Dvanáct vánočních schůzek

Dvanáct vánočních schůzek https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445387/bmid_dvanact-vanocnich-schuzek-cge-445387.png 4 233 76

Kate Turnerová nikdy nepatřila k ženám, které jsou posedlé hledáním vhodného přítele. Vlastně si už dávno zvykla na poklidné večery o samotě v pyžamu před televizí. Ale na druhou stranu, nebylo by špatné mít zas někoho po boku, zvlášť v čase blížících se Vánoc… Jenže její poslední dlouhodobý vztah dávno vyšuměl do ztracena a v ospalém Blexfordu aby vhodného svobodného mládence pohledal. Takže začala vážně uvažovat o tom, k čemu ji už dlouho nutila kamarádka Laura: přihlásit se na seznamku a využít speciální předvánoční akci, dvanáct schůzek naslepo s různými muži v různých prostředích od prvního do třiadvacátého prosince. Levné to, pravda, nebylo – rozhodně dražší než víkend ve wellnessu, který by si možná užila víc. Nebo snad ne? Nastala chvíle rozhodnutí. Kurzor se rozblikal nad tlačítkem Přihlásit se. Co můžu ztratit, kromě času, peněz a vlastní důstojnosti? Kate se zhluboka nadechla. Nechala kurzor ještě pár vteřin blikat a pak odhodlaně zmáčkla klávesu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Twelve Dates of Christmas

JanaSustr
07.12.2020 3 z 5

Kniha byla hodně předvídatelná a nemůžu říct že by mě nějak extra bavila, těšila jsem se na nějaký vánoční příběh že se hezky naladím na Vánoce a teda vůbec nic.

Stani95
06.12.2020 3 z 5

Za navození vánoční atmosféry (a obálku) 5 hvězdiček, zbytek hodně předvídatelný. Ale jak jinak, to se dalo čekat.

Kuci12
04.12.2020 4 z 5

Horké kakao, bělostný sníh se snáší na venkovskou krajinu, stromeček září atd. v létě bych dala zřejmě o jednu hvězdu méně, ale teď, teď to bylo, jako pohlazení. Dobře možná, to někdy autorka s popisem krajiny, oblohy, sněhu a interiéru krapet přeháněla, ale v době Vánoc prahne moje dušička po takovémhle cukrkandlu. Od začátku jsem si byla téměř jistá, kdo z dvanácti schůzek zažehne tu jiskru, ale vlastně mi to vůbec nevadilo..... a ten konec, dobře ta deka mě dostala. Jak říkám, jsem o Vánocích vážně sentimentální.

babystar
04.12.2020 4 z 5

Příjemné čtení na téma "stará láska nerezaví" k povzbuzení vánoční nálady. Ducha vánoc přivolá malebná anglická zasněžená vesnička, cukroví, dárky spolku Sexy kočky pletařky a vánoční zvyky poněkud odlišné od našich. K zahození nejsou také kamarádi, kteří jsou připraveni pomoci. Kate je rozháraná duše, která musí párkrát "narazit", aby poznala, kde nechala své srdce.

petulkapeta
04.12.2020 4 z 5

Tak tomu říkám nádherný vánoční příběh...schůzky byly chvílemi zábavné a někteří chlapi...No co si budeme povídat,známé je..příběh skončil šťastně a o to šlo :)

TessaJean
01.12.2020 4 z 5

Rychle se to četlo, hodně mě to bavilo.. autorka má dobrý smyl pro humor

Knižní střípky
30.11.2020 4 z 5

To vám bylo tak pěkné a milé, na navození vánoční nálady na začátku adventu naprosto ideální čtení. I když se přiznám rovnou, že mi Kate občas lezla na nervy, nicméně to nevnímám jako vadu. Celý Blexford byl naprosto úžasný, ta komunita tam byla tak krásně semknutá, to bylo úplné pohlazení po duši, asi trochu nereálné, ale to vůbec nevadilo. Na blexfordský spolek místních starších dam s názvem Sexy kočky pletařky asi jen tak nezapomenu. Laura, nejlepší kamarádka Kate, byla také moc fajn, no, a potom tady byl Matt, kamarád z dětství...Co si budem - je jasné, jak to dopadne, ale to vůbec nevadí. Tato kniha splnila přesně to, co od vánočních knih očekávám a autorka má opravdu dar perfektně zachytit atmosféru. Při čtení jsem měla sto chutí vydat se do předvánočního Blexfordu, projít se tam a seznámit se se všemi místními obyvateli, protože mi byli strašně sympatičtí, takže to asi hovoří za vše a je jasné, že knihu všemi deseti doporučuji.

Celá recenze v záložkách recenzí od Knižní střípky

Bell@
29.11.2020 4 z 5

Pohodová knížka na dlouhé zimní večery. Příjemně naladí na období blížících se Vánoc. Bohužel čtenář od začátku ví, jak kniha skončí.

Anett525
29.11.2020 5 z 5

Ale jo, celkem pěkné oddechové čtení. Kate mi občas lezla na nervy, na svůj věk se chovala jako nějaká puberťačka,ale k příběhu to patřilo. Laura a Matt super sympaťáci. Takže za mě spokojenost. Kniha se četla sama. Jen jsem čekala, že mě trochu víc Vánočně navnadí.

boeink
25.11.2020 5 z 5

Příjemný předvánoční příběh. Nejsem moc na podobné romantické románky, ale tahle kniha mi sedla, příjemně mě naladila a taky často rozesmála. Tu adventní atmosféru venkova, kde se odehrává, bych chtěla zažít.

lusitta05
18.11.2020 4 z 5

Taká predvianočná pohoda. Skvele som sa bavila hlavne na hláškach Laury, čo sa kojenia týka, to bolo super. Tie dve s Kate keď začali, tak to stálo zato. Koniec bol už len čerešnička.

karoli77
13.11.2020 5 z 5

Pohodová knížka, která vtáhne do krasne zimní a poté i vánoční atmosfery, samozřejmě romantika, ale rozhodne ne preslazena. Dává člověku spoustu prostoru pro fantazii, protože autorka nádherně popisuje reálie, člověk má uplne chuť se odstěhovat a žít ve vesničce, o které píše. Pro me moc příjemná knížka, s celkem neotřelým nápadem a spoustou vtipných momentu, do toho sníh, schůzky, zimní krajina, soudržnost, pospolitost, normalni život, proste ideální na předvánoční čas.

majík1
11.11.2020

Výborná odpočinková kniha ,která pobaví a zapomene se u ni na starosti.Bylo mi líto, že už je konec knihy a výborný by byl i film.I když tušíme jak ,kniha asi dopadne,kniha nutí číst dále, s kým se na schůzce potká a veselé jsou zde i hlášky.Určitě doporučuji na odreagování v této době.

Eviškaa
09.11.2020 5 z 5

Další příjemná vánoční kniha. Zpočátku mě nenadchla, ale později jsem se od ní nemohla odtrhnout. Doporučuji.

Yuuki24
04.11.2020 5 z 5

Celkem je mi líto, že jsem byla tak rychle u konce knihy. Naladila ve mě dokonalou Vánoční i romantickou atmosféru. Nechyběl ani vtip ani drama. Snad jen ten konec...řekněme otevřeně, kdo by to nečekal ???? Úžasné dílko.

mysterygirl
23.10.2020 5 z 5

Miloucke, vtipne, romanticke cteni.
P. S. :Mela jsem snad radsi tu Lauru nez Kate. Ty jeji hlášky

Vánoce pro ženy vánoční příběhy

2020  75%Dvanáct vánočních schůzek
2022  84%Zima nejistých nadějí
2023  73%Sejdeme se pod jmelím

Kniha Dvanáct vánočních schůzek je v