Dům U Tří borovic

Dům U Tří borovic https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79843/bmid_dum-u-tri-borovic-uQw-79843.jpg 4 520 145

Francouzský venkov na konci 19. století. Prostředí plné pověr, předsudků, klepů a nedůvěry k „přivandrovalcům“. Zanedbaný statek, na němž bez nadšení hospodaří bývalý právník André Trevillon s hrstkou služebnictva a postiženým synem. Tak vypadá místo, kam se v tísni uchýlí mladá žena prchající z ohroženého domova. Alžběta zpočátku hledá jen dočasný azyl, netouží zasahovat do života místních lidí, ale je natolik odlišná, že se brzy stává terčem útoků. Má dost odvahy, aby se ubránila a zároveň tím zcela změnila život lidí na statku. Napovrch však vyplouvají stará tajemství a přes všechnu Alžbětinu snahu se neodvratně schyluje k tragédii…... celý text

Barbastelle
07.05.2013 4 z 5

Přečetla jsem si tuto knížku na doporučení, jakožto oddychová literatura. A bylo to dobré! Nevěřila bych. že budu takhle spokojená s červenou knihovnou a že u ní budu ležet do dvou do rána. Autorka prostě umí dobře psát!

hortenzie
05.03.2013 4 z 5

Velice dobře napsaná kniha. Po přečtení Andělské tváře (1.dílu) jsem si tuto autorku oblíbila. Patří mezi mé oblíbené české autorky.

aša
12.11.2012 5 z 5

První kniha, kterou jsem od p.Kornerové četla a i když nemám ráda "červenou knihovnu", příběh se mi moc líbil .Nepřipadá mi přeslazený, jako některé romány pro ženy.

Marbulka
17.01.2012 5 z 5

Příjemná romantická oddychovka....čte se skoro sama. Určitě doporučuji.

Kordula 111
01.08.2011 5 z 5

Moc hezká kniha. Určitě stojí za přečtení.