Příliš mnoho příšer

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

"Už tě mám, čaroději, teď mi neunikneš v žaludku mém hladovém záhy spočineš!" Takto promluvil Guxx Unfufadu k mocnému čaroději Ebenezumovi. Hrozivě rýmující démon přivodil mágovi strašlivou alergii na magii a teď se rozhodl, že trpící čaroděj nikdy nesmí dorazit do Vušty, města zakázaných rozkoší, kde by se mu mohlo podařit nalézt lék. Ale Ebenezumovi i jeho nepříliš šikovnému učni Wuntvorovi se úspěšně daří vyhýbat se démonovým ďábelským překážkám a pokračují ve své nebezpečné cestě. Tedy alespoň dokud nebyl jejich cestovní plán krutě narušen Asociací pro povznesení mýtických a nadpřirozených zvířat a tvorů, militantní organizací oblud, které jdou tvrdě za svým cílem. Žádají lepší postavení pro hippogryfy, sfingy, satyry a bahení škrtiče celého světa! Potřebují zkušeného a zručného čaroděje, který by jejich poselství předal veřejnosti! A dostanou Wuntvora. Nyní musí Wuntvor čelit umíněnému davu stvůr, z nichž mnohé by ho rády viděly na talíři v lehké smetanové omáčce. A Ebenezum mu pomoci nemůže. Vypadá to, že si ukousl příliš velké sousto......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15693/prilis-mnoho-priser-15693.jpg 3.741
Série:

Ebenezum 2.


Žánr:
Literatura světová, Fantasy

Vydáno: , Polaris
Originální název:

A Multitude of Monsters, 1986


více info...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Příliš mnoho příšer

RemiBlack
22.03.2020

2020/14
Totéž, co první díl. Jednoduchá fantasy, kdy se hrdinové probíjí přes nové a nové problémy na cestě do Vušty. Už ne tak vtipné, zato možná o chlup víc děje.
Upřímně, trošku mi lezlo na nervy neustálé opakování se skřítků a zdlouhavá část s mytologickými bytostmi. A ještě jedna věc: dostanou se už konečně do té &*§!* Vušty? Mluví se o tom pořád, ale po Vuště ani vidu ani slechu. Chjo.
Zase mě ale začaly hodně bavit takové ty úryvky na začátcích kapitol. Snarks a Hendy začínají být docela dobrý tým, a Brax je taky zabávné spestření. Celkově to bylo fajn.

Endofhope
09.07.2018

Celkem dobrá knížka. Pokud máte rádi Terryho Pratchetta tak se vám určitě bude líbit.


Felsenberg
10.02.2016

Docela zábavné.

Alma-Nacida
04.11.2013

O chlup lepší, než S alergiií na magii.