Případ růžového vějíře

Případ růžového vějíře https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/511550/bmid_pripad-ruzoveho-vejire-6405c89b521d2.jpg 4 41 7

Enola Holmesová série

Čtvrtý napínavý případ mladší sestry Sherlocka Holmese. Náhodné setkání s lady Cecily zanechá v Enole zvláštní dojem. Proč se její přítelkyně chovala tak divně a podstrčila jí svůj růžový vějíř? Chtěla tím něco naznačit? Když Enola nalezne stopu, která její domněnku potvrdí, vrhne se ihned do pátrání. Brzy přijde na to, že je Cecily vězněna v sirotčinci, a dokonce ji chtějí přinutit k nedobrovolnému sňatku. Aby Enola budoucímu neštěstí zabránila, bude muset udělat ústupek – spojit své síly se slavným bratrem Sherlockem.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Case of the Peculiar Pink Fan , 2008

Lovehorses365
12.01.2024 5 z 5

Už jsem na ni narazila před dlouhou dobou ale teprve teď jsem se odhodlala si ji přečíst a lituji toho že jsem ji neprečetla ještě dříve..

kikikrat
12.01.2024 4 z 5

Jsem úplně mimo cílovou skupinu, no ale nezamilujte si tuhle cílevědomou a statečnou Enolu. Tak rádá s ní pátrám a řeším rébusy. Navíc se v tomto díle potkáte i s bratry a Sherlock začíná Enolu víc a víc chápat a to mě těší.

Fortuna7
25.10.2023 4 z 5

Tato série je úžasná díky své jednoduchosti a logičnosti pátrání, ale zároveň i díky nápaditým detektivním případům. Neskutečně se mi líbilo zapojení Enoliných bratrů do případů a spousta šifer. Co mě ale naštvalo, byla anotace. Proč sakra odhalí více než polovinu děje knihy a hlavně důležité součástí vyšetřování? Doufám, že se co nejdřív dostanu k dalšímu dílu.

CarolineAn
17.07.2023 5 z 5

Tyhle ty "detektivní příběhy" s Enolou vážně zbožňuju! Je moc hezké vidět jak se její vztah se Sherlockem zlepšuje a snad si v dalších dílech uvědomí, že je Enola v pohodě tak jak je. Jinak tento díl byl snad ještě mnohem lepší než ten minulý a moc se těším na pokračování.

kate9326
30.06.2023 5 z 5

Super, opravdu krásná obálka- lepší než u originálu
Návrat jedné z postav z minulé knihy-lady Cecilie, které je vnucován snatek.

Medasek
11.06.2023 4 z 5

Velmi pěkný příběh o Enole. Bylo hezké vidět, jak se vyvíjí její vztah se Sherlockem. Návrat lady Cecily byl taktéž velmi zajímavý. Jsem zvědavá na další její dobrodružství.

KnihomoLucy196
04.06.2023 5 z 5

Jako všechny ostatní Enoly, i tahle byla naprosto úžasná!