Návrat do budoucnosti III

Marty McFly a Doc Brown znovu putují časem. Úžasné dobrodružství je tentokrát vede až na Divoký západ roku 1885. Ve které době hrdinové nakonec zakotví, se dozvíte v tomto třetím pokračování známé sci-fi komedie.

https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49537/navrat-do-budoucnosti-iii-49537.jpg 4.339

Návrat do budoucnosti 3.

Literatura světová, Romány, Sci-fi
Vydáno, Cinema

Back to the Future Part III, 1987

Kniha Návrat do budoucnosti III

hippiesak
08.06.2018

Přepis filmu, doslovný, ale i tak super :) Mám rád spojení minulosti s budoucností, takže tento díl je nejvíc TOP ze série :)

amaenium
03.10.2017

Je to sice můj nejméně oblíbený díl, ale beru to jako součást sci-fi trilogie. Myslím, že mi v knize nesedělo pár věcí, ale to se mohlo stát překladem, jinak kniha byla skvělá, jako ty předešlé.

Aniga
20.11.2015

Do třetice skvělá adaptace scénáře k velkolepému filmu.
Jen těch chyb v letopočtech tady ve třetím díle bylo už tolik, že jsem nakonec i přepisovala propiskou rok 1855 za rok 1885 ( a to nemluvím o základní chybě na začátku, kdy jednou je neděle 12.11.1955 a podruhé neděle 13.11.1955)!
Už mi ty překlepy začaly vadit, ale asi je na chybě překlad, věřím, že v originále je to snad uvedeno správně.
To však nemění nic na tom, abych nakonec dala *****. Je to prostě perfektní příběh, který mne doprovázel jako film po celé dětství a ráda se na něj podívám i v současnosti a věřím, že i v budoucnosti :)

Terva
15.11.2015

Tohle je vrchol příběhu. Parádně napsaný scénář, perfektně zahrané Michaelem J. Foxem a Christopherem Lloydem. Co to má na těch botách za indiánský nápis? Nike? DeLorean tu prošel obrovskou přestavbou a tím se zdá, že cestování časem je jen o čase než o nemožnosti. Parádní zakončení celé trilogie.

Nahnilaruka
21.09.2014

nečekal jsem to, ale kniha velmi čtivá. Možná to způsobil fakt, že jsem neviděl film. Ale i tak doporučuju, stojí za přečtení, slušná zápletka s občas předvídatelnými zvraty, barvitý popis postav a prostředí, charakteru již nikoliv. 90%

doktorking
21.03.2013

a do třetice a opět nemám co vytknout,perfektní zakončení celé trilogie..jinak pro fanoušky také filmové podoby se proslýchá že by se měla natáčet čtyřka,tak uvidíme..