Dvě puberťačky na krku

Dvě puberťačky na krku https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30659/dve-pubertacky-na-krku-30659.jpg 4 37 8

Hanka se Šárkou jsou sestry, mající zcela odlišné koníčky. Šárka navštěvuje taneční kroužek, ráda se pěkně obléká. Jejímu hoby fandil zesnulý otec. Hanka zdědila po matce lásku ke zvířatům. Navštěvuje jezdecký oddíl, kde má svoji partu. Obě holky prožívají své úspěchy, první lásky i zklamání. Zjišťují, že život vůbec není jednoduchý, jak si představovaly…... celý text

jaja4
26.04.2019 3 z 5

Ani z voza, ani na voz. Sú oveľa lepšie knižky o koňoch aj o tanci. Chcelo to vybrať si len 1 z toho a viac sa rozpísať. A chýba mi tam viac dialógov. To platí skoro o každej Řeháčkovej knižke.

Ann98
06.01.2019 5 z 5

Velmi pěkný příběh dvou dospívajících sester, které se od sebe liší povahou i koníčky, ale obě prožívají pubertu, první lásky i zklamání. Mít pouze jednoho rodiče, protože druhý vám tragicky zahynul, není asi nic příjemného. Holky byly v nevýhodě, že k němu vzhlížely až s přehnanou úctou. Zjištění, že život a smrt jejich otce je opředen tajemstvím, pro ně muselo být velkým šokem. Pro náctileté holky vhodná volba. Vřele doporučuji.

Nela.Rob
05.04.2018 4 z 5

Jedna z mých prvních knížek. Nikdy nezapomenu, když mi rodiče tloukly do hlavy, že musím číst, a zásobavali mě knihama pro mladé dívky (10 - 13 let). Za to jsem jim moc vděčná, a pokud budu mít dceru, přesně tento typ knih ji budu kupovat.
Příběhy jsou velice poutavé, a co si pamatuji, jakmile jsem se jednou začetla, hltala jsem je od začátku do konce. Byly mým odrazovým můstkem, abych se stala vášnivou čtenářkou.

tatafa
07.01.2017 4 z 5

Krásná a velice čtivá kniha. Nicméně mne nezaujala tak, jako ostatní autorčiny knihy. Přesto mohu jen doporučit!

candy72
26.09.2015 5 z 5

Super!
Suzz, mě by se to zase z těch tanečních moc nelíbilo. Kdyby to bylo tak jak to píšeš, líbilo by se to zase pár více lidem, ale zase by to nemělo tolik fanoušků z hlediska koňáků. Každý má jiný názor :)

dark.ma93
06.08.2012 3 z 5

Na základce jsem to ráda četla :=)

Suzz
31.07.2012 4 z 5

Tím začátkem jsem se musela trochu prokousat, ale potom už super knížka :) Jen mě mrzelo, že to spíše nebylo z prostředí těch tanečních, ale bylo to hlavně o koních :( Já spíše tíhnu víc k tanečkům, takže by mě kniha bavila o trochu více :))

monula101
26.02.2012

Precetla celkem fajn cteni.