Důvodné pochybnosti

Důvodné pochybnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460531/bmid_duvodne-pochybnosti-khh-460531.jpg 4 644 121

Prominentní právník Andrew Hamilton má ohledně žen jasné požadavky: líbí se mu blondýnky s pěknými křivkami a vyžaduje, aby nelhaly... Andrew nemá čas na romantické vztahy, proto uspokojuje své potřeby anonymním dopisováním po internetu a sexem se ženami, se kterými se seznámí on-line. Jeho pravidla jsou prostá: jedna večeře, jedna noc, žádné opakování. Jde jenom o nezávazný sex, nic víc, nic míň. Aspoň to tak bylo, než poznal Alyssu. Domníval se, že je vystudovaná sedmadvacetiletá právnička a zcela neatraktivní sběratelka knih. Pozdě v noci se spolu radili o právních záležitostech a Andrew se jí s důvěrou svěřoval se svými milostnými eskapádami. Jenže pak přišla do jeho firmy na pohovor – jako vysokoškolská stážistka – a všechno se zatraceně změnilo.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Reasonable Doubt , 2014

kacenka6144
25.11.2021 4 z 5

U téhle autorky jsem zvyklá na dva hlavní hrdiny, kteří spolu svádí slovní bitvy na ostří nože. Tady to nebylo tak vypointované. Ale musím přiznat, že tohle byla snad nejvážnější knížka, kterou jsem od W.G. četla. Na druhou stranu - úvody kapitol ve stylu soudního případu!? Zajímavé. I když za mě pořád vede Výpověď.

DUNIKO
20.11.2021 5 z 5

Tak to bylo fakt krásné čtení️ ️️vtipné, žhavé ale i smutné ale přesto vřele doporučuji

kh1989
31.10.2021 5 z 5

Tak to byl mazec. Moc se mi líbila. Alyssa mu to všechno dala pěkně sežrat. Konec byl však šťastný.

Laf
29.10.2021 4 z 5

Příjemná a poutavá kniha pro chvíle pohody. Autorka umí zaujmout, jen v této knize něco chybělo, proto nemohu dát plný počet hvězdiček. Ale i tak je to super kniha a za přečtení to rozhodně stojí :)

dooky
18.10.2021 4 z 5

Dobré, ale něco mi tam chybělo. Asi moc uspěchaný začátek jejich vztahu? Nevím přesně. Jako nenáročná odpolední oddychovka však účel splní.

janina66
07.10.2021 4 z 5

Příjemná, čtivá romantická pohádka. Chybělo mi nějaké to vtipné špičkování. Turbulence u mě jasně vede.

georginaa
03.10.2021 5 z 5

V tomto příběhu jsem postrádala vtipné špičkování u obou protagonistů, jako to bylo v předchozích knihách. Spíše to byl arogantní pesimistický samec, který si určil hranice jen sám pro sebe. Neohlížel se na nikoho, jen na svou potřebu sexu. Jenže někdy i on může překvapit a vlastně se to vše dozvíme bohužel až na konci, kdy se to začíná teprve rozjíždět. No co dodat, zbavil se svých démonů a začal opět žít a to s nejlepší Odettou nebo Odilií z Labutího jezera.

EasyReads
03.10.2021 4 z 5

Audiokniha v angličtině:
Příběh není nejoriginálnější a dost připomíná Turbulenci od stejné autorky. I tak si mě ale získal a velké odhalení v závěru knihy mě bavilo.

Andrew je úspěšný, bohatý a super atraktivní (jak jinak) právník. Také je to protivný, arogantní a egoistický hňup rozhodnutý se nijak nevázat. Jeho hňupství je samozřejmě způsobeno traumatem z minulosti, která je v jeho případě poměrně zajímavá, smutná a ne zcela nesmyslná, jak tomu někdy bohužel bývá.
Hlavní hrdinka není úplná trubka a fandila jsem jí hlavně proto, že její rodina byla zcela nesnesitelná. Dialogy nejsou hloupé, především Andrew je často velmi vtipný, sarkastický a nebojí se sprostých slov. Napětí mezi hlavními hrdiny je popsané skvěle.

Celkově mě příběh bavil, začátek a konec jsou jeho silné stránky, prostředek se trošku vlekl. Přesto se mi kniha líbila o chlup víc než již zmíněná Turbulence, a i hlavní postavy mi byly víc sympatické.

Ála1968
15.09.2021 5 z 5

Za mě ano,bylo to super.Sice hodně erotické,někdy až moc,ale krásný příběh.

Trustty
15.09.2021 3 z 5

Do Turbolence to má stále daleko. Ale byl to čtivý příběh.

nikca3976
25.08.2021 3 z 5

Musím říct, že ze všech knih, co jsem od Whitney četla,je tato nejslabší..kniha je rozdělena na 3 části...ty první dvě by mě vůbec nebavily,kdyby tam nebyl aspoň ten sex jinak to bylo takové o ničem a táhlo se to víc než týden před výplatou...Andrew byl hrozný,ale fakt hrozný hňup a Alyssa byla taaaaak strašně vlezlá...jako když vidím, že se ke mně chlap chová jak ke kusu hadru a očividně se se mnou nemá zájem bavit,tak nedolízám a nepáčím z něho odpovědi 3. část už byla lepší...konečně jsem dostala odpovědi na všechny otázky z prvním částí,protože Andrew byl tak děsně tajemný a nic pořádného jsem se tam nedozvěděla...v té poslední části jsem ho začala mít ráda,ale ji fakt ne připadala mi jak malé děcko co si chce všechno vydupat a vybrečet...knížky z právnického prostředí zbožňuji, ale tato mi tak moc nesedla

Gabriela143
16.08.2021 5 z 5

Tak od tejto knihy som sa nevedela odtrhnúť. Zaujímavé prostredie, sympatickí hlavní hrdinovia. Super

luzajickova
04.08.2021 4 z 5

Hned ze začátku musím napsat že mi na té knize něco chybělo nevím přesně co ale něco mi tam nesedělo jako u ostatních příběhů co autorka napsala... Andrew se mi líbil od začátku i když se mi kolikrát jeho chování nelíbilo které měl k Aubrey.. Příběh se mi četl opravdu krásně jen pro mě bylo téžké číst Andrewa minulost o tom co se tam stalo je to někde skoro u konce knihy.. Když se Aubrey ptala co znamenají písmena E.H. věděla jsem hned o co jde a kdo je to upřímně sem ale nečekala že se něco stalo. To mě opravdu dostalo bylo to hodně smutné i emočně náročné.. No a teď přejdu k té lepší stránce.. mám ráda když se hlavní postavy pošťuchují no víte jak to myslím a to tam občas i bylo.. Vztah Andrewa a Aubrey byl krásný i když jí hodně ublížil vzala ho zpátky jako je to u happyendu dané.. Avu a Kevina jsem upřímně neměla v lásce nejvíc ublížili Andrewovi a zníčili mu život dokud nepotkal Aubrey. Aubrey rodiče no tak ti mi třeba vůbec nesedli jelikož mysleli jen na sebe a na Aubrey totálně víte co.. Jessika no tak ta se stále snažila svést Andrewa HA! stejně neuspěla jak jinak ale bylo to celkem vtipné jak se snažila marně. Nevím co bych k tomu více dopsala... už tak je to dlouhé a stejně to nikdo nebude chtít číst :D.

Dela90
17.07.2021 3 z 5

U Whitney to byla vždy sázka na jistotu. Tady výjimka potvrzuje pravidlo. Příběh podle neměl jiskru, náboj, na který jsem u autorky zvyklá. Andrew, tahle jeho verze právníka s jeho pravidly a chováním - ta mě neskutečně štvala. Já potkat takové egoistickeho chlapa, tak ho asi brzy pošlu k šípku. Nebyl to prostě román dle mého gusta, něco tam chybělo, něco co by knížce dodalo šťávu. Bohužel.

magdalena2377
15.07.2021 2 z 5

Turbulence se mi moc líbila, toto byl pravý opak. škoda (

petusska01
10.07.2021 2 z 5

Podľa komentárov tu som bola pripravená na čokoľvek, našťastie to nebolo také strašné. Je pravda ze asi viac by sa mi páčil Liam pred Avou, jeho starostlivosť o dcéru, vernosť a poctivosť, avšak chápem aj to, prečo sa zmenil. Horšie je, že si to Aubrey nechala a v podstate až na to, že odišla a postavila sa aj svojim rodičom si nevedela pri nom pomôcť a stáť si za svojim. Malo to zápletku, za Andrewom stal silný príbeh, sexu tam bolo dostatočne ale teda chémiu, nejakej romantiky a lásky som si veru nevšimla. Oddychovka okej, viackrát sa k tomu asi nevrátim. Nevedela som sa vžiť do žiadnej postavy, niektore ich činy boli naozaj nepochopiteľné.

Nikyna8
10.07.2021 5 z 5

Krasna kniha, opravdu se mi líbila . Kniha mě nezklamala, takové klasické romanticke čtení.

TerezaMondeková
09.07.2021 5 z 5

Musím říct, že o sex, touhu a jiskření v knize není nouze. Taky jsem ocenila nápad, že se příběh celou dobu odehrává z pohledů obou hlavních hrdinů. Dobrý byl i ten nápad, kde autorka popisovala minulost. Postupně jsme tak přicházeli na kloub, co se hlavnímu hrdinovi stalo. Dost se mi líbilo i právnické prostředí. Vždycky se mi tohle povolání zamlouvalo, ale asi bych v hlavě neudržela všechny ty paragrafy. Občas nějaké to překvapení, taky jsem neudržela slzy. I epilog se mi líbil.
Kniha se mi opravdu líbila. Je sice fakt, že tam jsou nějaká klišé a ne moc originální věci. Ten nápad s tou seznamkou, ty hovory... připomnělo mi to knihu Absint. A pak to klišé šéf a stážista. Taky mě docela iritovalo chování hlavních hrdinů... obou. Ale příběh je taky čtivý a emotivní. Takže jsem musela dát plný počet hvězdiček.
Hlavní hrdinka... určitě to byla hodná holka, ale já prostě nemám ráda lidi, kteří dolejzají za člověkem, který se k němu chová jako ke kusu hadru. Přišlo mi, že hlavní hrdinka nemá žádnou sebeúctu. Chápu, že k němu něco cítila, ale stejně... lezlo mi to na nervy. Až potom, když se na něj vykašlala a začala si plnit svůj sen, tak si to u mě trochu vylepšila, protože se přestala soustředit jenom na něj a začala myslet i na sebe a svoje dobro.
Andrew... byl to neuvěřitelný kretén, arogantní, krutý, povýšený, namyšlený. K hlavní hrdince se choval jako ke kudu hadru. Ale přišlo mi, že skoro celou knihu řešil jenom sex. Přišlo mi, že je na něm závislý! Ale upřímně... když se dozvíme, co ho tak změnilo a co ho potkalo, tak se jeho chování dá pochopit. Bylo to hodně kruté a nezasloužil si to. I to, že nehledal další vztah a přátelství je pochopitelné. Nechápu, jak lidi jako Ava můžou existovat... z takových lidí se mi dělá špatně. I to, že nesnášel lži se dá pochopit.

Grohlinka
08.07.2021 2 z 5

Knížka se četla dobře, to se jí musí nechat, ale... ale hlavní hrdinka je prazvláštní tvor, který nemá absolutně žádnou sebereflexi, takový ten typ člověka, kterého vyhodíte dveřmi, on to ale stále zoufale nechápe a přileze oknem, když je nejhůř i kanálem, až se Vám ho zželí a radši si ho necháte, jen abyste měli aspoň chvíli klid. To, co hlavní hrdinka předváděla na jednotlivých baletních konkurzech vypovídá o všem, zejména o její povaze, pevně doufám, že takoví lidé, takovým způsobem nikdy žádné místo nikde nezískají, ač se obávám, že se mýlím. Andrew či Liam je málem nejlepší právník ve státech, ale jinak je to vlastně docela hlupák trpící rozdvojenou osobností. Taková pohádka pro dospělé se spoustou divného sexu, který není ani romantický ani moc sexy. Jako oddechové čtení se to přečíst dá, ale rozhodně Vás to ničím neobohatí. V rámci žánru se dají najít určitě lepší knížky, ale úplně na zabití to nebylo, spíš takové úsměvné.

,,Nevzpomínám si, že bych se učil, že někdo musí být oblíbený, aby byl úspěšný."

Coucouha
08.07.2021 2 z 5

Nemohla jsem se rozhodnout, jestli dát jednu nebo dvě hvězdičky. Nakonec dávám dvě - za čtivost a za to, že mě zajímal příběh Andrewa. Jinak to bylo celkem utrpení. Ten chlap byl totální psychopat a nakonci jsem si říkala, že ta ženská taky vlastně nebyla úplně v pořádku.
Celkově jsem četla od autorky Turbulenci - ta se mi celkem líbila a Výpověď spolu s Důvodnými pochybnostmi hrůza. Myslím, že už nic dalšího od autorky číst nehodlám.

erotika romantika seznamky právnické prostředí

Whitney G. (p)
americká, 1988