Šepot mrtvých

Šepot mrtvých https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394468/bmid_sepot-mrtvych-43b-394468.jpg 4 624 116

Elitní klub králů série

Král králů, vychovaný k vládnutí, to je Bishop Vincent Hayes. Bezohledný, nebezpečný, krutý, i jeho však lze zranit. A když ho dosud loajální bratři z Elitního klubu zradí, je z toho třeba vyvodit důsledky. Madison ztrácí půdu pod nohama, vykořeněná a ublížená kope kolem sebe. Zlost a žárlivost však musí ustoupit stranou, když přijde útok z jiné strany a vynoří se staří nepřátelé i ztracení přátelé. Tajnosti a lži bolí, pravda a odhalení však zraňují ještě víc. Dokážou si oba mladí rebelové odpustit a vykročit na společnou cestu?... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Tacet a Mortuis , 2018

Myška43
13.04.2020 5 z 5

Ano Jones mě opravdu fascinuje. Další super díl. Tu paní, bych ráda poznala osobně, zajímalo by mne, kde se bere její fantazie.

LadyAlena
02.04.2020 5 z 5

Amo Jones miluji, přesně za hranou fantazie :-)

prcek19
19.02.2020 3 z 5

Překvapuje mě, kolik tajemství dokáže autorka vymyslet i ve třetím díle série..opět sem stránky knihy hltala jedním dechem a nerada ji odkládala

Markét25
26.01.2020 1 z 5

Celou sérii jsem dostala k vánocům. Při přečtení prvního dílu jsem měla smíšené pocity. Po přečtení druhého dílu jsem se už musela smát co je to za blbost. Do třetího dílu se mi už nechtělo, ale byla jsem zvědavá jak dopadne. Čeká na mě ješte Malum a doufám, že to nebude taková blbost jako tyhle díly. Knížky jsou určitě pro mladší ročníky :)

Ivet1990
21.11.2019 4 z 5

Tento díl hodnotím trochu slabší jako první, ale i tak to bylo úžasné pokračování

Zuzulka888
18.11.2019

Autorka mala veľmi dobrý nápad, ale tretím dielom to podľa mňa všetko pokazila. Podľa môjho osobného názoru mali byť knihy brané ako erotický triler. V tomto poslednom diele (ale už aj druhý sa k tomu blížil) mi to skôr príde ako ,,scifi". Neskutočne domotané, nič nie je poriadne vysvetlené, pre mňa dôležité veci úplne vynechané. V prvých knihách sa aspoň trochu snažila autorka vysvetliť svet elitných kráľov, ale tu nič.
SPOILER ...... ,,Denník", ktorý bol tak dôležitý a všetci chceli aby si ho Medison prečítala sa úplne z knihy vyparil. Zrazu sa tam zjaví ostrov, ktorému vládne žena. Určite by elitní králi nedovolili aby žena vládla, veď v prvej časti tak bolo vysvetlené, prečo strieborné labute zabíjali. Na začiatku série je niečo striktne dané a už v ďalších častiach je to bez vysvetlenia úplne inak. Tatum a Medison nemám slov. Tatum panna, ktorá nemá kamarátov a na večierky moc nechodí a o týždeň droguje, pije a rozdá si to s každým. Medison vcelku slušné dievča s ostrým jazykom a hlavne s rozumom. Ale potom v každom jednom dialógu by chcela každého zabiť. Z Bishopa spravila autorka podľa mňa totálneho slabocha, keby to mám brať z pohľadu elitných kráľov.

Majuš333
17.11.2019 5 z 5

Strieborné labute musia hneď po narodení zmiznúť, pretože sú poškvrnené, slabé a do prvej deviatky sa nehodia...! A taká 'strach naháňajúca beštia' ako je Hector Hayes ušetril jednu malú striebornú labuť menom Madison, aby sa stala vyvolenou pre jeho syna Bishopa a mohli zachovať rodovú líniu kráľov? To mi nejako nesedí...
Ale v konečnom dôsledku som rada, že Bishop a Madison dali ich vzťahu konečne 'nálepku' :)
Zvráteností tu bolo opäť dosť, ale krutosť kráľov mala už obrúsené hrany...

JanaSustr
08.11.2019 5 z 5

Tady se všechno hezky rozlouskne a můžu říct ze jsem si všechny tri díly uzivala, nelituji toho ze jsem si je precetla, jsou zábavnější nez jine ero romany kde se pres vsechen ten sex nudim .... a uz tesim se na další díly ..... 100 lidi 100 chutí takže at si kazdy udela svuj názor

MirkaProk
06.11.2019 1 z 5

Už nikdy více. Další díly, které budou teprve vycházet určitě číst nebudu a jsem ráda, že tuto sérii o třech dílech mám za sebou.

petusska01
13.09.2019 5 z 5

Velmi som si oblubila celu seriu! odporucam

pate.langdon
12.08.2019 4 z 5

Tohle je série, jejíž hodnocení mi dělá velke potíže, celá jsem z toho všeho rozpačitá...
Rozhodně mě zaujal příběh, ale to zpracování bylo šílené. Občas to nemělo hlavu ani patu, ztrácela jsem se v rozhovorech, byl to jeden velky chaos, autorka by se mela naucit psat systemacteji. Bylo tam zbytečně moc sexu, někdy to bylo tak zvrácené, že jsem přemýšlela, jestli pár řádků nepřekročim.
Postavy mi nijak zásadně nevadily, zlatá suverénní dítka se zálibou v sexu, párty, alkoholu a drogách s přístupem k penězům, asi se to od reality tolik neliší. Madi jsem si nějak výrazně neoblibila, často řešila takové blbosti, podstatné věci házela za hlavu a o každém jejím outfitu jsme se dozvěděli, že by si ho rozhodně na sebe nevzala, protože je jak pro "devku", ale nakonec v něm vždycky skončila, i když pokaždé z jinak "uslechtileho" důvodu. Trochu mi chyběla Madi z prvního dílu, slečna se zálibou ve zbraních, teď když by se jí hodily nejvíc o nich nepadla ani řeč. Spíš bych uvítala, když by autorka víc do hloubky a srozumitelněji popsala celý systém Elitního klubu králů, intriky, nitky, za které tahaji a také myšlenkové pochody a dětství Bishopa, který mi do scény v tetovacim studiu připadal jako správný "bad boy", pak šla jeho image do kopru.
Konec byl jedno velké zklamání, zabití postavy s potenciálem, škoda ho a ani jeho smrt nebyla popsána se cti, byl to jeden velky chaos, takže jsem ani nestihla v tu chvíli pocítit nějaké emoce. Byli na výběr vhodnější adepti na smrt.

Saryinka
04.07.2019 odpad!

Obsahuje spoiler!!!!!!

Tohle byla opravdu nejhorší série, co jsem kdy četla. Předčilo to dokonce mnou nenáviděné kroniky pozůstalých. I když tam byl aspoň nějaký příběh, děj, rozuzlení ... Bylo to utrpení a totální výmaz mozku. Vůbec nechápu, co se na tomhle počinu mohlo nakladatelství líbit, že to vydalo.
Já bych to hodnotila jako totální slátaninu, která nemá hlavu ani patu. A na další díly se rozhodně nechystám. Ať klidně Nate vyvraždí celý město a pak si se svou dcerou žijí ve srubu v pralese šťastně až do smrti, je mi to jedno.
Já jsem jen šťastná, že mám tenhle omyl za sebou.

baruska6061
29.06.2019 3 z 5

Zápletka dobrá, jen mi tam chyběl ten "šmrnc"

Abnička
25.05.2019 2 z 5

Nedočetla jsem, protože.. to se nedalo

Domiiiniika
11.05.2019 odpad!

Ach boze ....sklamanie.myslela som ze moje trapenie treťou časťou konci ale nieeee oni to musia naťahovať :@ nemam problem s erotikou v knihách ale hlavná postava ako k...a ma fakt iritovala hlavne ked mala kolko?17 rokov?to ako vazne?vsetko sa točilo iba okolo nej...ak sa tam vyskytol nejaký problem s kamoškami zasa to prirovnala k sebe...keby mne umre niekto známy (nechcem prezrádzať dej) tak b som asi ťažko v deň jeho úmrtia rajtovala v kúpeľni so svojim chlapom ...dôvod preco som sa vobec dala na všetky tri časti bol ze som ich mala uz kúpené ale urcite sa k ním nevratim a urcite ich nikomu nedoporucim. PREPADÁK a spisovateľka dufam ze uz nic nevydá

Nuttelka
10.05.2019 5 z 5

Všechny 3 díly přečtené za 4 dny, myslela jsem si, že série 3. dílem končí, ale kdepak... což nám závěr 3. dílu napovídá a jak jsem dohledala a jestli dobře pochopila, série má celkem 6 dílů a jeden finálový, tak jen doufám, že Baronet všechny postupně vydá. Protože potřebuju pokračování!!!

Jako byla to jízda, chytí vás to a nepustí, musela jsem pořád číst dál, abych zjistila o co vlastně jde. Jen prostě stále tápu, kam to zařadit, jelikož tento žánr mám ráda, nic podobného jsem ještě nečetla a teda fíííha, občas jsem se musela jít i zchladit :-))) Takových "samců - králů" kolem sebe, vůbec se Madison nedivím :-)))
Ale musím říct, že jsem asi o trošku víc fandila Natemu než Bishopovi.
Každopádně téma velmi zajímavé a jsem zvědavá, jak to všechno bude pokračovat dál...

Evickar
02.05.2019 3 z 5

Kdyby útok na ostrově skončil tak, jak jí Podvod ukázal Deamonovi, myslím, že by to bylo poměrně hrdé zakončení celého toho chaosu. Řekněme si narovinu, Bishop si nezaslouží dobrý konec. Je to vrah a ceký ten systém králů je neskutečně zvrácený. Kdyby zemřel v boji po boku svých "bratrů," myslím, že by to byla pro něho čest. Nakonec jsem spíš byla zklamaná, že to byl Podvod :-D Smrt na konci mě nechala úplně chladnou.

wotana
26.04.2019 5 z 5

Jednoduše - k celé sérii nemám slov. Dávám 5 páč takhle protichůdné pocity po přečtení celé série jsem ještě neměla.

Lenka.Vílka
11.04.2019 odpad!

(Těmhle holkám to věřím mnohem víc než nějaký Amo Jones: I Need A Cowboy From Hell - Crucified Barbara)

Začnu úryvkem: "Do hajzlu! Co musí holka udělat, aby si tady vrzla. No vážně, obklopuje mě desítka nejrajcovnějších mužských exemplářů - no, vlastně teď osm, protože dva jsou moji bratři - některé z nich už přitahuju..."..."Každýho z nás přitahuješ..."..."A ani si nemůžu vrznout. Můj bejvalej je ulhanej hajzl, moje rodina jsou nepříčetní šílenci, můj brácha..."..."nevlastní, jestli hodláš mluvit o mě..."

Jako ten nevlastní bracha je mezi stehnama, jeden týpek zezadu a mluví se směrem k tomu třetímu, kdo dál přišel do místnosti (jo, to je ten druhej brácha). Jako chápete? Já jo, já chápu. Chápu, proč tolik lidí dá pět hvězdiček. Evidentně je to první scifi/fantasy série oněch lidiček. Ale zase to hází špatný stín na scifi/fantasy kvalitní literaturu (a s tím mám potom velkej problém). Ale co čekám od autorky z Nového Zélandu. Asi místním ten čistej vzduch dává zabrat. (No, snad byla poslední věta politicky korektní, teď jsou na to všichni nějak citlivý.)

Chtěla jsem něco napsat o ději, ale nevím, kde co vyškrábnout. Kdybych měla napsat obsah, tak mi to moderátor smaže kvůli vulgaritám. A ten ostatní "děj", který je vlastně vata, aby si tam všichni mohli hrát se svejma...fuj, to nebudu psát. Tady a dnes ne, jdu si blinknout. A vždy si vzpomenu, jak u dílu bylo původně u žánrů, ne "pro ženy", ale "dívčí romány". Chce se mi blinknout znovu.

Je to teda poslední díl? Děsí mě, že možná není. Vyřazená scéna byla...WTF. A na další stránce poděkuje svým dětem za inspiraci? WTF? No jo, pokud v posteli není míň lidí jak pět, kozel a tři koně, tak to není vončo. Vždyť říkám, Nový Zéland a jeho čerstvý vzduch ;)

happy19
04.04.2019 5 z 5

Hodnotím za sebe plným počtem za všechy 3.díly.To napětí a postupné odhalování tajemství..okořeněné v ruku ruce "zvráceným"scénám:-)))
Jop!Teším se na další díl,snad se na podzim dočkám..MALUM:-*