Důvodné pochybnosti

Důvodné pochybnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460531/bmid_duvodne-pochybnosti-khh-460531.jpg 4 648 123

Prominentní právník Andrew Hamilton má ohledně žen jasné požadavky: líbí se mu blondýnky s pěknými křivkami a vyžaduje, aby nelhaly... Andrew nemá čas na romantické vztahy, proto uspokojuje své potřeby anonymním dopisováním po internetu a sexem se ženami, se kterými se seznámí on-line. Jeho pravidla jsou prostá: jedna večeře, jedna noc, žádné opakování. Jde jenom o nezávazný sex, nic víc, nic míň. Aspoň to tak bylo, než poznal Alyssu. Domníval se, že je vystudovaná sedmadvacetiletá právnička a zcela neatraktivní sběratelka knih. Pozdě v noci se spolu radili o právních záležitostech a Andrew se jí s důvěrou svěřoval se svými milostnými eskapádami. Jenže pak přišla do jeho firmy na pohovor – jako vysokoškolská stážistka – a všechno se zatraceně změnilo.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Reasonable Doubt , 2014

havrmoni
20.05.2021 3 z 5

Tak já se asi připojím k těm co nebyli až tak nadšení tímto příběhem. Začnu s tím co se mi líbilo nebo spíš co mě bavilo číst. A to je Andrew a jeho minulost. Co mě nebavilo byla Aubrey tedy ne vždy a nutno přiznat, že to nebyla žádná chudinka, ale její výstupy mě nebrali. Takový průměr, chvíli se to četlo dobře a chvílemi jsem se nutila do čtení. Jako erotický příběh asi dobrý, ale jinak ??

luccys194
18.05.2021 5 z 5

Upřímně? Je mi hrozně líto, že jsem knihu dočetla, ale na druhou jsem strašně ráda. Klasický příběh mezi šéfem a "studentkou",
který všichni moc známe, ale i tak krásný a moc hezky napsaný. Autorku Whitney G. a její knihy naprosto miluju a tato není rozhodně výjimkou!
Pokud Vám nevadí lehko čtivé čuňačinky, tak nesáhnete s touto knihou vedle.

"Každý člověk, jehož jsem kdysi považoval za přítele, je teď nepřítel a slovo "důvěra" mi vyrvali ze slovníku."

Majka1979
18.05.2021 5 z 5

Hneď na začiatku musím priznať, že mi je až ľúto, že som knihu už dočítala.
Zo začiatku som si hovorila, že teda tento chlap je inak náročný, žhavý, sexuchtivý. Ale ako sa hovorí, že pod povrchom je neskutočne zraniteľný. Jeho minulosť ho poznačila a keď sa zoznámi s mladou praktikantkou, ktorú zhodou okolností pozná, hoci to zistí až neskôr, tak o to ťažšie vie dodržať svoje pevne stanovené pravidlá. A ona nie je žiadna chuderka, ktorá si nechá so sebou zametať a to ho na nej možno láka a priťahuje ešte viac. Nie je to žiadna naivka alebo slaboška, je to silná žena, ktorá síce odoláva, ale či skutočne odolá a dokáže naňho zabudnúť, ako si to v duchu želá, tak to už je len a len na nej. Otázne je, či jej to on dovolí...
Jeho minulosť však nie je úplne za ním. niečo sa musí uzavrieť a kým sa tá kapitola neuzavrie, je si vedomý, že môže prísť o všetko, hlavne o tú, ktorú má rád... Neprizná to, stratí ju, ale ako sa hovorí, kde je láska, tam je cesta.
Polovica knihy bola plná sexu, narážok, doťahovania sa. Až v druhej polovici sa vlastne dozvedáme, čo je všetko za tým a čo ten tajný muž skrýva a prečo sa nevolá tak ako sa volá...
Viac neprezradím. Ak chcete vedieť viac a lákajú vás takéto príbehy, tak si knihu určite prečítajte, nebudete ľutovať.

Tesset
17.05.2021 4 z 5

Četla se dobře, ne že ne, ale něco mi tam chybělo. V podstatě vše bylo nahrnuto až na konci, což beru jako mínus. Fajn, ale žádná extratřída.

Radka1727
16.05.2021 5 z 5

Námět je sice klišé (šéf a stážistka), erotické scény jsou jako přes kopírák z Výpovědi , ale stejně se mi to díky stylu psaní Whitney G. líbilo.Andrew je sice ze začátku arogantní, samolibý, drzý, jízlivý, sebestředný parchant, ale díky flashbackům tušíme, že má pro své chování důvod ... Děj má spád, skvělé dialogy, epilog tak akorát .... Prostě všechno co v tomhle žánru milujeme.

Zomy
15.05.2021 4 z 5

Ani tentokrát mě Whitney G. nezklamala. Extrémně čtivé, text má obrovský spád, plyne jako divoká řeka - velice rychle a vy nestíháte nic dalšího kolem.

Ačkoliv téma není originální ani trochu (a chvílemi jsem měla pocit, že čtu Alfa samce), tak způsob zpracování originální je. Rozdělení knihy je v tomto žánru neobvyklé, názvy kapitol jsou parádní a flashbacky mi tady vůbec nevadily - jsou krátké a nezdržují hlavní děj.

Divím se, že některé komentáře jsou tady takové rozpačité, až pohoršené. Kdo Whitney zná, tak přesně tohle očekává. Pravda, sexu by klidně mohlo být kapku méně. A že je hlavní hrdina tak trochu nesnesitelné macho? To se jen tak na začátku zdá... :-)

ciaram
15.05.2021 5 z 5

Většinou mám k současným erotickým romancím nějaké výhrady, ale tady je to na pohodu. Bavila jsem se, čtení rychle odsejpalo a žádné protáčení očí nad blbostí hlavních postav se nekonalo. Takže v rámci žánru - dneska za pět hvězd.

Pedruska01
14.05.2021 5 z 5

(SPOILER) No ano. Na tuhle knihu a především na tuhle autorku jsem se moc těšila. Autorka je prostě sázka na jistotu, která mě ještě nikdy nezklamala. Své příběhy vymýšlí a píše úžasně. Fakt to umí. A ať už je šablona naprosto originální anebo trochu profláklá, vždycky z toho vytříská něco prímového a vlastně originálního. Kniha se neuvěřitelně skvěle četla, je to ten typ příběhu, který se dá slupnout na posezení. U mě by to asi taky tak dopadlo, pakliže bych nemusela většinu času zaskakovat v běžném životě. Bezva styl a tempo, dokázalo mě to k sobě upoutat a nerada jsem knihu odkládala.
Hlavní hrdina Andrew byl celkem týpek - ve všech možných smyslech toho slova. Byl to chlap, který přímo smrdí arogancí, povýšeností, pedantstvím, manipulátorstvím, přísností, snad zlobou, nevymáchanou pusou a taky možná nepřímým využíváním všemi směry. Přidejme k tomu lukrativní vizáž, zajímavé povolání a máme tu dokonalého muže, po kterém prahne každá žena. V pohodě, prostě si to přiznejme. :D Ten malý bastard si mě získal hned. Ačkoliv jsem kolikrát nesouhlasila s jeho chováním, bavil mě. Líbil se mi jeho humor, sarkastické poznámky, moc. Jeho příběh tady hraje obrovskou roli, protože je ten hlavní a musím říct, že ta minulost nebyla vůbec pěkná a celkem mě překvapila. Bylo mi ho líto a mrzelo mě to. Kdyby si to aspoň nějak zasloužil, jako že karma... jenže on byl čistý jak lilie. O toto bylo smutnější a úplně chápu, že Liama pohřbil a zrodil se Andrew.
Druhá hlavní hrdinka Aubrey byla fajn, neměla jsem s ní jediný problém. Líbilo se mi, že se věnuje dvěma oborům a nakonec zvolila to, po čem její srdce prahlo víc - originální. Líbilo se mi, jak ačkoliv pokaždé propadla v přímé konfrontaci, tak i tak byla vůči svému protějšku vzdorná. Někdy se jí to dařilo řádně a člověk jí v tom vytrestání držel palce. Mrzeli mě její rodiče, kteří staví kariéru a úspěch před vlastní dceru. Snaze fungovat jsem potom té téměř disfunkční rodině úplně nevěřila. Jenže jí pak potkalo jiné, větší štěstí, které si zasloužila.
Společně mě tento pár bavil, překvapil mě opět věkový rozdíl, ale tentokrát z nějakého důvodu mě to absolutně nijak neiritovalo, ačkoliv mám dojem, že poslední dobou se z toho stává hit. Líbilo se mi to jejich kočkování, které teda mělo grády. Jejich chování, slovník, urážky, činy. Bylo to vtipné a úsměvné sledovat. Byla jsem ráda, že Aubrey dokázala s Andrewem trochu zacvičit, jak s cvičkama a že nakonec to dopadlo, jak to dopadlo. Přála jsem jim to. Jasně, tyhle příběhy končí všechny naprosto stejně, ale tohle bylo napsané tak, že do poslední chvíle člověk neví.
Autorka mě znovu potěšila a znovu se vyšplhala ještě víc na špici tím, že svůj epilog nezalila vědrem medu k usmrcení. Tohle moc cením. Přestože tam byly jasné dva prvky klišé, tak byly podány skvělou formou, kterou jsem si užila s úsměvem na rtech.
Tohle bylo báječné, hrozně mě to bavilo a líbil se mi celek - přeci jenom ten nápad!, nemám proti tomu ani popel, vážně ani smítko nebylo špatně, všechno bylo v pořádku a jsem spokojená. Takže jednoznačně doporučuju, je to vtipné, udrží to pozornost, velmi čtivé, skvělý styl, zároveň oddechovka, romanticko-erotická záležitost, kterou si člověk oblíbí a príma hlavní postavy. Mě si to získalo na plné čáře, takže musím hodnotit všemi hvězdami. A neskonale se těším na další autorčin počin. :)

Danal
14.05.2021 odpad!

Souhlasím se vším co napsala "NikolaSkop", knížku jsem ani nedočetla, nuda, nuda, nuda.
A to mám přečtený všechny knihy od spisovatelky, teď jsem byla zklamaná.

GothicGirl
10.05.2021 4 z 5

Jedna z mych cca peti nejoblibenejsich autorek, zacina to byt sice malicko podobne, ale porad velice dobre!

maafa
08.05.2021 4 z 5

Whitney G., konečně sis mě získala:)....Tohle je první knížka od této autorky, která mě fakt zaujala. Ano, objevuje se tu obvyklý scénář u erotických jednohubek, protivný šéf a stážistka, tady to na mě ale zafungovalo...V jednu chvíli jsem si říkala, že Andrew už snad větší kretén být nemůže, a ejhle, může:). Ale přesto jsem byla pořád zvědavá, co za tím je....Konec nepřekvapivý, ale to je snad u tohoto žánru jasné. Každopádně můžu doporučit a těším se na další setkání s touto autorkou.

NikolaSkop
06.05.2021 1 z 5

Nejsem si uplne jista, zaco ma tato kniha tak vysoke hodnoceni. V prvni rade bych rada upozornila ze se jednoznacne jedna o erotickou knihu...takze by bylo fajn doplnit to zde do typu zanru. Prislo mi totiz ze se nejednalo snad ani o nic jineho nez ciste o sex.. Pribeh byl vyslovene jedna velkaaaa nuda... Kdyz uz slo o neco duleziteho/zajimaveho, bylo to nakonec vyreseno v jedne az dvou vetach. Ja vazne mela co delat, abych tuto knihu vubec docetla!! A to jsem od teto spisovatelky cetla uplne vsechno, co bylo zatim vydano tady u nas. A vzdy jsem jeji knihy hodnotila 5* a byla jsem vaazne nadsena z pribehu!! Takze nezlobte se name,ale za me tedy rozhodne NE!

martina1797
05.05.2021 4 z 5

Noo, nebylo to špatné, ale tentokrát musím říct, že mi hlavní postavy úplně sympatické nebyly. Román má stejnou konstrukci jako ostatní autorčiny knihy, na začátku vtipná zápletka a dominantní hlavní hrdina. Za mě na prvním místě zůstává Turbulence.

Kubikuli
05.05.2021 5 z 5

Váhala jsem mezinl čtyřmi a pěti hvězdami, ale nakonec dávám pět :) sice klasika, šéf a jeho stážistka a hlavně hodně moc sexu, ale kupodivu ta omáčka kolem se celkem dost povedla a děj není tak jednoduchý a prostý, jak se může na začátku jevit. Postavy jsou moc sympatické, a i když mi ten sprostý slovník prostě nesedí, tak nakonec musím uznat, že tam prostě patří :) příjemná lechtivá oddychovka.

JanuldaN
03.05.2021 3 z 5

Vášnivé, sexy, milé, čtivé, oddychové. Klasická Whitney G. ... Příběh s jiskrou a sympatickou ústřední dvojicí.

Blanka29
03.05.2021 5 z 5

Další skvělá kniha od skvělé autorky :) Přečteno za den :) Příběh sice nepřinesl nic nového, co už bych nečetla. Ale byla napsána čtivě, svižně až jsem litovala, že už je konec. Opravdu více takových knih :)

musivila
02.05.2021 4 z 5

V rámci žánru kniha splnila očekávání. Erotický román jak vyšitý :-) Za mě toho sexu bylo chvílemi možná až příliš :-) Ale vyváží to dějová linka kolem minulosti Andrewa. Nejvíce se mi asi líbila třetí část knihy, kdy si Aubrey uspořádá své životní priority. A více nahlédneme do minulosti Andrewa a poznáme jaký býval, co ho změnilo. No a epilog už je zas sladká třešnička na konec

„Náš vztah začal lží obrovskou zatracenou lží, ale kdovíproč jsem nemohl být šťastnější, že se tak stalo.“

Raislin
01.05.2021 5 z 5

Krásná kniha! Četla jsem jí jedním dechem. Ani na okamžik jsem se nenudila. Znáte ten pocit, když jste na konci knihy a nechcete jí dočíst? Přejete si, aby byla delší. Tak tento pocit mám u knih této autorky pokaždé. Těším se na její další knihu!!!

Jita160
30.04.2021 5 z 5

No páni!!!! Tak to byl úžasný příběh,byla to jak jízda na kole z kopce,hned od začátku byl děj velmi vzrušující a nechtěl vas pustit.Tato autorka patří mezi mé top,protože se nebojí do příběhu dat nejen lásku ,ale i vulgarismu,ponížení a zvrhlost.
Umí to tak,že mě to baví a určitě sáhnu po další její knize.
Takže za mě rozhodně JO!!!!

AliceTief
29.04.2021 5 z 5

Jsem opravdu ráda, že mě autorka nezklamala, přesně takovou pecku jsem očekávala a příběh mě bavil od začátku do konce.

erotika romantika seznamky právnické prostředí

Whitney G. (p)
americká, 1988