Polámaná loutka

Polámaná loutka https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/381894/bmid_polamana-loutka-ly1-381894.jpg 4 721 127

Elitní klub králů série

Madison Montgomeryová je Stříbrná labuť, poskvrněná dívka, která nezapadá do legendy. Lhali jí. Podvedli ji. Myslela si, že ví, kdo je, ale mýlila se. Posbírala zbytky svých zvláštních vzpomínek a zmatené myšlenky a odjela. Odstřihla se od těch, kteří s ní manipulovali, a udělala to, co jí otec vštěpoval od chvíle, kdy se naučila zacházet se svou první zbraní. Utekla. Je už jen pouhým stínem dívky, již všichni znali. Lži a podvody člověka změní. Madison prahne po pomstě, je však součástí nebezpečné hry plné temných tajemství a její vztah s Bishopem připomíná zvrácenou válku, od níž nemůžete odtrhnout oči. Kdo z ní však odejde jako vítěz?... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

The Broken Puppet , 2017

Laf
13.09.2020 5 z 5

Super pokračování. Opět jsem knihu přečetla velmi rychle. Vyvíjí se to opravdu zajímavě, bohužel stále mám víc otázek než odpovědí. Tak snad bude i nějaký díl, ve kterém se to celé rozuzlí :)

johana3160
11.08.2020 1 z 5

(SPOILER) Boze to je takova sra.... minulej dil vypadal velice slibne, dobre se cetl, mel dobrej napad. Tento dil je o nicem, z hlavni hrdinky kterou jsem mela celkem rada se stala totalni blbka, pocinaje tim, ze mela mesic, !mesic!, na to aby si precetla tu debilni knihu, ktera by ji leccos objasnila a ona se akorat opijela a hulila. A pak si malem cvrkne do textilu, kdyz pro ni prijde jeji “buh”, kterej ji akorat lhal, tyra ji, a zamlcuje informace, ale ted uz ji nikdy nebude lhat... Vetsi blbku bez sebeucty z ni autorka uz udelat nemohla.
Kniha ma v sobe neco ctiveho, ale zatoven je dej hrozne nesmyslny a autorka (pripadne prekladatel) by se meli mrknout do do encyklopedie anatomie.
Jsem zklamana a to hodne..

tynka65
09.08.2020 4 z 5

Já tuhle šílenost fakt miluju!.. Je to bizarní, šílené, děsivé a násilné, ale mě to tak strašně moc baví!!.. Hned jdu na další díl a doufám, že už se ty záhady rozluští..

Vampirosa
27.07.2020 3 z 5

Upřímně jsem z této knížky byla poměrně zklamaná. První díl jsem přečetla celkem ve spěchu a svým námětem mě zaujal a navnadil. Podle mě by se pokračování dalo sfouknout na polovinu stránek a čtenář by ani o moc nepřišel. Brzy jsem byla otrávená z frází, které se mnohokrát opakovaly (např. "vklínil se mi mezi stehna"). Jak kdyby autorka měla omezenou slovní zásobu. Není divu, že mě brzy začaly rozčilovat úsměvy, které nedosáhly do očí. Zároveň jsem narazila i na pár čirých nesmyslů. Třemi hvězdičkami hodnotím jenom kvůli své měkkosti a zajímavému nápadu. Chválit autorku za množství "erotických" scén a popisování totální blbosti hlavní hrdinky vážně nebudu. Dozvíme se sice pár novinek, ale jinak je děj o ničem.

Ketfl
16.07.2020 4 z 5

Tohle je prostě síla. Když už se člověk konečně dozví něco nového, přidá se k tomu zároveň i milion dalších otázek. Bože! Ty lidi jsou totálně zvrácený.

Ještě nikdy se mi nestalo, že by mě nějaká kniha tak rozčilovala, až tak, že bych jí nejradši spálila, ale zároveň se od ní prostě nemůžu odtrhnout, protože mě hrozně zajímá, jak tohle všechno dopadne.

Jo, i tento díl obsahoval spoustu nelogických věcí (jak už tedy někdo i psal), že jí střelí do hlavy, kdy se jí i zastaví srdce a za 7 dní to vlastně nic není, jen malinké škrábnutí a už se oddává drsným sexuálním praktikám. Divný.

Ta autorka musí být taky zajímavý člověk, když se jí vůbec tak zvláštní příběh zrodil v hlavě.

denniys
19.06.2020 2 z 5

Nechápala jsem vysoké hodnocení prvního dílu a u tohoto jen zírám!! Taková blbost s prominutím! Příběh je jedna velká černá díra, ve které se ztrácí veškerý smysl a logičnost děje..řeknete, že někoho střelili do hlavy, a v příští kapitole to bez vysvětlení bylo škrábnutí kulkou do spánku a následuje kvantum drsného sexu.. místy mi přijde, že autorka sama neví, co napsala o pár kapitol dříve a když si není jistá co dál, šoupne tam sex a trochu škrcení, čímž se v této knize řeší naprosto všechno..škoda, že alespoň v erotických scénách nemá větší představivost, jsou v podstatě všechny stejné..

Kakatja
11.06.2020 5 z 5

Co jsou zač? To je jediný co mě napadá ... kdo, proč, jak, co, cože? Místo odpovědí, jen další otázky. První půlku knihy jsem přemýšlela Nate nebo Bishop, Bishop nebo Nate ? Na konci vím, že Bishop, ale další 3 díly přede mnou a pořád netuším jak to skončí ... nejspíš smrtí.

Saskiova11
07.06.2020 4 z 5

Davno som necitala tak zamotanu knihu

Lenka_S
11.05.2020 4 z 5

I druhý dil je temný. Čekala jsem, že se tajemství kolem Králů začne trochu rozmotávat, ale to jsem se zase spletla. Místo toho se to nakonec zamotalo ještě víc. No, jsem zvědavá co Amo ještě vymyslela, takže hurá na další díl.

Myška43
11.04.2020 5 z 5

Čím dál drsnější a zajímavější. Opět přečteno na jeden zátah. Příběh se nám začíná vybarvovat. Už se těším na další díl. Autorku si dávám do oblíbených, protože mě velmi zaujala.

prcek19
19.02.2020 4 z 5

Jak je psáno níže, i tento díl se mi moc líbil a bavil mě

Ivet1990
21.11.2019 5 z 5

Stejně jako u předchozího dílu jsem ani u tohohle nenudila. Možná bych řekla, že tento díl byl mnohem více napínavý což mě nutilo stránky přímo hltat

Majuš333
17.11.2019 5 z 5

"Lži a podvody člověka změní."
Svätá pravda, len neviem, prečo sa hneď na začiatku zmenila Tatum...
U Bishopa a Natea sa moje sympatie zdvojnásobili a u Brantleyho sa tiež moje nesympatie zdvojnásobili :) S Madison je to u mňa stále rovnaké...
Táto časť mala určite rýchlejší spád ako predchádzajúca...
Doporučujem si knihy prečítať hneď za sebou, viac vecí tak začne dávať zmysel...

JanaSustr
08.11.2019 5 z 5

Tento díl byl trochu desivejsi ale aspoň je to neco jinyho nez porad jen romantika.... me to bavilo a těším se i na další

MirkaProk
02.11.2019 2 z 5

No tak tento díl byl lepší, než ten první, ale opravdu tuto knihu nikdy znovu číst nebudu. Přečtu i další díly, ale ne proto, že by mě to bavilo, ale proto, že když už jste to začala číst, tak chci vědět o co jde.

knihařka2
13.10.2019 odpad!

Asi všechno už tu bylo řečeno a nemá cenu to opakovat takže mám jen jednu otázku. Proč proboha jediný co jí je sendvič ???

Sigili
15.08.2019

No rozhodně je to zajímavá kniha a sem tam mi z ní jde hlava kolem.

Saryinka
04.07.2019 1 z 5

Komentář obsahuje spoiler!!!

Druhej díl nezklamal. Je to stejná ptákovina jako díl první.
Některý scény jsou dost k popukání. Tady jde vidět, jak je autorce totálně jedno, jestli to bude působit aspoň trochu skutečně. Něco napíše, aby to mohla za dvě stránky vyvrátit. Polovina věcí zase nedává smysl.
Tak si jako vyber? Střelil ji do hlavy nebo ji to jen škráblo?????? Kdyby to bylo jen škrábnutí, asi těžko by tam umírala? A asi těžko by byla sedm dní v bezvědomí?

Nemluvě o Madině courování.
Ach bože...
Proč?

baruska6061
29.06.2019 4 z 5

Autorka nezklamala, jako 1.díl je i tento velmi čtivý.

Nuttelka
10.05.2019 5 z 5

Všechny 3 díly přečtené za 4 dny, myslela jsem si, že série 3. dílem končí, ale kdepak... což nám závěr 3. dílu napovídá a jak jsem dohledala a jestli dobře pochopila, série má celkem 6 dílů a jeden finálový, tak jen doufám, že Baronet všechny postupně vydá. Protože potřebuju pokračování!!!

Jako byla to jízda, chytí vás to a nepustí, musela jsem pořád číst dál, abych zjistila o co vlastně jde. Jen prostě stále tápu, kam to zařadit, jelikož tento žánr mám ráda, nic podobného jsem ještě nečetla a teda fíííha, občas jsem se musela jít i zchladit :-))) Takových "samců - králů" kolem sebe, vůbec se Madison nedivím :-)))
Ale musím říct, že jsem asi o trošku víc fandila Natemu než Bishopovi.
Každopádně téma velmi zajímavé a jsem zvědavá, jak to všechno bude pokračovat dál...