Letní romance

Letní romance https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407529/bmid_letni-romance-drB-407529.jpg 4 226 40

FBI / US Advokát série

Rozvodová právnička Victoria Sladeová už viděla tolik nešťastných manželství, že zcela zavrhla možnost vdát se. Není jí však proti mysli jít občas na rande – jen ne s namyšleným novým sousedem, třebaže je to lákavé: je moc hezký, ale také velice nepřístupný. Jakmile však vezme případ jeho sestry, jako vždy je rozhodnutá vyhrát – i když to znamená začít spolupracovat s Fordem... Investigativní novinář Ford Dixon má v úmyslu najít muže, který jeho sestru přivedl do jiného stavu a pak ji nechal na holičkách. Za tím účelem je ochoten spojit se s Victorií navzdory tomu, že se mu krásná bruneta dostává pod kůži jako ještě žádná jiná žena. On možná nehledá trvalý vztah, nehodlá se usadit, přestože je oba nepopiratelně spaluje vzájemná přitažlivost. Čím víc času však s Victorií tráví, tím víc si uvědomuje, že jediná žena stejně skeptická jako on, pokud jde o lásku, by mohla být také jediná, do které se dokáže opravdu zamilovat...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Suddenly One Summer , 2015

alnahu
13.12.2019 4 z 5

Velice příjemná romantická oddechovka,která se čte sama. Victorie žije ve velkém domě ,který navštívili lupiči ,ona přepadení přežije skrytá v šatně-po této nepříjemné skutečnosti se přestěhuje do domu plného obyvatel.I přesto ,že je přesvědčena,že se nevdá vše změní její nový charismatický soused.

Tesset
06.12.2019 2 z 5

Trošku slabší než ostatní díly. Jinak opět ten samý vzorec jako u předcházejících příběhů. To autorka nezná nic jiného než 34 leté muže a 33 leté ženy, které nosí vysoké podpatky?

Litocha
10.11.2019 4 z 5

Na téhle knize nebylo nic překvapivého, ale já jsem dostala přesně to, na co jsem se těšila. Líbí se mi autorčin styl, knihy jsou psány zábavně, do velké míry postavené na (vtipných) dialozích a jiskření mezi hlavní dvojicí. Jsem ráda, že do nich nevnáší žádné umělé konflikty, milostné trojúhelníky a že se postavy chovají jako dospělí a zároveň v duchu svého charakteru (asi jsem v poslední době četla až moc young adult, které jsou na pubertálních a postpubertálních dramatech do značné míry postavené). Líbí se mi vztahy, které postavy mají se svými přáteli. Konec byl sice opravdu trošku selankovitý, ale kdo nechce u tohoto žánru dobré konce?

keiko33
10.11.2019 4 z 5

Pekny pribeh, cital sa rychle, ale nebolo to ono. Akosi mi tento pribeh vobec nezapadal do tejto serie. Chybala tam poriadna zapletka. Cely pribeh sa tocil okolo najdenia Zoeinho otca a pripominania, ze obaja nechcu vazny vstah.

jinbr
06.11.2019 4 z 5

Ačkoliv tato kniha neměla žádnou typickou detektivní zápletku, přesto byla zajímavá. Pro mě je poučný pohled lidí, kteří jsou ovlivněny různými silnými emočními zážitky z dětství, jak si je s sebou nesou a jaký vliv na ně mohou mít. A hlavně vždycky ve výsledku na sílu, kterou musí sebrat, aby se těmto zátěžím zvládli postavit. Někdy je opravdu fajn, když vám někdo podá tu pomocnou ruku nebo alespoň poslouží jako podnět.

prcek19
03.11.2019 4 z 5

Knihy od Julie James mám moc ráda a ani tato nebyla výjimkou..autorka téma dobře zpracovala a přesto, že už to není z prostředí policie, tak mě to stále baví

Elčokča
18.10.2019 5 z 5

Přestože to byla ke konci až moc velká pohádka, kniha se mi líbila. Autorku mám ráda a hned tak mě asi nezklame ;-)

lusitta05
18.10.2019 3 z 5

Priznám sa, že ani mňa tento diel veľmi nebavil a sem tam som preskakovala, medzitým čítala iné knihy a nie a nie dočítať túto. Nemalo to šťavu. Predchádzajúce knihy boli skvelé, tak za mňa teraz sklamanie.

fidáš
02.10.2019 5 z 5

Moc pěkná romance.

havrmoni
29.09.2019 3 z 5

Ford se mi strašně líbil a přála jsem si o něm něco víc. Jenže to co jsem dostala mě docela zklamalo. Celá tahle série byla úžasná, tedy za mě, do čtvrtého dílu. Ten je můj nej. Pátý už nebyl nic moc a teto jsem se musela držet, abych nepřeskakovala, jak mě chvílemi nebavil. Victoria mi bohužel moc sympatickà nebyla, měla jsem pocit, že se za všemi svými problémy schovává a jí to tak vyhovuje. Navíc dokola omílané věty typu : z práce znám tolik nešťastných páru atd.mě už taky nebavili. No,jak jsem napsala na začátku, Ford by si zasloužil lepší příběh. Jako novinář , který má kamarády a kteří jsou více či méně propojeni ze všemi od prvních dílů( právníci, FBI) mohlo to být zajímavější i napínavější. Epilog klidně i všech z celé série, ale to bych asi už chtěla moc :)).

AliceTief
28.09.2019 4 z 5

Příběh jako takový se mi moc líbil, přečetla jsem na jeden nádech a hlavní autory si velmi oblíbila. Na druhou stranu jako by knižka nezapadala do série.....chyběla mi tam ta akce FBI..

LilianaFalcon
16.09.2019 4 z 5

Sice krásné,...
Ale chlap, kterému je 43 a ženská po 30, co si nechala zmrazit vajíčka?
K tomu přidejte Nicole, která zjevně bude muset dceru odevzdávat jiné rodině a... Jo, asi to zachycuje dnešní svět, ale mně se tahle varianta prostě nelíbí... není přirozená.
Jenže autorka píše skvěle, takže i když z toho ve výsledku zrovna nejuchám, stále je to nadprůměr.

Evitsa
11.09.2019 2 z 5

První čtyři díly super,5 a 6 nic moc tedy!
Za mě tento díl asi nejslabší ze všech,jako kdyby to psal úplně někdo jiný.
Raději ukončit sérii u 4 dílu než to lámat přes koleno a tahat to odkud se jí namane.
Ze začátku jsem se vůbec nemohla ani začíst.
Jak tam byli zmíněné páry z předešlích dílů jen okrajově tak to nemělo vůbec žádnou šťávu,žádná pořádná akce ,a že by FBI neměla žádné fotky všech těch mužů třeba z řidičáků????
Ha,děj fakt nebyl moc věrohodný ,velké zklamání !

veveronka
06.09.2019 4 z 5

Precteno rychle a musim pochvalit chovani biologickeho otce,jelikoz vetsina muzu v jeho situaci by se tak nezachovala

MarKy95
31.08.2019 5 z 5

Knihy od této spisovatelky nezklamou, ale má lepší knihy.. :) Nicméně je to čtivé :)

Cometka
30.08.2019 4 z 5

Není to špatný příběh, dobře se čte, místy je i vtipný, ale sakriš.. úplně jsem jim to nevěřila a už vůbec ne příběhu sestry hlavního hrdiny. Nějak mi přijde, že v těhle dalších dílech série už autorce dochází dech a je to škoda, protože prvními třemi díly nasadila laťku vysoko. To napětí tam prostě není, ale splní to účel oddychového čtení, takže určitě doporučuji!

lucka2510
30.08.2019 5 z 5

Super odychovka obľúbila som si túto autorku odporúčam ☺

jani.ruzicko
24.08.2019 5 z 5

Julii James mám jako autorku moc ráda. Každý příběh obohatí něčím novým a já si to vždy užiji.
Sympatické postavy, přečteno za pár hodin. =)

mysanda20
27.07.2019 5 z 5

Úžasná knížka...Hezká letní oddychovka, která mě zahřála u srdíčka.Doporučuji přečíst

Damienronnie
19.07.2019 5 z 5

Opäť jedna výborná od Júlie :)

Julie James
americká, 1974