Dvorana zvrhlosti

Dvorana zvrhlosti

Pod názvem Dvorana zvrhlosti, což je i název populárního autorova „sloupku“ ve sci-fi časopise Ikarie, se skrývá výbor nejlepších povídek z Neffových sbírek z 80. a 90. let minulého století. Výbor není koncipován jako čistá sci-fi, nalezneme zde např. i upíroviny, fantasy a povídky překračující žánr. Mnohý čtenář, který zná autora pouze z poslední doby, s překvapením zjistí i jeho jiné literární polohy. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1034/dvorana-zvrhlosti-1034.jpg 414
Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Mladá fronta

maryska09

Krasne Ceske sci-fi slozene z ruznych povidek psanych v 80. a 90. letech. Pohled do budoucnosti z 80. let je velmi zajimavy, casto usmevny (budoucnost odehravajici se v roce 2020, kdy uz mame vsude vznasedla a kolonizujeme mesic). I tak jsou nektere velmi vizionarske a napriklad z povidky Strom az mrazi, protoze popisuje co se stane, pokud se zacne prehanet ochrana prirody. Doporucuju k precteni i tem, kteri nemaji zanr sci-fi radi.

Jitulisko
22.05.2014

luxusní kniha, Nevěřila bych, že mi tohle sci-fi odvětví bude tak bavit... za mě plný počet a Autor mi láká k dalším dílům ;)

Ikkju
02.11.2011

Některé povídky jsou dost brutální, sebevražda sexem s robotem je krásně pubertální představa x)

Ondřej Neff

Ondřej Neff