Polámaná loutka ekniha

Madison Montgomeryová je Stříbrná labuť, poskvrněná dívka, která nezapadá do legendy. Lhali jí. Podvedli ji. Myslela si, že ví, kdo je, ale mýlila se. Posbírala zbytky svých zvláštních vzpomínek a zmatené myšlenky a odjela. Odstřihla se od těch, kteří s ní manipulovali, a udělala to, co jí otec vštěpoval od chvíle, kdy se naučila zacházet se svou první zbraní. Utekla. Je už jen pouhým stínem dívky, již všichni znali. Lži a podvody člověka změní. Madison prahne po pomstě, je však součástí nebezpečné hry plné temných tajemství a její vztah s Bishopem připomíná zvrácenou válku, od níž nemůžete odtrhnout oči. Kdo z ní však odejde jako vítěz?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/381894/polamana-loutka-ly1-381894.jpg 3.7360

Elitní klub králů 2.

Romány, Pro ženy, Erotika
Vydáno (ekniha), Baronet

The Broken Puppet, 2017

Kniha Polámaná loutka

jitka7

Tolik hvězd dávám jen za ten nápad. Jinak styl psaní strašný, v tomto příběhu už to nebylo tolik zajímavé a napínavé, trošku nudné, možná trošku víc. Hlavní hrdinka mě štvala víc a víc. Autorka se do příběhu podle mě začala dost zamotávat. Hodně věcí bylo divných, na hlavu postavených. Jediné, co pro mě bylo zajímavé bylo to téma. Dovedu si představit číst tenhle šílený příběh náctiletých od nějaké fakt dobré spisovatelky či spisovatele.

pavla.ba
22.10.2020

Tento díl byl z celé série asi nejlepší, stále přetrvávala divnost a zvrácenost, ale opět se příběh nějak vyvíjel a čtivost byla maximální.

smejkalova.m
18.10.2020

Nevím moc co si o této sérii myslet, je to celé psané takovou divnou formou. Už od labutě jsem čekala víc, takže tohle mě nemohlo nijak překvapit.

LennaK
08.10.2020

... ja nevim. Uz prvni dil byl pro me utrpenim, ale protoze jsem si rikala, ze chci znat odpoved alespon na jednu z otazek, sla jsem do druheho. No, to byla chyba.

Autorka podle me na necem jede. Je toho spousta, co se mi nelibilo - hlavni hrdinka na pest, eroticke sceny - soft sado maso, vsichni prehnane tajemni “odpoved dostanes az nadejde tvuj cas ...”. Muj salek kavy to nebyl a nikdy nebude. Treti ani dalsi dily cist nehodlam.
Hvezdicka je venovana Bishopovi, ktery se z extra osla dostal pouze na normalniho osla.

Laf
13.09.2020

Super pokračování. Opět jsem knihu přečetla velmi rychle. Vyvíjí se to opravdu zajímavě, bohužel stále mám víc otázek než odpovědí. Tak snad bude i nějaký díl, ve kterém se to celé rozuzlí :)

johana3160
11.08.2020

(+ SPOILER) Boze to je takova sra.... minulej dil vypadal velice slibne, dobre se cetl, mel dobrej napad. Tento dil je o nicem, z hlavni hrdinky kterou jsem mela celkem rada se stala totalni blbka, pocinaje tim, ze mela mesic, !mesic!, na to aby si precetla tu debilni knihu, ktera by ji leccos objasnila a ona se akorat opijela a hulila. A pak si malem cvrkne do textilu, kdyz pro ni prijde jeji “buh”, kterej ji akorat lhal, tyra ji, a zamlcuje informace, ale ted uz ji nikdy nebude lhat... Vetsi blbku bez sebeucty z ni autorka uz udelat nemohla.
Kniha ma v sobe neco ctiveho, ale zatoven je dej hrozne nesmyslny a autorka (pripadne prekladatel) by se meli mrknout do do encyklopedie anatomie.
Jsem zklamana a to hodne..

tynka65
09.08.2020

Já tuhle šílenost fakt miluju!.. Je to bizarní, šílené, děsivé a násilné, ale mě to tak strašně moc baví!!.. Hned jdu na další díl a doufám, že už se ty záhady rozluští..

Vampirosa
27.07.2020

Upřímně jsem z této knížky byla poměrně zklamaná. První díl jsem přečetla celkem ve spěchu a svým námětem mě zaujal a navnadil. Podle mě by se pokračování dalo sfouknout na polovinu stránek a čtenář by ani o moc nepřišel. Brzy jsem byla otrávená z frází, které se mnohokrát opakovaly (např. "vklínil se mi mezi stehna"). Jak kdyby autorka měla omezenou slovní zásobu. Není divu, že mě brzy začaly rozčilovat úsměvy, které nedosáhly do očí. Zároveň jsem narazila i na pár čirých nesmyslů. Třemi hvězdičkami hodnotím jenom kvůli své měkkosti a zajímavému nápadu. Chválit autorku za množství "erotických" scén a popisování totální blbosti hlavní hrdinky vážně nebudu. Dozvíme se sice pár novinek, ale jinak je děj o ničem.