Dům U Tří borovic

Dům U Tří borovic https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79843/bmid_dum-u-tri-borovic-uQw-79843.jpg 4 518 145

Francouzský venkov na konci 19. století. Prostředí plné pověr, předsudků, klepů a nedůvěry k „přivandrovalcům“. Zanedbaný statek, na němž bez nadšení hospodaří bývalý právník André Trevillon s hrstkou služebnictva a postiženým synem. Tak vypadá místo, kam se v tísni uchýlí mladá žena prchající z ohroženého domova. Alžběta zpočátku hledá jen dočasný azyl, netouží zasahovat do života místních lidí, ale je natolik odlišná, že se brzy stává terčem útoků. Má dost odvahy, aby se ubránila a zároveň tím zcela změnila život lidí na statku. Napovrch však vyplouvají stará tajemství a přes všechnu Alžbětinu snahu se neodvratně schyluje k tragédii…... celý text

tabaluga
26.07.2021 5 z 5

No tak takovou oddechovku po sérii krimi knih už jsem potřebovala. Paní spisovatelka vyprávět umí. Bylo to jemně pohlazení po duši a jistě to nebude poslední kniha, kterou si od spisovatelky přečtu.

mcabr
21.06.2021 5 z 5

Moc pěkné, oddychové čtení.

Zoulinda
05.05.2021 3 z 5

I když od začátku bylo zřejmé, jak kniha skončí, byla to oddechová, ale velice poutavě napsaná kniha. Určitě si od autorky přečtu další její knihy.

sonkovaj
01.05.2021 2 z 5

Pěkná knížka. Autorka je výborná vypravěčka, čtenáře nikdy nezklame. V závěru docela červená knihovna, která není zrovna můj šálek kávy. Od spisovatelky mám raději příběhy ze současnosti, obzvlášť ty z nemocničního prostředí.

AndreaP.
20.04.2021 5 z 5

Romantický a velmi zajímavě propletený příběh Alžběty a Andrého z 19. století. Lehce se čte, krásný jazyk, autorka prostě opravdu umí. Je to už několikátá kniha, kterou jsem od ní četla, a vždy je to sázka na jistotu.

pedobro
05.04.2021 3 z 5

Přestože nejsem zrovna milovník romantických příběhů, tuto knihu jsem přečetla na základě doporučení a vlastní zkušenosti s autorkou. Nakonec jsem se přenesla i přes tu od počátku jasnou dějovou linku i nádech červené knihovny a bylo to celkem oddechové čtení do postele při nemoci.
Autorčin styl se mi líbí, ale vyhovují mi od ní spíš syrovější díla.

zimolka
27.03.2021 5 z 5

Autorka opět nezklamala,četla jsem od ní oba díly sestřiček a tato kniha má také nádherný příběh.Četla se sama.Určitě kouknu v knihovně po dalších od této spisovatelky.

zimka.r
20.01.2021 5 z 5

1. Hlas kukačky
2. Heřmánkové údolí
3. Dům U Tří borovic.....opět krásné dílo! Přečteno za tři odpoledne. Příběh krásně sám plyne, není mnoho postav, takže se člověk stále orientuje kdo je kdo. Už teď se těším na další dílo této autorky!

katallinka
20.12.2020 5 z 5

Opět krásná romantická kniha, od knihy se nešlo odtrhnout.

Mi--LADA
20.09.2020 5 z 5

Patří mezi kvalitnější romány pro ženy. Námět je skvělej, jsem za něj vděčná, není to ani vyduchlé a ani prosté, přitom hodně přístupné.

ivanaci
18.09.2020 5 z 5

Odpočinkové čtení plné romantiky, pletich a dobrého konce

vanilka231
26.08.2020 5 z 5

Kornerova je záruka kvality, co napíše stojí za to.
Dům u tří borovic nebyla výjimka.
Čtivé, romantické, napínavé, četlo se to samo.
Za mě plný počet a určitě doporučení.

marciana
11.08.2020 5 z 5

Krásný příběh. Doporučuji.

Lucie401
04.08.2020 4 z 5

krasna romaticka kniha.

Coco3
12.07.2020 4 z 5

Fajnová romantická oddechovka. Děj měl spád, četla se moc dobře. Jen hrdinka na mě byla až moc dokonalá, dobrá. Jinak kniha byla ideálním společníkem na propršený víkend ale samozřejmě nejen na něj :-)

Nunynka
28.06.2020 4 z 5

Taková klasická oddechová kniha. Pomluvy, pletichaření a láska, které není přáno. Ale bavilo mě to. Od autorky si klidně ještě něco přečtu.

mStationka
28.06.2020 4 z 5

Hezké, čtivé nenáročné....příjemně stráven den s touto knihou

Jjala1
12.06.2020 5 z 5

Moc krásné, zajímavé čtení, odpočinula jsem si u této knihy a také hezky zasnila.

Lemurka
05.03.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, pěkný příběh. Vše už bylo řečeno níže.

Vybubu
05.03.2020 5 z 5

To je vám taková romanťárna... Ale co, v dnešní uspěchané a nepřátelské době jsou knihy od této autorky prostě čiré a něžné pohlazení po duši.