Šepot mrtvých

Šepot mrtvých https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394468/bmid_sepot-mrtvych-43b-394468.jpg 4 624 116

Elitní klub králů série

Král králů, vychovaný k vládnutí, to je Bishop Vincent Hayes. Bezohledný, nebezpečný, krutý, i jeho však lze zranit. A když ho dosud loajální bratři z Elitního klubu zradí, je z toho třeba vyvodit důsledky. Madison ztrácí půdu pod nohama, vykořeněná a ublížená kope kolem sebe. Zlost a žárlivost však musí ustoupit stranou, když přijde útok z jiné strany a vynoří se staří nepřátelé i ztracení přátelé. Tajnosti a lži bolí, pravda a odhalení však zraňují ještě víc. Dokážou si oba mladí rebelové odpustit a vykročit na společnou cestu?... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Tacet a Mortuis , 2018

fa.sci.ko
31.03.2019 1 z 5

Nejvíce se mi líbí, jak po vyřazené scéně následuje poděkování, ve kterém autorka píše "Mým dětem, které mě denně inspirují." Jako jestli ji její děti inspirovaly i k napsání tohohle, tak asi někde nastala menší chyba :D
Každopádně tenhle díl byl ještě horší než ty dva předešlé. Důvod zmizení Tillie jsem prokoukla asi tak pět stran po tom, co zmizela, ale i tak je její postava ta jedna jediná hvězdička, kterou jsem dala.
Úděsný vztah/nevztah mezi Madison a Bishopem mě celou knihu rozčiloval, štval, iritoval, deptal, uváděl do potřeby omlátit o zeď nejdříve knihu a pak i svou hlavu, ale především mě vůbec nebavil. Vlastně ani nevím, proč jsem tuhle knihu četla :D asi nějaká podoba knižního masochismu nebo co.
Konec mě upřímně vyděsil a zároveň nesmírně pobavil, protože autorka se rozhodla, že tohle ještě není konec a že své věrné čtenáře zásobí dalším dramatem, což je představa více než děsivě zábavná, takže už se moc ne/těším na další díl.

Nynuska86
29.03.2019 1 z 5

Hodnotím všechny tři díly. Jako, kdyby byly postavy tak o deset až patnáct let starší, děj více propracovaný a temnější a kniha prezentována jako erotický thriller, bylo by to možná docela fajn. Ale takhle a ještě určeno pro dospívající? NE! Co je moc, to je moc. A ta bonusová scéna! Co to jako mělo být? Ale obálky jsou moc pěkné, proto jedna hvězda.

Hache
27.03.2019 4 z 5

Nevím, co si mám o celé sérii myslet. Je to asi první série, kterou jsem četla jenom proto, že jsem potřebovala vědět, co bude dál. Někdy to bylo hrozně zvrácený, až jsem nevěděla, jestli mám číst dál nebo skončit. Ale nejspíš jsem moc zvědavá a nesnáším nedočtené knihy.

Damienronnie
16.03.2019 5 z 5

Mne sa cela trilógia páčila :) pekná porno rozprávka

barborelka
15.03.2019 odpad!

Díl od dílu horší a horší....už mě ani nenapadá nějaká uštěpačná poznámka jak jsem z knihy otrávená.....Madi stále stejná k*áva, která nejdřív vyhodí obsah žaludku ptže zjistí mega tajemství ale to ji nezabrání hned strčit jazyk bráchovi do pusy a udělat líbací lobotomii, pak si na straně 72.řekne Ach, jsme to ale hlupačka no neke Madi, ......nicměně ani tak nevadí, že by si chtěla vrznout ve trojce....chudák hlupáček Bishop, velký nasraný král ....který když se ožere tak si jde udělat tetování a je děsně nebezpečný jak vyhrožuje Medi neustálým zabitím a přitom prd a šišky. Fakt vtipný bylo jak byl nasranej a chtěl hodit do ringu ručník za vztah který ocividěně chce jen on :-D :-D :-D mmt ja nějak nepostřehla oni dva mají vztah nebo ji jenom ojede udělá x modřin , proběhlo tam vůbec něco jiného?
Každopádně psycho "démonické" dvojče, tajný ostrov co mu vládne ženská, horda bojovníků a bla bla bla.....tuny keců a otravnosti o ničem. Díkybohu že po přečtení tohohle už mě nedráždí potřeba přečíst si další díl kde se stejně nic nedozvíme.....Sebemrskačství bylo dost, jdu číst co má fakt hlavu a patu.

Damonka12
12.03.2019 5 z 5

Mě se tahle kniha velmi líbila, je to něco originálního, žádný okoukaný děj. I když musím uznat, že tahle kniha asi není pro každého, ale mě se velmi dobře četla a přišla mi zajímavá.

Amitiel76
07.03.2019 5 z 5

!!! POZOR SPOILER !!!

Šepot mrtvých mi přišel o malinko slabší, než dvě předešlé knihy. Jako by autorka trochu otupila hrany :-)) Sexuální scény ztratily na své surovosti, a drsňák Bishop nám naservíroval své city na stříbrném tácu.... Jen ta závěrečná bojová scéna, mě nechala jaksi s pusou dokořán. Asi jsem natvrdlá, ale nějak jsem to nepobrala... Umírající Bishop, umírající Nate, umírající Scarlette... Tatum měla taky na kahánku, všude mraky krve, a najednou bum! Všichni živi a zdrávi, až na Daemona ... Pardon, ale nepobírám. To jim to ten kluk jako hromadně vsugeroval? Davová hypnóza?
No, klobou dolů paní spisovatelko, ale i ve čtyřiceti letech jste mě dostala :-D

katchamccall
05.03.2019 4 z 5

Já to vážně nechápu. Celou tu sérii v podstatě nenávidim. Sebestředná, ukňouraná, věčně nadržená coura... banda psychicky labilních spratků... iracionální chování všech účinkujících... dialogy o ničem... děj zmatenej jak lesní včela... a já to hltala jak smyslů zbavená!!! Wtf?!!! Skoro u každý stránky jsem protáčela oči, jak mi to přišlo trapný, ale stejně jsem četla a četla. Fakt se tý Jonesový povedlo něco šílenýho. Proto dávám 4 hvězdy, pač se mi ještě nikdy nestalo, aby mě celý příběh iritoval, ale stala jsem se na něm i tak závislá. Dobrá práce, Jonesová! Ale už prosím nepiš!:D

celoushek
04.03.2019 5 z 5

Tak za nekoho brak za me luxusni cteni!! Me se napad na dej hrozne libil, jsem zvedava jak to bude pokracovat a jsem stastna ze bude dalsi dil :) za necelych 5 dni precteny vsechny dily, nemohla jsem se odtrhnout. A co se tyce erotickych a nasilnickych scen tak za me 1* :) I love it :))

Evie24
04.03.2019 5 z 5

Moc krásené ani nemam slov moc semi to líbilo

Symphie
01.03.2019 5 z 5

Všechny 3 díly jsem zhltla za 5 dní a naprostá jízda. Myslela jsem si, že to bude trilogie, ale jsem nadšená, že série bude pokračovat a dozvím se, jak to bylo dál... nebudu spoilerovat, ale jsem z celé série nadšená. Docela se divím, že má tam malé hodnocení, naprostá spokojenost :-)!

LenRan
18.02.2019 1 z 5

Jedna hvězda za výběr hudby a obálku. První díl jsem byla na vážkách, nevěděla jsem co si myslet. U druhého jsem jen kroutila hlavou, co to je a u posledního jsem se tomu musela smát. Co mne ale úplně dostalo, byl "nepovinný" závěr knihy, kdy jsem se ujistila, že autorka to opravdu nemá v hlavě v pořádku. Určitě nedoporučuji tímto dílem ztrácet čas.

Ditules
29.01.2019 3 z 5

Průměr...

veveronka
20.01.2019 2 z 5

Zklamání,díl od dílu slabší

eliska1141
04.01.2019 odpad!

Takže...s recenzí jsem si počkala až dočtu tento poslední díl..Po prvním...hmm mno,mohlo by to být zajímavé...Druhý díl..už jsem louskala jakž takž...A při třetím jsem si jen říkala PROČ??PROČ TA SPISOVATELKA FURT JEŠTĚ PÍŠE!!(buch,buch..mlatím hlavou o stůl)Vydavatel když to vydával musel být evidentně uplně nalitej jinak nechápu jak se tohle mohlo vůbec dostat na trh.Ježíší kriste!Pár braků už jsem četla to jo. Tuhle sérii jsem dočítala jen proto že nerada odkládám knihy nedočtené, ale panebože...Tady jsem se proklínala že jsem s tím vůbec začala!Úplně mimo mísu zasazení času. Jako představa že banda děcek ze střední šu...jak zběsilí a skoro profi pornoherci?Jako váážně??Pořád je to banda 16cti letých dětí a tohle bylo hardcore porno.Příběh nebyl špatně vymyšlený ani zapletky..ale panebože..Fakt mi chcete namluvit abych věřila tomu že tohle dělají děti na střední.? Velebnosti jdu blejt..Bud paní spisovatelka má zalibu skoro v dětském pornu nebo je uplně blbá,nebo je blbej vydavatel.Jestli tomuhle vyjde ještě nějaké pokračování radši jsi půjdu oči vydloubnout než znovu číst takovýhle přemrštěný brak!

ajla5
24.12.2018 1 z 5

Hrozně jsem se nudila.

martineknatasa
20.12.2018

Nevím, nějak mi to nesedlo.

anishta
18.12.2018 3 z 5

Oukej, to bylo peklíčko... Ale budu na to koukat hlavně jako na knihu ze žánru "erotika", protože erotické scény jsou tady celkem jako luxusní, ale zbytek???
Nejen, že jsem celkem zmatená, že bude další díl... Proč?!?!?! Ale nějak furt jako některé věci nepobírám... Vysvětlení všech zápletek mi přišlo poloviční a bez argumentů??? Vyřešení jen tím, že zabijí jednu osobu???
Většina postav se tady chová... Bože, nemůžu to ani říct, protože bych musela být sprostá... Většinu bych nejraději nakopala do pr... No víte kam...
Celkově jsem zmatená, asi jako ze všech předchozích dílů a furt uvažuju proč to sakra čtu??? A dokonce už třetí díl??? A víte co je nejhorší, že si asi budu chtít přečíst i ten poslední díl!!! :D Teda snad poslední...
Každopádně se autorce musí uznat že píše čtivě a naštěstí je to i celkem krátké...
Hodnotím jen 2,5* za čtivost a erotické scény...

Lenka40
13.12.2018 4 z 5

Třetí díl ze série Elitní klub králů bych nejradi hodnotila 3 a půl hvězdičkami. Co se týká děje ,tak nám na povrch vyplynou další tajemství z Madisinina života, máme tam řádnou akci, nějaká ta překvapení a dokonce se nám tam objeví i nějaké ty mrtvolky. Také se dozvímě něco více o Bishopovi což bylo fain. To se mi líbilo . A teď s čím jsem měla problém ,tak opět Medison a její závislost na Bishopovi , ale zároveň je schopná skončit v posteli s jakýmkoliv z králů. Co se týká sexu ,tak o něj opět není nouze a dokonce bych řekla , že paní spisovatelka přitvrdila a podrobně nám milostné scény popsala. Co mě ale opět lezlo na nervy bylo "vtáhla spodní ret mezi zuby". Jinak knihu jsem přečetla za dva dny a těším se , jak to bude celé pokračovat.

Shanib
11.12.2018 5 z 5

Bylo to skvělé! Nemohla jsem se od knížky odtrhnout. Pohled Bishopa se mi líbil a sice ho jeho city k Madi změnily, ale přišlo mi, že tomu tak je jen když je s ní. Co se mi rovněž zamlouvalo byla změna Madi od druhé poloviny knihy. Víc se uklidnila co se kluků týče a i ten její slovník byl lepší. Je jasné, že jeden bez druhého prostě nemůžou být, což zahrálo na moji romantickou strunu...a hernajs, já tady opravdu chci šťastný konec! Dalším mým oblíbencem je samozřejmě Nate, kterému bych moc přála něco dobrého a nevadil by mi třeba nějaký spin-off, kde by byl on hlavní postavou, až to všechno skončí.
Co se týče záporů, tak vlastně přetrvává to, že si nejsem jistá, jestli si spisovatelka místy neprotiřečí nebo zda nám to jen vysvětlí až později. Například proč Madi jako malou nezabili, ale rozhodli se ji potají zachránit? Rovněž bych uvítala větší rozepsání se o tom, proč zrovna ji Hector vybral pro Bishopa. A pak tu je Katsia, jakožto "jediná" členka svého linie...jak to, že ji nezabili jako malou, když je to žena? Totiž není mi vlastně tak úplně jasné, jestli je jedním z králů nebo ne, ale mluví tam o tom, že ji nemůžou zabít, protože je poslední z generace. V tomhle mám prostě zmatek.
Každopádně opravdu doufám, že v češtině vyjde i čtvrtý díl! Už aby to bylo.