Encyklopedie letadel

Encyklopedie letadel https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/133370/encyklopedie-letadel-133370.jpg 4 25 4

Bombardéry - stíhací letadla - námořní letadla - bojová letadla - průzkumná letadla - cvičná letadla - vrtulníky - experimentální letadla - transportní letadla - hydroplány - dopravní letadla. Vše v jedné knize.

RyonMathrin
04.06.2018 5 z 5

Tuhle knihu dostal před mnoha lety brácha. Já mu v ní často četl, přestože jsem do modýlků nebyl tak zapálený jako on. Nicméně krásné obrázky, množství údajů popisující letouny a výzbroj specifikovaná u bojových typů mne uchvátily. Pro všechny kluky milující letadla je to určitě báječný dárek.

Boldrick
20.09.2016 4 z 5

Bohužel za plný počet to nebude, jelikož mi tam chybí několik zásadních strojů. Ale jinak, pro mladé nadšence, super.

pavel80
18.10.2015 4 z 5

Opravdu pěkná výpravná publikace pro milovníky letectví. Nabízí skutečně velké množství jednotlivých typů, rozčleněných dle určení letounů (stíhací, bombardovací atd.), součástí každého přehledu jednotlivého letadla je fotka, malá třípohledová "muška" a tabulka tachnických údajů společně se stručnou historií typu, na každé dvoustránce je pak jedna velká barevná kamufláž vybraného typu. Vyloženě pro odborníky asi není, na to jsou jednotlivé popisy moc stručné, ale ostatní určitě zaujme.

Selinute
17.11.2012 5 z 5

Působivá dárková publikace pro všechny milovníky letadel.