O té noci

O té noci https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335308/bmid_o-te-noci-ztB-335308.jpg 4 215 45

FBI / US Advokát série

Asistentka právního zástupce Spojených států amerických Rylann Pierceová se snaží zaplašit jiskření, které vzniká mezi ní a miliardářem Kylem Rhodesem během noci, kdy se seznámili, ale chemii lidských vztahů nelze potlačit. O devět let později se krásná právnička ocitá tváří v tvář v soudní síni právě Kyleovi, jenž ji stále silně přitahuje. Kyle, kterého nedávno propustili z vězení, není nadšený, že má být korunním svědkem v jednom velmi exponovaném a mediálně sledovaném soudním případu. Ale přijde na to, že báječnou Rylann Pierceovou jako právničku prostě nemůže odmítnout.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

About That Night , 2012

malazluta
11.12.2019 4 z 5

Na tuto knihu jsem se těšila a příběh mě nezklamal - je lehký a zábavný. Moc se mi líbila myšlenka twitterového teroristy ... má mé veškeré sympatie.

Tesset
01.12.2019 2 z 5

Zatím nejslabší díl. Přijde mi, že autorka se dost opakuje. Všechny dvojice mají v podstatě stejné charakterové vlastnosti, na konci vždy žena váhá, zda chce vážný vztah, plus popisy některých scén taky velmi podobné. No už by to chtělo nějakou změnu.

jinbr
04.11.2019 5 z 5

Tato kniha se mi líbila, byla vtipná i s určitým morálním odkazem. Četla se velmi hezky a oba mi byli sympatičtí.

luckapa
04.11.2019 5 z 5

Čtivé, romantické, jak to mám ráda.

janina66
29.10.2019 4 z 5

Bohužel tady šlo jen o romantiku. Žádná detektivní ani nic napínavého zde nebylo. Trochu škoda. Jiné knihy mají větší spád a kouzlo.

bekule
27.08.2019 5 z 5

Jak byl minulý díl víc romantický s troškou napětí tak tady už zůstalo jen u té romantiky. Ovšem velmi lehkou zábavnou formou takže v porovnání se dvěma předchozími díly musím i tento hodnotit stejně, protože jsem se fakt nenudila. Hodně pichlavá dvojice. A baví mě že se zde objevují i postavy z předešlých dílů.

Cometka
23.08.2019 5 z 5

Skvělá jízda v podobě knížek Julie Jamesové pokračuje! Jsem docela nadšená, že jsem autorku objevila. V jejích knížkách je snad všechno - vtip, sarkamus, akce, láska, nějaký ten žhavý románek atd. Nečekaně mě to baví a autorka je velkým překvapením. Určitě doporučuji!

keiko33
27.07.2019 3 z 5

Ako vzdy, dobre a putavo napisane, ale tentoraz mi tam chybala nejaka akcia. Prostredie a postavy z minulych casti boli fajn, ale chybal tomu vau efekt.

LenRan
15.07.2019 4 z 5

Zatím nejlepší díl. Bavil mě od začátku do konce, už jsem si i trochu zvykla na styl vyprávění, který mi ze začátku moc neseděl. Těším se co bude dál.

Lofda
04.06.2019 5 z 5

Páni ;-) Třetí kniha ze série a musím říct, že mě autorka baví čím dál víc. Asi ještě o kousek lepší než předchozí díly. Příběh tak krásně plynul, občas trochu překvapení, ústřední dvojka skvělá.. Dávám tentokrát plný počet a těším se na další díly!

lusitta05
01.06.2019 5 z 5

Ďalší skvelý, zábavný, romantický príbeh zo série, ktorá ma neskutočne baví. Super séria.

cukrovka
03.03.2019 4 z 5

Opět příjemné čtení. I když zde nebylo tolik dobrodružství, byl příběh zajímavý. Jako vždy nechybí vtip a romantika a zmínka o postavách z minulých dílů. Jsem ráda, že čtu sérii postupně a vidím, že se jim daří dobře.

Petra38
06.11.2018 3 z 5

No co rict? Tento dil byl prozatim nejslabsi. Moc me nebavil,nasadila jsem si asi latku vysoko pribehem o Jackovi a Cameron. Radeji jsem si v odpocinkove dobe,kdy po me nikdo nic nechce pustila serial a to je uz co rict. Konec to trochu zachranil alespon na ty 3* ale vim dat nemuzu, ikdyz je to oblibena autorka. No mozna priste,ze?

intelektuálka
13.09.2018 3 z 5

Lehké oddechové čtení...

Vzájemná přitažlivost dvou mladých lidí, jejich zábavné dialogy .. a láska...

Jen ten konec byl trochu předvídatelný...

munka
25.07.2018 4 z 5

Sympatický hlavní hrdinovia, slovné prestrelky. Pekná oddychovka na letné dni.

Litocha
09.07.2018 4 z 5

Tyhle knížky mě baví. Tentokrát jsem měla příležitost podívat se na právnickou profesi zase trošku z jiného úhlu. Potěšil mě návrat známých postav a líbila se mi i společná minulost hlavních hrdinů (ta byla pro mě zpracovaná líp než u Na ostří nože). Rylann mi byla moc sympatická a jako vždycky jsem si užívala slovní přestřelky, mám ráda pohotové hrdinky s ostrým jazykem. Možná to bylo trošku zkratkovité a pohádkové, ale i tak si myslím, že jsem si knížku do letních veder vybrala dobře.

havrmoni
28.06.2018 5 z 5

Předně mě jako vždy naštvalo,že vydávají díly na přeskáčku. První a poslední jsem přečetla před nějakou dobou a teď odprostředka dočítám zbytek série. Příště už popořadě,když už jsou všechny :). Příběh se mi líbil. První polovina je spíše o každém zvlášť a jejich setkávání a o případu. Nechybi romantika,erotika a je to i vtipné. Mám tyhle knihy o právnících a agentech ráda.

jaspis
09.05.2018 4 z 5

Kniha to byla pěkná, postavy inteligentní, hlavně bez velkých dramat, kdy mě u jiných autorek hlavní hrdinky neuvěřitelně štvou. Ale dějově je kniha moc podobná všem ostatním od autorky.

mikika
09.05.2018 3 z 5

čtivé, ale na jedno brdo.

LilianaFalcon
13.03.2018 3 z 5

Tenhle díl byl o dost slabší a to je škoda. Twitterový terorista byl super nápad a dát ho dohramdy s prokurátorkou? Výborný :-)
Ale jsem od autorky zvyklá na trochu víc vyšetřování a akce a ani jednoho se mi od půlky nedostávalo. A co víc, ani v té první půlce to nestálo skoro za zmínku. Vždyť Kyle byl jen svědek a celé se to vyřešilo samo bez jakéhokoliv pátrání či nebezpečí.