Něco jako láska

Něco jako láska https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/374310/bmid_neco-jako-laska-aRn-374310.jpg 4 287 53

FBI / US Advokát série

Napínavý thriller z amerického prostředí, jehož obě hlavní postavy jen stěží odolávají vzájemné smyslné přitažlivosti. Dcera miliardáře a majitelka jedné z nejlepších vinoték ve městě Jordan Rhodesová je zvána na nejexkluzivnější chicagské večírky. Jeden takový večírek však potřebuje využít FBI, když chce dopadnout slavného restauratéra, který získává peníze pro charitu, současně však i pere peníze pro zločinecké gangy. Výměnou za propuštění svého bratra z vězení je Jordan ochotna se akce zúčastnit – s partnerem, kterého jí dodá FBI. Špičkový agent FBI Nick McCall, pracující v utajení, má jednu zásadu: nikdy se s nikým při práci nesblížit. Jeho „rande“ s Jordan Rhodesovou je jen úkol – který jsou oba rozhodnuti zvládnout, třebaže když jsou spolu, neuplyne ani pět minut, aby vzduchem nelétaly sarkasmy a jiskry. Nickovi však hrozí prozrazení, a tak nemají s Jordan jinou možnost než předstírat, že jsou pár. Co začíná jako obyčejný úkol, začíná se měnit v něco víc…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

A Lot Like Love , 2011

veveronka
20.01.2019 5 z 5

Super a napínavé

nani_nka
16.01.2019 4 z 5

Vynikajúci novodobý román z prostredia FBI o dcére miliardára a agentovi v utajení, ktorý má za úlohu hrať jej priateľa. Pre mňa tretia kniha od Julie James a znova veľmi dobrá voľba.

Litocha
05.01.2019 4 z 5

Tahle autorka je pro mě sázka na jistotu. U jejích romancí se nemusím ošívat trapností a obracet oči v sloup, nejsou přeslazené a konání a pohnutky hlavních hrdinů bývají celkem uvěřitelné. Možná tady nebylo tolik špičkování jako v jiných knihách, ale líbilo se mi vylíčení světa vína. Z dvojic u mě sice pořád vede Cameron s Jackem a thrillerem bych knížku opravdu nenazvala, ale i tak to bylo hezké čtení.

havrmoni
20.12.2018 5 z 5

Moc pěkné. Škoda, že vydali na přeskáčku. Mám už přečtené další dva. Ale je to už nějakou dobu, tak čtu všechny knihy znova. Stojí to za to.

Petra38
12.11.2018 4 z 5

stale vede Jack s Cameron :) ale supr. jen se mi asi jeste nestalo, ze serii vydavali na preskacku idyz na sebe knihy napojovaly pouze sporovanyma dvojicema ale prece, ji to zvlastni:) uz se tesim na dalsi pribeh.....

LilianaFalcon
11.08.2018 5 z 5

Tenhle díl byl doopravdy povedený. Sice takovým tím stylem nenadchne a neurazí, ale nebylo tam v podstatě nic, co bych mohla vytknout.
Detektivní zápletka se hned od začátku patřičně vyvíjela a to samé se dá říct i o vztahu hlavních hrdinů. Navíc to bylo okořeněné ochutnáváním vína a Nickovými vtípky, takže to hned dostalo pár bodíků navíc :-D
5 hvězdiček je možná přehnaných, ale poslední dobou jsem v tomhle detektivním žánru pro ženy neměla příliš šťastnou ruku ;-)

Kešu1981
11.07.2018 4 z 5

Příbeh super, celá série je povedená...jen nechápu nakladatele! Vydávat nejdříve díly v podaří: 4, 1, 3 a nakonec tento 2 díl? Vždyť se postavy v knihách prolínají a čtenář z toho má pak akorát "guláš" a musí to přečíst celé ve správném pořadí znovu.

alzbeta4340
10.07.2018 4 z 5

Když je romance slušně napsaná, pak mi předvídatelnost děje nevadí, což je přesně tento případ.
Pokud se sérií začínáte, doporučuji číst popořadě, ne podle data českého vydání. Všechno pak do sebe ještě více zapadá a postavy jsou sympatičtější (Kyle).

Elčokča
09.07.2018 5 z 5

Skvělá kniha, skvělá série, která má jedinou chybu - u nás vyšla na přeskáčku. Tudíž jsme o příběhu Jardan a Nicka z minulého (ale vlastně následujícího) dílu dost informací znali.

munka
26.06.2018 4 z 5

Romantika, kriminálna zápletka a hlavne iskrenie medzi hlavnými postavami. Teším sa na príbeh o Kyleovi.

jalejale
23.06.2018 5 z 5

Skvelé, vtipné s troškou napätia. Vydarený diel tak ako celá séria...takže za 5

modranka
24.05.2018 3 z 5

Text sa čítal dobre, ale do žánru *thriller* by som ho určite nezaradila. Skôr ide o romantický príbeh s kriminálnou zápletkou. Mala som pocit, že čítam sprievodcu svetom predaja a nákupu vín. Bolo zaujímavé sledovať ako tento svet funguje a ako sa z celého obchodu dá urobiť veda. Páčili sa mi dialógy medzi súrodencami, pekne osviežili celý príbeh.
ALE! Čo sa to deje s autorkami, ktoré použijú hlavného hrdinu príslušníka FBI, tajného agenta, ktorý milenkám vyslepičí svoje krytie?

ptavichripkaa
01.05.2018 5 z 5

Přečteno za dva dny. Líbí se mi právnické prostředí. Akorát jsem nepochopila proč byl třetí díl o Kyleovi vydán dřív než tenhle o Jordan.