Pokušení Henrietty Cynsterové

Pokušení Henrietty Cynsterové https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310069/mid_pokuseni-henrietty-cynsterove-RpA-310069.jpg 4 103 12

Cynsterovská sága série

Dvě Cynstersovy sestry série

1. díl

Může být někdo zarputilejší než sebevědomý muž z rodu Cynsterů? Jistě – Henrietta Cynsterová, která je přesvědčená, že láska do jejího života nepatří! Tahle dáma má mezi londýnskou smetánkou nevalnou pověst: Chce-li jeden ze snoubenců vědět, jaké jsou postranní úmysly partnera, vyhledá Henriettu, jež má neskutečný talent zjistit nezjistitelné. Manželství z rozumu je z jejího hlediska prostě nepřijatelné! V případě Jamese Glossupa však šlápla vedle, když jeho nevěstě odhalila pravé důvody, proč si ji chce vzít. Takže jí teď nezbývá než mu pomoct a najít pro něj jinou „vhodnou“ snoubenku. Není to ale lehký úkol! James je totiž velmi sympatický a přitažlivý muž. Přestože se Henrietta snaží ze všech sil nepropadnout lásce, v Jamesově případě Amorovu šípu nedokáže odolat.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

And Then She Fell , 2013

Senza Jenka
10.04.2024 3 z 5

(SPOILER) Tři únosy stačily, tak teď jsme přešli na usilování o život...

miruska1
14.11.2021 3 z 5

Docela mi to připomínalo některou predošlou část. Začátek se trochu vliekol . Inač jse mi to docela líbilo.

kacenka6144
01.02.2021 4 z 5

Po delší době jsem se vrátila k sérii o rodině Cynsterových a docela příjemně jsem se pobavila. I když je děj předvídatelný a některé zápletky těžce uvěřitelné, pořád je to "to", co od knížek tohoto žánru očekávám - oddych a uvolnění.

Medasek
23.09.2020 5 z 5

Byla to dobrá knížka. Příjemně mě překvapila

narisa
09.11.2019 5 z 5

Byla to taková super jednohubka :). Krátký příběh oproti ostatním ze série, ale milý. Tak 4,5* :)

rampapa
05.09.2018 5 z 5

Nádherný příběh Henriete.

munka
11.03.2018 5 z 5

Ďalší skvelý príbeh o rodine Cynsterových. Páčilo sa mi, že tu boli spomenutí aj hrdinovia predchádzajúcich kníh a hlavne zasa tu bolo napätia a porážka zla.

alzbeta4340
05.01.2017 5 z 5

Klasická "Cynterovka", která mě potěšila, pobavila a krásně jsem si u ní odpočinula. Navíc James mi byl sympatický už v jednom z předcházejících dílů a u Henrietty jsem zase ocenila její věk. Nemusí být každá hrdinka mladičká. Líbí se mi, jak jsou do děje zapojováni ostatní jednotliví příbuzní, i když přiznávám, že někdy si už musím vzpomínat na jejich příběhy. Tento díl navíc na konci obsahuje skvělou návnadu na příběh další sestry Mary.

biki
06.12.2016 4 z 5

Cynsterovské příběhy mě zatím ještě neomrzely, i když tam autorka také pár slabších chvil měla. Zrovna tuto knihu ale počítám k tomu lepšímu (i když ne nejlepšímu) - oba hlavní hrdinové jsou mi sympatičtí, opět uvěřitelná krimi zápletka, dramatické vyvrcholení příběhu ... prostě, co víc si přát pro chvíle odpočinku.

havrmoni
15.11.2016 5 z 5

Mě se to líbilo,víc než předchozí dva.Hlavně kvůly hrdince,sympaticka a přímá ženská. Hrdina taky. Stále se mi líbí ta soudržnost rodiny a přátel v tomto případě dost rozvětvené. Docela se těším na ten poslední.

blanci
10.11.2016 1 z 5

19 díl je snad nejhorší z celé série. V první polovině jsem přeskakovala celé odstavce. To co se stalo Herriet bylo přesně stejné jako Portii v díle Dokonalá milenka včetně živé návnady.
Takže nuda bez nápadu a pořádného děje. Autorka by už měla přestat psát sérii Cynster

maryzka
02.11.2016 1 z 5

Druhý nudný příběh z cyklu ,, Cynster"

romance historické romance

Stephanie Laurens (p)