Polámaná loutka

Polámaná loutka https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/381894/bmid_polamana-loutka-ly1-381894.jpg 4 721 127

Elitní klub králů série

Madison Montgomeryová je Stříbrná labuť, poskvrněná dívka, která nezapadá do legendy. Lhali jí. Podvedli ji. Myslela si, že ví, kdo je, ale mýlila se. Posbírala zbytky svých zvláštních vzpomínek a zmatené myšlenky a odjela. Odstřihla se od těch, kteří s ní manipulovali, a udělala to, co jí otec vštěpoval od chvíle, kdy se naučila zacházet se svou první zbraní. Utekla. Je už jen pouhým stínem dívky, již všichni znali. Lži a podvody člověka změní. Madison prahne po pomstě, je však součástí nebezpečné hry plné temných tajemství a její vztah s Bishopem připomíná zvrácenou válku, od níž nemůžete odtrhnout oči. Kdo z ní však odejde jako vítěz?... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

The Broken Puppet , 2017

jaspis
07.09.2018 5 z 5

Zase spoustu otázek a málo odpovědí. Přečteno doslova za pár hodin, nešlo se od toho odlepit. A i když si říkám, co vlastně na té knize vidím, žádnou úroveň to nemá, ale prostě to bylo super. Takže se těším na pokračování.

Ditules
05.09.2018 3 z 5

Ježiš, to je strašnej bizár a k tomu ten komplikovaný děj, ale musím to dočíst!!!

AniDi
22.08.2018 4 z 5

Fajn, je to napínavé a jsem zvědavá jak vše dopadne. Počkám si i na třetí díl.

Nikkaa
19.08.2018 5 z 5

Ano ano a zase ano,ať už je listopad a vyjde další díl...

MarKy95
03.08.2018 5 z 5

No, jsem zvědavá, jaké překvápko nás čeká na podzim :O Super série :)

Pedruska01
31.07.2018 5 z 5

Jsem v úžasu a oněmění. Právě jsem ji zaklapla. Jsem naprosto neschopná čehokoliv... trochu mi to sebralo vítr z plachet. Knihu jsem popadla hned po dočtení prvního dílu, protože při takovémhle příběhu se nedá čekat. Takže se teď ptám, jak sakra přežiju do listopadu?!
Kniha se skvěle četla, skvělá forma, měla stejný švih a spád jako labuť, nutila mě číst dál a dál, měla jsem problém přestat. Místy jsem se nenáviděla, že mi pod rukama ty stránky tak mizí. Místy jsem nenáviděla autorku, že to neudělala mnohem delší a méně zamotanější.
Celkově ten příběh je opravdu zvrácený ve všech směrech. Byl však drsnější v počtu mrtvol. Přesto mě to zcela fascinuje a snad mi to i imponuje. Nemůžu si pomoct. Ten děj je tak... neskutečně komplikovaný a temný, až si říkám, že to snad ani nejde vymyslet. Neskonale se mi to líbilo, byla jsem a stále jsem napnutá jak kšandy. Vážně akutně potřebuju pokračování. Je tam plno nezodpovězených věcí, otázek, nevysvětlených faktů. Je tam toho tolik! Obě knihy jsou do vysoké míry opředeny hlubokým tajemstvím. Šílím z toho.
Do hlavní hrdinky Madison jsem se uměla vcítit. Stále sympatická holka, která si uměla dobře poradit s tím podělaným klubem! :D I když ne na dlouho. :D Rozumněla jsem jí proč Bishop a co k němu cítí. Pochopit Bishopa bylo horší - přeci jenom pořád nevíme hodně věcí. Tajemnej jak hrad v Karpatech -_- ... Jinak, i když byl velmi dominantní a násilnický v sexu, což není pro každou, aby šla až na krev, tak jsem si ho opravdu oblíbila. Žárlivost, majetnictví. Hajzl jeden. Mám ho pod kůží. No jo. :D Uměl se konečně projevit i v jemnějším vydání - jako normální člověk. Líbila se mi ta ochrana a starost, co stále Madison od něj a ostatních králů dostávala. Koho jsem si ale nejspíš naprosto zamilovala je Nate. Skvělej kluk a pořádnej parchant, každopádně v tom dobrém. :D Srandičky, vážnost, odvaha/loajalita a zase ta ochrana. Co si přát víc. :) Mezi těmahle dvouma bych si určitě nechtěla vybírat.
Na to, že druhý díl měl méně stránek než díl předchozí, tak se tam odehrálo snad milion věcí najednou a všechno je se vším provázáno. Nestačila jsem zírat. Obecně ten příběh mě rozhodně nenechal v klidu. Ne. Dost jsem ho prožívala a taky jsem si ho pořádně užívala. Sprosté výrazy - naprosto se do příběhu a k té partě hodí. Umělo to ve mě vyvolat snad tisíc pocitů. Jsem naprosto spokojená přesto řádně zmatená, autorka je evidentně hodně dobrá a já se nesmírně těším na další díl - doufejme, že přežijeme. Doporučení je nad slunce jasné. :)

zuzikis
25.07.2018 odpad!

POZOR SPOILER:

Nemůžu si pomoct, ale kniha je hrozná. Mám z toho depku. Ani postavy mi nebyly sympatické. Naopak. Když jsem si přečetla ukázku, tak jsem měla radost jak Madison vzala svůj osud do rukou a chtěla začít znova. Začátek se mi opravdu líbil. Kdybych tušila, že nakonec stejně skončí s Bishopem, tak si knihu nekupuji. Jak Bishop s Madison zacházel, tak jsem z toho měla hodně špatný pocit a to mi nevadí drsnější sexuální scény, ale z tohohle jsem měla pocit jako, že jsou ženy méněcenné. Zabíjet je jen proto, že by ženy měly velkou moc? A muži nemají, když o tom rozhodují? I když jsem se snažila to brát nezaujatě jako divák, tak to prostě nešlo. Děj mě štval a to nemluvím o tom, že děj o ničem nebyl. Taková blbost! Tohle je taková až zvrácená a směšná série. Nechápu, co se komu na tom líbí.. ať si ty holky přiznají, že ty zvrácené sny, co mají o klucích nejsou vůbec reálné a kdyby na to došlo, tak utíkají jako by jim hořelo za patami!

Nessa
09.07.2018 4 z 5

Kniha dočtená a já musím jenom souhlasit se vším co tu už bylo napsáno. Stále jsem trochu zmatená a uplně nechápu o co v knize jde, samé hádanky a spousta otázek...
V každém případě se to četlo moc dobře, kniha byla napínavá a dokázala taky překvapit.. Hlavně nakonci (Vůbec jsem to s tou její matkou nepochopila.. :X) :D
Ale knihu rozhodně doporučuji, pokud jste četli první díl.

veronika0382
09.07.2018 5 z 5

Polámaná loutka je snad ještě lepší než první díl, Stříbrná labuť. Je zvrácená, pomstychtivá, tajemná, plná drsného sexu a bolesti. Psychické i fyzické... Více v mojí recenzi zde v záložkách.

maca5449
08.07.2018 4 z 5

U této série mám neustále pocit, že mi něco uniká... Jako bych snad neuměla číst mezi řádky, nebo vynechávala odstavce...

Evka3814
24.06.2018 5 z 5

Konečně 2díl:) jenže po jeho přečtení jsem ještě víc napnutá,jelikož konec je opět otevřený a se spousty otázek. Kniha se opět moc pěkné četla,napínák od začátku do konce. Akorát to čekání na 3d.:((

Lenka40
22.06.2018 4 z 5

Velice jsem se na druhý díl těšila. Knihu jsem přečetla za jeden den opět se mi to líbilo ,i když nějaké výtky k tomuto dílu určitě mám. Tak jako v první knize jde o nenormální vztah mezi Madison a Bishopem.Dále docela často používané " vtáhnu spodní ret mezi zuby" chvílema mě to teda rozčilovalo. Ale jinak prostě opět velice čtivé , přbyly nám tam nějaké postavy dozvídáme se nové info z dětství Medison .Určitě se moc těším na další pokračování.

BBQ
19.06.2018 5 z 5

No tak tohle nemělo chybu, to jsem opravdu nečekala. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu.

anetka.repova
17.06.2018 5 z 5

Druhý díl jsem začala číst ihned po dočtení toho prvního, měla jsem spoustu otázek a potřebovala jsem znát na ně odpovědi. Jasně a po dočtení mám spousty dalších otázek.

To mi chcete říct, že druhý díl má vyjít až na podzim? Tak já nevím, co budu do té doby dělat. Se nejspíš zblázním. :)

Ve druhém díle jsem tak strašně nenáviděla hlavní hrdiny a zároveň je milovala. Proč mi to ta autorka dělá. Bože, takové pocity, co jsem zažívala, to bylo neskutečné.
Jsem zvědavá na závěrečný díl. Už teď ho netrpělivě očekávám.

katchamccall
16.06.2018 4 z 5

Madison mě točí ještě víc, než v první dílu. Bishop jakbysmet. Ale zhltla jsem ji během pár hodin a teď jsem vytočená, že si do listopadu musim počkat na poslední díl. Mám víc a víc otázek a žádné odpovědi, hlavní hrdinové mě s*rou, ale stejně na tom ujíždím. Jonesové se povedlo nemožné.

Abnička
15.06.2018 4 z 5

Já nevím, co na téhle knížce vidím. Ta holka, Madison, je naprosto bez morálky. Má úplně vymytý mozek a chová se, jak kdby jí bylo pět. Na Bishopa mám ale ještě větší alergii. A je to kniha bez nějaké pointy.
A přesto mě to drží, do knihy jsem se zažrala a do konce jsem se nepustila. I přes to nelogické, bizarní chování všech zúčastněnch. Co mě ale štve nejvíce, že ta kniha je vlastně o ničem. Jako o co tam celou dobu jde? Ona utíká, vrací se, naštve se a zase se do něčeho zamotá.
Já teď tu na knihu celou dobu nadávám a přesto se mi líbila a hodnotím ji na nějakých 4-5 hvězdiček.
A obávám se, že se budu muset vrhnout do šepotu mrtvých.. Já se zkrátka neponaučím!

ptavichripkaa
13.06.2018 5 z 5

Nedá se přestat číst. Prostě nedá. Až jsem na konci na sebe byla naštvaná, že už to mám přečteno. Nevydržela jsem a čtu Šepot mrtvých v angličtině a mám stejný problém - musím se krotit, abych to nepřelouskala moc rychle :D

Kristyna.20
12.06.2018 2 z 5

No, ani druhý díl si u mě nevylepšil reputaci, škoda. V celém příběhu mám solidní guláš a absolutně se v něm neorientuji. Všechny postavy jsou mi neuvěřitelně nesympatické a Madison tomu všemu kraluje. Nicméně pokračování si přečtu, jelikož jsem zvědavá, jaké bude celé rozuzlení...

1moniccka
11.06.2018 5 z 5

Strašně moc mě bavila přečtená byla za dva večery , super .Akorat mě přišlo že první byl takový víc napnuty a víc se tam toho dělo a super už se nemůžu dočkat dalšího dílu protože to skončilo zajímavě a napětě

Petra.M
10.06.2018 5 z 5

Co víc .. je tam prostě všechno. Taky mi plno věcí není úplně jasných, všechno je do sebe zamotané, nic zcela zodpovězené, ale kupodivu mi to vůbec nevadí. Vynahrazuje to totiž emocionální dějová linka mezi Madison, Bishopem, Natem, která je neuvěřitelně silná a řekla bych, že docela i perfektně promyšlená. Pokud vás to chytne, tak už nepustí. Vlastní zkušenost ..