostě nemůže odmítnout.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

About That Night , 2012

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

michaela8804
26.02.2018 5 z 5

Z tohoto dílu jsem byla nadšená. Příběh mě pohltil, celé to bylo vtipné, zajímavé a vývoj událostí smysluplný. Julie je jedna z mých top autorek. Líbí se mi její schopné, pracovité a emanciopvané hrdinky a k tomu vlivní muži. Tahle série je perfektní. Nechápu jen posloupnost překladů jednotlivých dílů, to mi vážně hlava nebere. Pokud jde o Rylann a Kyle jsou dokonalá dvojka. Není tomu, co vytknout.

alzbeta4340
08.02.2018 3 z 5

Ani špatné, ale ani dechberoucí. Celkově takové nemastné, neslané.
Děkuji modrance za její komentář, možná mi nesedělo právě to, že jsem se nic netušíc ocitla uprostřed celé série. 3,5 hvězdičky

soukroma
06.02.2018 2 z 5

To mám za to: nedala jsem na název ani obálku ani letmý pohled na ostatní knihy autorky, a nechala se přesvědčit anotací slibující právnickou zápletku s prokurátorkou v akci. Samozřejmě to nebyl žádný thriller, ani náznakem, ale plnohodnotný román pro ženy - takže nic pro mě ;-)

modranka
14.12.2017 5 z 5

Celkom chápem nižšie hodnotenie knihy. Nie preto, že by príbeh nebol kvalitný, ten má hodnotu 5* - ale preto, že vydavateľ si nedal vôbec námahu, aby zistil, ako mu pokračujú časti. Problém je ten, že táto 3. časť má priame napojenie na 2. časť (A Lot Like Love), ktorá ešte nebola preložená. Samozrejme, si môžete knihu prečítať aj bez predchádzajúcej časti, ale nebude to taký zážitok,ako keď vám dej pekne nadväzuje. A keď ste neprečítali ešte 4. časť, dobre ste urobili... Code Morgan je v tomto príbehu síce okrajová postava, ale stále voľný :-).
Príbeh je skvelo napísaný, so štipkou sarkastického humoru, nie je veľmi napínavý, romantika mu určite nechýba a aj milovníčky sexuálnych scén si prečítajú pár šteklivých viet.