Ella a superstar

Ella a superstar https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/448371/bmid_ella-a-superstar-glc-448371.jpg 4 2 2

Ella série

< 4. díl

Ella je tu opět s dalším bláznivým příběhem! Pate neumí násobilku a vypadá to, že propadne z matematiky. To ale Ella a její kamarádi v žádném případě nedovolí. Vymyslí plán: z Pateho se stane superstar! A jako velká roková hvězda přece nemusí znát násobilku. Zato má najednou vlastní šatnu, mnoho bublinkatých limonád, vlastní soukromý vchod a hromadu peněz. Opravdu geniální plán. Škoda, že se to celé nějak zašmodrchá. A jen tak mimochodem, děti také musí najít panu učiteli nový domov. Jeho dva chundelatí mazlíčkové Ko a Jot vyjí tak strašně, že je nikdo nechce za sousedy. A novým domovem není nic obyčejnějšího nežli loď!... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Portál

Ella ja Paterock , 2004

LunaL.
12.09.2023 4 z 5

Doporuceno sestrou, ze si Ellu proste musim precist. I kdyz jsme davno mimo doporuceny vek, kniha nas nadchla. Neskutecne, jak vsechno Ella aspol. prevrati, otoci, popletou...! Dost jsem se nasmala, konec prekvapive prekvapil :) Originalni, vtipne. Tesim se, az to jednou budu cist svym detem!

MartinaF
23.02.2021 4 z 5

Obávám se, že tohle je už trochu jiné než Ella ve škole a Ella a kamarádi. Od těchto dvou příběhů se Ella a Superstar liší tím, že je to jeden ucelený příběh a chvílemi mi přišlo, že autor vtipné situace hrotil, aby za každou cenu byly vtipné. Trochu zklamání.

Timo Parvela
finská, 1964
2018  85%Pozvánka
2017  85%Ella ve škole
2018  87%Odpočítávání
2018  90%Cesta
2019  92%Virus

Kniha Ella a superstar je v