Dřív než ti řeknu sbohem

Dřív než ti řeknu sbohem https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177927/driv-nez-ti-reknu-sbohem-177927.png 4 95 9

Vnučka oblíbeného senátora se na přání manžela vzdala své politické kariéry, ale na naléhání dědečka se po čase chce do politiky vrátit. Mezi manželi dojde ke konfliktu a bezprostředně poté je muž zabit na palubě luxusní jachty. Hrdinka chce nejen znát, proč musel manžel zemřít, ale začíná pátrat po příčinách i v jeho minulosti a s údivem zjišťuje, jak málo ho znala. Čím blíž je pravdě o událostech osudného večera, tím více narůstá nebezpečí, že se sama stane obětí nelítostného zabijáka Psychologický román s kriminální zápletkou líčí životní krizi mladé ženy, která po manželově násilné smrti pátrá po jeho vrahovi... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

Before i say good-bye , 2000

ArwenAragorn
12.06.2023 4 z 5

75%

..."Člověk, který chladnokrevně vyhodí do vzduchu loď s několika lidmi na palubě, se nezastaví před ničím. Pokud mu bude hrozit odhalení, bude schopen vraždit znovu."
____________________________________________________________________________________________
Pěkná detektivka na jedno odpoledne. Trošku víc předvídatelná. Doporučuji!

čef
19.02.2023 4 z 5

Nad příběhy paní autorky raději příliš nepřemýšlet a lépe je se nechat volně vést k zdárnému konci. Nebudete se potom divit jak naivní je NYPD, hrdinka a vůbec většina postav. Takže nohy do tepla, hlavu do klidu a užívejte ticha trochu duchařského příběhu.

princeznaaura
03.11.2022 4 z 5

Autorka rozjíždí několik dějových linií (hlavní hrdinku Nell a jejího manžela, jejího dědu a chráněnce, tetu, bezdomovkyně, malého chlapce z lodi, spolupracovníky Nellinina manžela a taky vyšetřovatele, ale ti mají za úkol všechny postavy a střípky poskládat do celku.) Kniha se čte dobře, něco je tam navíc, celkový dojem z četby 80%

laura
04.05.2021 3 z 5

Zajímavý příběh, od kterého jsem asi čekala trošku víc. Čtivé, ale hodně předvídatelné. I tak se mi to ale líbilo.

Jarka_rybář
15.11.2020

Pěkná oddechovka.

Len2očka
30.10.2017 3 z 5

Kniha dobrá,ale vím o lepších.

EvikU.
07.04.2017 4 z 5

Tahle kniha mi přišla trochu míň vypracovaná a slabší.

Medvědářka
02.04.2014 2 z 5

První co mě napadlo,když jsem to začala číst,bylo-chaos. Občas jsem se nutila,abych to vůbec dočetla,což se mi u téhle spisovatelky ještě nestalo.Jediné co mě popohánělo to nevzdat,byla zvědavost,co z toho nakonec vypadne. Na mě až moc velké množství postav a skákání od jedné k druhé,aby to dalo jeden celek obrazu a děje.Ke konci se už dalo i předvídat,jak to asi dopadne a co za tím vším stojí. Jak říkám,pro mě zklamání,ale zase mě to neodradilo nečíst další spisovatelčina díla.

bela
30.11.-0001 5 z 5

Úžasná kniha,plná zvratů a náhlých ohalení.